Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Карък №1 на Бургас: Историята на Милен Русинов, който 6 години няма мира от полицията

Милен показва всички тестове, дела и прекратени прокурорски постановления
Ключови думи: Милен Русинов, проба, тестове, наркотици, Флагман, Бургас

49-годишният бургазлия Милен Русинов е човек, който ако се вярва на думите му, може да претендира за титлата „Най-големият карък в Бургас“. Последните шест години животът му се върти около непрестанни срещи с полицията, свалени номера, конфискувана кола и отнета книжка. И най-лошото – той твърди, че няма абсолютно никаква вина.

Днес потърпевшият дойде в редакцията на Флагман.бг, за да разкаже историята си. 

„Започна всичко преди няколко години. Спря ме катаджия, за когото знаех, че е близък с бившата ми приятелка. Не исках да ме „сготви“, затова отказах тест за наркотици. Отказът обаче означаваше кръвен тест. Отидох в болницата, но закъснях с 3 минути – 45-минутният срок беше изтекъл. Резултатът? Четири години без книжка и 4000 лева глоба. Това ми съсипа живота!“, разказва Милен.

Веднага, след като си върнал шофьорската книжка и пак го спрели.

„Хоп – тест за наркотици. Взеха ми проба, излезе 0.13. Казаха ми, че това доказва, че не съм бил дрогиран. Тогава защо ме наказаха? Оказа се, че момичето, с което съм бил вечерта, е употребявало. Целунал съм я и от нейната слюнка ми е отчело 0.13. Това беше достатъчно да ме осъдят! Още една година Една година без книжка!“, разпалено обяснява той.

Три месеца по-късно отново можел да кара, но спиранията зачестили. „Те вече ме познават. Карах до Кисарево, спрях за няколко Hells (енергийни напитки), прибрах се и пак ме спряха. Дадох положителен тест. Взеха ми колата, книжката – пак. Пет месеца по-късно кръвният тест излезе отрицателен! А аз пет месеца без кола и без книжка!“, ядосва се Милен.

Той няма обяснение защо всеки път го спират. „Колата ми е Хонда Сивик Тайп Р – всички полицаи я знаят. „Подвижна мишена“ съм. Питал съм ги – на кой съм мишена? Защо ме спират постоянно? Това е абсолютен тормоз!“

Преди седмица най-накрая си върнал книжката и колата

„Тъкво си помислих, че всичко е наред, но - не беше. Една седмица по-късно – пак ме спряха. И за моя изненада пак положителен тест! Последва 24 часа задържане. Пак ми взеха колата! Вече не знам какво да правя. Вложил съм всичко, което имам, заложил съм вещи, за да мога да си платя адвокатите. Какво повече?“, отчаяно пита той. Кълне се, че не вземал наркотици, пушил само вейп, който му отчел метамфетамин.

Милен твърди, че само иска справедливост. „Шест години съм без книжка, шест години съм гонен като престъпник, а нямам вина. Не мога да повярвам, че живея в държава, в която можеш да изгубиш всичко, без да си направил нищо. Това не може да продължава!“, твърди Милен.

Вижте повече във видеото:

 

34
Коментара по темата
34.
Кииии
16.03.2025 01:37:06
Когато не си шпионин така става, тормозят та умрелите полицай защото те са най големите престъпници и наркомани ама за тях няма закони
33.
До 29
15.03.2025 13:24:02
Не бе, не е наркоман, само като е минал през тоалетната дрехите му са се вмирисали и затова тестът е отчел!
32.
YMBTCYWTSITW
15.03.2025 12:50:16
"Карък №1 на Бургас". Веднага да се смени на "Наркоман №1 на Бургас"! И всичко ще си дойде на място.
31.
Пурко
15.03.2025 11:59:51
Ма той чист наркоман ма майко
30.
До 29
15.03.2025 08:51:59
Те сигурно 99% от тези, които казват, че ги привлича "атмосферата" в казината нямат достатъчно акъл да разберат че всъщност ги привлича прилива на допамин от пасивното пушене на тия лайна!
29.
Комшията
15.03.2025 03:17:35
Казва се Мартин и е мега заребен комарджия.Как няма да му е заложено всичко хахахахах.Като ходиш по кинефите в казината как няма да ти покаже...Вътре постоянно се пафка пико и мега задемено
28.
Иван
15.03.2025 03:06:57
Ти си пълен Наркоман Както и брат ти Филип лежите по затворите вярвам на Полицаите....
27.
Мдаа
14.03.2025 20:41:34
Корумпираните куки дето работят при мутри и разполагат с нерегламентирани доходи кога вътрешна сигурност ще се занимава с тях?
Иначе искат високи заплати, нищо не правят, пърдят и спят на смените , държавата им плаща от гърба на данъкоплатците.
26.
До Жеката
14.03.2025 19:36:37
Да при Папазян бяхме . Комендантски взвод.
25.
Жеката
14.03.2025 19:28:13
Да ве здравей наряд през ден наряд)ти вйдъра ли си? Бяхме при старшината Папазян хахаха
24.
Шофьор
14.03.2025 19:20:10
Да продаде Тойотата и да купи Москвич. Няма да го спират.
23.
Вега
14.03.2025 19:17:18
Сега очаквам и оная дето не вземала наркотици, а приятелят й, пък тя му правела френска любов и затова като духала на някакъв дрегер, той и показал.... наркотици, да отиде във Флагман и да разкаже сълзливата си "истинска" история. Не е честно само мъжете да споделят фантазиите си версии в "медиите", нека и жените да получат възможност да ни впечатлят с въображението си.
22.
До 18
14.03.2025 19:07:58
Защо да е тъп, човека е прав ! Особенно в Бургас да имаш автомобил с толкова много некъдърни авто-монтьори и общо взето измамни такива, а и тестовете където доста лесно може да те сготвят и дори да не си употребявал си губиш правоспособността за известно време, че и без работа можеш да останеш....
21.
Атанасово
14.03.2025 19:06:55
Тоз не е ли от Бънитата, от Изгрев?
Тормозеха лапетата.Ужас! Трагедия!
20.
Вейдъра
14.03.2025 18:58:46
Не се ли казваше Мартин ?
Любомиров Русинов .
Май на баща му викаха Любо калинката ,ако не се лъжа .
Жельо ,Вейдъра , Миндов, е бяха ли в един взвод в 32470 ?
19.
?
14.03.2025 18:21:29
Разбирам,че от Флагман не могат да откажат на този да си подаде сигналът
А фактите сами говорят за себе си....
Помня го в кварталното училище този и брат му...Бънито...редовно ошамарваха по- малките ученици и им вземаха парите
18.
До 17
14.03.2025 17:29:53
Нямаш и мозък....тъп си!
17.
Димитър Маринов
14.03.2025 17:05:01
Нямам автомобил, нямам проблеми !
16.
Ццц
14.03.2025 16:58:06
Стига сте давали поле за изява на наркомани!!!
15.
Чайка
14.03.2025 16:52:53
Дрън, дрън. Спри да друсаш и ще спре да отчита
14.
флегмиииии
14.03.2025 16:36:29
много сте кухиииии
13.
Студио Х
14.03.2025 16:28:45
И като се ожали във Флагман, получи ли "справедливост"?
Само това е достатъчно, за да преценят всички колко ти е багажът.
12.
Мъдър пийняк
14.03.2025 16:23:25
Полицията е терориция!

Police is terrorice!
11.
Желев
14.03.2025 16:19:47
Русинов сложихме заедно в под 32470 Братово
10.
Колю
14.03.2025 16:19:02
Интересна версия, а може ли да прочетем и версията на полицаите. Да не се окаже, че този хубавец е на твърди наркотици от 13 годишен и има 20 страници полицейско досие.
9.
Борисов е ощетили с милиарди държавата
14.03.2025 15:55:04
Народа се моли за справедливост съд и доживотни присъди за грабителите Борисов и пеевски, двамата са присвоил милиарди
8.
Не вярвам
14.03.2025 15:29:56
Нещо не му вярвам на този белия с бялото.
7.
Кърък
14.03.2025 15:26:37
И мен така и дойдох в Германия няма проблеми братко
6.
АЗ
14.03.2025 15:26:05
Сега, да ти обясня.
Бургас от 1944г.е милиционерско-ченгеджийски град.
Всичко се върти или от, или около ченгета.
До 1989г.им плащахме да си затварят очите,та да можем да купим някой долар, сабо или Сейко от Кореком.
След 89-та стана още по-страшно, щото станаха по-алчни от хиените в Африка.
5.
Шиши
14.03.2025 15:24:23
Едно време работих с маняка убиваше се от наркотици ,мислех го даже за умрял ,пък той кви ги е сготвил пак!!!Не му дойде акъла на това момче
4.
Книжката
14.03.2025 15:19:41
Трябва да се взима при доказана вина или държавата да компенсира потърпевшите с положителен тест , но отрицателен при кръвния
3.
И един мармот завива шоколада в станиол
14.03.2025 15:18:09
Как все така на тебе бе Милене? Целунал надрусана и хоп и ти. Мислиш ли, че някой ти вярва на глупостите. Наркомани зад волана не трябва да има.
2.
Ех, че лошо
14.03.2025 15:17:14
Друсано гадже, енергиина напитка, вейп... то човека нинакви удоволствия да не може да си позволи :)))))
1.
Фончо
14.03.2025 15:16:49
Стига реваа еее наркоман.
  Добави Коментар
София ще разполага с 1,523 млрд. евро до приемането на бюджета за 2026 г. Заложени са инвестиции за изграждане и обновяване на детски градини, училища, пътна инфраструктура, паркове Заподозреният за тройната трагедия в Угърчин сменял два пъти дрехите си Разследващите проверяват дали мъжът е опитал да прикрие следите след смъртта на Юлиян и Даниела
Беларус обвини външни сили в опит да я въвлекат във войната в Украйна Министърът на отбраната Виктор Хренин предупреди за нарастващ натиск върху Минск Голям астероид преминава близо до Земята в събота Обектът няма да застраши планетата, но ще може да се наблюдава с телескопи и мощни бинокли
Над дузина медали от международни турнири за СК "Бушидо"-Несебър В момента в клуба тече подготовка за две състезания в Япония От Chambao до Hells Kitchen: какво не бива да пропускаш в Бургас до края на юни На 27 юни още от ранната вечер любителите на музиката ще могат да изберат между няколко различни събития
Промени: Трудовият стаж вече ще се изчислява по часове, а не по дни МВР закрива "паразитно звено", част от пенсионерите в системата ще бъдат освободени Румъния направи първа крачка към закон за обединение с Молдова Проектът се счита за приет от Камарата на депутатите заради изтекъл срок
България остава сред най-евтините държави в Европа... според европейците Евростат отчита цени у нас с около 40% под средното равнище в ЕС Гърция върна на Египет древни статуетки, открити случайно в контейнер за боклук в Атина Необичайната история на шестте теракотени артефакта приключи с официална дипломатическа церемония
ДАРА ще участва в кампания на Министерството на туризма за представяне на България пред света Министър Илин Димитров: Страната ни има нужда от звездните си лица, за да научат милиони хора за нейната история и красота Айтоският стрелец Иван Георгиев спечели бронз на националния турнир - влезе във финалната шестица за състава на България Въпреки тригодишно прекъсване, вицеевропейският шампион от ЛРС - Айтос демонстрира отличен мерник на състезанието „Компак Спортинг“ 2026 край Велико Търново