Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Сподели съкровена тайна за „Бригада Нов дом“

Ключови думи: бригада нов дом, тайна, предаване, Мария Силвестър

Водещата на "Бригада Нов дом" Мария Силвестър изпадна в откровение в предаването "Преди обед" по бТВ като сподели своя съкровена тайна, свързана с шоуто.

Работата в „Бригада Нов дом” носи положителни и отрицателни емоции. „Преживяваме това, което виждаме, но важното е преди всичко да свършим работа”, обясни тя по повод отправен към нея въпрос.

Силвестър каза, че заради това се стреми да изолира емоциите си в кадър и не си позволява да се просълзи. Тя обаче сподели, че се радва, че мъжете от бригадата не крият сълзите си и така променят стереотипа за българския мъж.

„Променяме съдбата на семействата, но и представите на хората, които ни гледат”, коментира водещата, като допълни, че „Бригада Нов дом” вдъхновява мнозина да помагат доброволно на хора със затруднения и това е най-важния ефект от предаването.

Мария Силвестър заяви, че съзнателно се въздържа да има „любимци” сред тези, на които предаването помага. Тя обаче призна, че когато има деца, на които се оказва помощ, емоцията е зашеметяваща.
 

4
Коментара по темата
4.
Габи до 2 и 3
27.03.2025 16:02:57
Срамувам се от коментарите и "добрия вкус "на зрители мазохисти, които ги успокоява човешкото нещастие. Много хора помагат и правят добро без да се натрапват и рекламират. Познавам хора които живеят в мърсотия и рушащи се жилища, не защото нямат пари, а желание за подобряване на жилищата си. Мразя чалгата и се отвращавам от чалгаджйките.
3.
Атанасова
25.03.2025 11:47:25
Каква е връзката между фамилията на водещата и стойността на предаването? И моля, пишете без правописни грешки. Интересно, какво точно "разтоварващо" предаване очаквате в събота вечер, за да ви е лека работната седмица. Щом не го харесвате, защо го гледате, пуснете си силиконовя чалга певица и не се занимавайте с проблемите на бедните хора и на тези в неравностойно положение. А ако решите да се замислите за поведението си, току виж сте се засрамили.
2.
Нели Бонева
25.03.2025 07:37:32
Мария и бригадата са за пример! И дано има повече такива хора , като тях , както и такива предавания в събота вечер , в неделя вечер , през цялата седмица !
1.
Габи
24.03.2025 18:34:38
Не мога да уважавам хора които се срамуват от рода и фамилията си. Това прави Мария като продължава да се казва Силвестър въпреки, че одавна има развод с бившият си съпруг.Какво е направило тази жена известна?Това което е направила или нечия фамилия?Това предаване никак не е подходящо за събота вечер, когато човек иска да се отпусне и разтовари от работната седмица.
  Добави Коментар
10-годишно дете почина в двора на училище Трагедия в Гърция Ники от Калофер: Господа управляващи, спрете да крадете, живее ми се! Младият мъж от 20 години е напълно парализиран и прикован на легло заради тежкото си заболяване
Бащата на Мъск със сензационно твърдение за отменената среща Тръмп-Путин Хвърли обвинение върху... Ако имаш 3 ябълки и малко канела, направи този сочен сладкиш (ВИДЕО) Тайната на неговата свежест се крие в добавянето на лимонов сок и кора, които перфектно балансират сладостта на ябълките и канелата
Хакери откраднаха суперколата на спортна звезда Дръзкото престъпление стана по време на доставката Година от трагедията на жп гарата в Нови Сад, отнела 16 млади живота Правителството на Сърбия вчера взе решение и обяви 1 ноември 2025 г. за ден на траур
Древни ритуали срещу уроки и зли сили Солта и хлябът са най-силните пазители, сочи вярване Родовото проклятие обърква живота ни! Как да разпознаем симптомите Точно както физическите болести се унаследяват, така и психологическите блокажи остават в родовата памет и се предават през поколенията
Почина легендарен актьор Той игра в "Лошо момчета" Хората полудяха по печената тиква на фурна с мед и сушени плодове Напълнете я с „експлозия“ от аромати
Киселова отговори дали думите на Борисов са я обидили По думите ѝ въпросът не бил само „стани да седна“, а и за политиките, в които БСП-ОЛ участва Лекари отвориха корема на новородено и се хванаха за главите Рядък случай в Египет