Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ще направя Виктор милионер за една година, закле се тази ергенка

Ключови думи: Косара, Виктор, Ергенът, новини, Флагман

Старозагорката Косара, която е една от най-пламенните защитнички на тезата, че Виктор е по-готин от Мартин, продължи да хвали по-младия ерген и тази вечер.

„Ако мъж и жена започнат да градят от нулата, на върха ще са много щастливи. Виктор има потенциал. За една година ще го направя милионер. Тук той ще стане мъжкар 100%, а след една година навън – милионер“ – коментира модната дизайнерка от Стара Загора. Нейното запознанство с Виктор в България не мина гладко, припомня Hotnews.bg.

Младият мъж се притесни от силния й грим и я покани в Шри Ланка, ако обещае, че няма да се гримира толкова много. „Поемам голям риск, тя е много далеч от това, което съм аз“ – каза Виктор в София, след като й даде розата, равняваща се на покана за имението на любовта. В последните дни обаче отношенията между двамата се развиват много добре.

„Виждам, че между Косара и Виктор има емоция, но на нея ще й трябва време. Трябва й по-стабилна ръка, тя е огън момиче, а той е по-скромничък, но някъде ще се пресекат“ – коментира Мартина, която е от „лагера“ на другия ерген – Мартин. Във вторник Виктор загуби състезанието по бързина и ловкост с Мартин, в резултат на което „неговите“ момичета трябваше да гладуват до вечерта. Привечер младият мъж се появи в имението, за да им донесе банани, което неминуемо доведе до шегички на тема „размерът“. По-големият проблем за Виктор обаче бе, че трябваше да покани само една от дамите на вечеря, отбелязва ХотНюз.

„Коя ще водиш на вечеря? Бранимира? Щом е тя, може. Ние сме приятелки. Няма драма. Ако една от „Трио Българка“ яде и е добре, значи и другите две са добре“ – пошегува се Косара, имайки предвид Любомира и Бранимира. „Те хубаво си имат трио, ама това трио най-много привлича интереса ми и се опасявам, че скоро ще се разпадне, защото няма как да го караме само на приказки“ – коментира Виктор пред камерата на романтичното риалити.

1
Коментара по темата
1.
Капитана
19.03.2025 13:37:45
Ако преди това е бил милиардер, да!
  Добави Коментар
Странен въпрос втрещи мрежата: Изневяра ли е сексът с проститутка?  Не, бе - утринна зарядка е, коментира един от възмутените и съветва жертвата да потърси утеха в прегръдките на жиголо  Разсъблече се и запали пожар Водещата на "Островът на 100-те гривни" Диляна Попова сподели, че имала едно и също гадже със сестра си няколко месеца
Вкараха Андреа спешно в болница Феновете й са в потрес, надяват се да не е пипнала коронавирус Гамени крадат гайки от джантите в Пловдив, стотици животи са застрашени Има опасност гумите да изхвърчат в движение
Златка и Дънди: "Хелс Китчън" е истински ад Всеки път имахме таймер, което допълнително увеличаваше стреса, споделя бургазлийката Съпруга се разрови в телефона на мъжа си и животът й се преобърна на 180 градуса  Не мисля, че има някакъв начин да се справим с това, признава съсипаната жена
Галена по бански в скъп хотел Певицата показа и в каква топ форма е Наводнение взе над 100 жертви  Наводнението в Конго е причинено от проливните валежи и силните ветрове, които са довели до преливането на река Касаба
Зеленски към Путин: Украйна е готова за преговори „Целият свят чака това от много дълго време", заяви украинският президент Всяко четвърто дете е с психически проблеми Начинът на живот със стрес и социални медии води до стряскащата статистика
Сгафи жестоко Българският посланик смята, че НАТО остава ключов играч в глобалната сигурност, адаптирайки се към новите геополитически реалности, като същевременно остава последователен в основните си принципи на колективна отбрана За нищо на света не съхранявайте този продукт в хладилник Някои продукти изискват специфични условия за съхранение, за да се запазят в най-доброто си състояние, както по отношение на вкус, така и по отношение на безопасност