Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Крайнолеви анархисти подпалиха автосалон на Тесла

Ако крайнолевите анархисти не бъдат спрени, бъдещето на Тесла ще става все по-несигурно
Ключови думи: Tesla, Рим, палеж, анархисти, либерална агресия, Илон Мъск, електромобили, вандализъм, пожар, Италия

Пожар е изпепелил десетки електромобили Tesla в автосалон в Рим, като италианските власти работят по версията за организиран палеж от анархистки кръгове, свързани с ляволиберални партии - тези, които прокрамират толерантност и побеждават омразата с любов. Инцидентът е станал през нощта, а видеозаписи от охранителни камери вече се анализират от полицията.

Според информацията от ANSA.it, не е изключено умишленият палеж да е идеологически, свързан с работата на Мъск в екипа на Тръмп, на който левичарските активисти в Европа са обявили война. Такава се води и в САЩ, но там властите са изразили решителност да издирят и сурово накажат левите вандали.

Инцидентът се случва в дилърски център на Tesla в Рим, където камери са уловили момента, в който пламъците обхващат паркираните електромобили. На кадрите се виждат най-малко 10 изгорели коли, напълно унищожени от огъня.

 Местните власти засега не коментират официално извършителите, но вътрешни източници от полицията разкриват, че разследването се движи в посока предумишлена анархистка акция на крайнолеви либерални екстремисти, особено след като близо до местопроизшествието са били открити графити и антисистемни послания.

Това е поредният случай на агресия срещу Tesla, откакто либерални активисти и радикализирани еко-групи обявиха компанията като символ на новата власт във Вашингтон , а Илон Мъск от идол се превърна в "омразен технократ".

В момента Италия се управлява от десен кабинет, затова е възможно извършителите да бъдат открити и евентуално да понесат някакви наказания. Във Франция, Германия, Англия левите радикали действат безнаказано. Целта на екстремистите, които трошат и автомобили на невинни граждани, е да блокират продажбите на Тесла и така да си отмъстят на Мъск заради работата му в DOGE, благодарение на която бяха съкратени от работа стотици леви бюрократи, които задушаваха свободната инициатива в САЩ и струваха милиарди на американските данъкоплатци.

16
Коментара по темата
16.
Александър Тацов
02.04.2025 03:25:39
лъжеБългарина
всъщност е левичар
с Червена семка в родословието, член/фен на
ЧервеноЛевата смрадь
(ДеБъ, ПППП, ЛГБТ
и вся остальная левичарская сволочь, ръководени от Внуци и
Роднини на АБпФК)
15.
Александър Тацов
02.04.2025 03:21:54
Няма престъпление, което левичарската свол.чь* да не е в състояние да извърши...
________
* левичари, неоМарксисти, комунисти, анархисти и вся остальная смрадь
14.
Александър Тацов
02.04.2025 03:18:32
Другарят Жаба е по-тъп от жаба и вероятно има Червена семка в родословието
13.
Васко жабата
01.04.2025 21:24:40
Тоя илончу е кат нашия ивелинчу.
Истурически парк с тесла отпредИ и кирчу брейкаджията шофьорче.
Тъп си е спор няма.
Тесла може да се спаси само със зрелищен публичен скандал между илончу и останалите акционери.
Общо събрание, ритник на шитзото и ПЪЛНА ПОДКРЕПА ЗА НОВИЯ 2025 ПРЕЗИДЕНТ НА ВЕЛИКИТЕ САЩ БАРАК ОБАМА.
12.
ТБС
01.04.2025 19:57:26
Такива са системните продукти на новото време, като Тамагочита, консумират, серат и изпълняват комадни- първосигнално дегенерати. Щом не си с тях си смъртен враг, същите са и еко активистите, и ЛГБТ и педофили секти
11.
ППраси Столипиново
01.04.2025 14:55:36
Мазното сигане ДС-Киро кога ще организира нашите прогресивни наркомани и алкохолици?
Божидаре,върти се клип в нета от конгрес в Сакраменто на другарите с прогресивните отклонения?Изнамери го и го качи да да се посмеят хората и да видят за какви прогресивни олигофрени става въпрос.
10.
Карлуково
01.04.2025 14:12:20
Обикновени откачалки. Има ги навсякъде .
9.
Паляри
01.04.2025 13:44:25
Мир чрез сила.
Изразяване на мнение чрез палеж.
Демократично ми стана.
8.
някой си
01.04.2025 13:38:46
"които прокрамират толерантност и побеждават омразата с любов"

такава ли им е любовта ... молотов и к'вот' дойде...
да ни пази Господ от омразата им...
7.
Българина
01.04.2025 13:35:03
Мъск от гуру се превърна в... трудно ми е да го определя.
Да видим финала...
6.
Добре
01.04.2025 13:32:42
10/10

Скоро и у нас.
5.
Възраждане Максуда
01.04.2025 13:28:48
Глупости на търкалета! Продажбите на Тесла се сринаха навсякъде по света, заради просташките изцепки на Мъск. От една страна образованите и с добри материални възможности клиенти меко казано са отвратени от политиките на южноафриканеца, а от друга страна озлобената копейкаджийска маса няма пари за нови коли, отделно мрази всякакви "зелени" политики - би карала и кютуци на лигнитни въглища, ако имаше такива на пазара. Та затова тесларите са взели гениалното решение да си запалят стоката, която не могат да продадат и да инкасират застраховката.
4.
Бг
01.04.2025 13:26:05
До 1. Явно и ти си с Европейски ценности, това сте вие.
3.
путкин
01.04.2025 13:24:57
а дали не са крайно десни анархисти, ахах
2.
оффф...
01.04.2025 13:17:22
Това е то неолибералната пасмина. Наркомани и пияници, подпалвачи и изнасилвачи. Това ли остави Байдън след себе си?
1.
Даа
01.04.2025 13:12:53
БРАВО. БРАВО. БРАВО
  Добави Коментар
Глоба за общински съветник, напсувал колеги Мъжът брои няколко стотака за непристойно поведение Просто действие след всяко пране ще удължи живота на пералнята ви Става въпрос за малък навик, който спасява пералнята от мухъл, лоша миризма и повреди
Непълнолетен счупи скулата на 71-годишен мъж с юмрук Тежката агресия на 17 годишният младеж е докарал до комоцио потърпевшия Новата диета 5:2, по която всички полудяха Тя обещава бърза загуба на тегло и повече гъвкавост в храненето
Таланти на ОУ „Пейо Яворов“ блеснаха в национален конкурс Техен ръководител е Красимира Ибришимова, учител по изобразително изкуство Разкриха колко взимат в големите хранителни вериги Само през последните няколко години веригите са създали близо 10 000 нови работни места
Защо Емрах и Константин все още са с шофьорски книжки въпреки нарушенията Поп фолк певците обжалват наказанието си Мнозинството откри процедурата за избор на шеф на ДАНС Вносител е Комисията по вътрешна сигурност и обществен ред
Хората, родени на тези четири дати, притежават дара на ясновидството Такива хора могат да възприемат информация или неща, недостъпни за другите, както психически, така и визуално Как да използваме електронното здравно досие В приложението еЗдраве всички прегледи, направления, рецепти, ваксини, резултати от лабораторни изследвания и личният ви здравен картон ще са на едно място
Две наркобази в София бяха разкрити при мащабна спецакция Задържани са 64 лица, сред които дилъри и потребители Експерт за земетресението в Турция: Това е предупреждение, със сигурност ще има по-силни Но кога ще настъпят е трудно да се каже