Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

34 дами с бензин в кръвта премериха уменията си зад волана в Морската градина на Бургас

За да усетят адреналина на състезателното трасе на паркинга на Северния плаж дойдоха начинаещи шофьорки и дами със сериозен стаж зад волана
Ключови думи: рали, жени, 8 март, флагман, състезание, морската градина, новини от бургас, Елена Апостолова

34 участнички от цяла България се включиха в тазгодишното издание на ралито за жени „Елена Апостолова“. Събитието започна в 10:30 ч. на паркинаг на Северния плаж в Морската градина на Бургас.

Организатори на надпреварата са семейство Апостолови, а сред официалните гости бяха кметът на Община Бургас Димитър Николов, заместник-кметът по спорт и туризъм Манол Тодоров, както и общински съветници от ГЕРБ.

Дамите с бензин в кръвта, решили да усетят адреналина на състезателното трасе, бяха от различни възрастови групи – от млади шофьорки с наскоро придобити книжки до опитни дами със сериозен стаж зад волана. Противно на всички очаквания,  участничките над 65-годишна възраст показаха най-добрите времена в състезанието. Дамите доказаха, че годините не са пречка за бързина и прецизност. Те впечатлиха публиката с увереност и смелост, и натискаха педала до край.

По време на събитието репортер на Флагман.бг проведе анкета сред бургазлии по вечния въпрос: „Кои са по-добрите шофьори – мъжете или жените?“. Резултатите показаха, че голяма част от анкетираните признават дамите като отлични, сръчни и безопасни шофьори.

Разбира се, имаше и защитници на мъжкото превъзходство на пътя, но в крайна сметка всички се обединиха около факта, че ралито предложи зрелищни моменти, дрифтове и много емоции.

Повече за това вълнуващо събитие можете да видите в нашия репортаж.

18
Коментара по темата
18.
До 17
09.03.2025 10:02:50
И от време на време под душа обаче... Не да тровите със спарени задници и немити коси освен изгорелите газове!
17.
Да се знае!
09.03.2025 08:27:56
С бензин в кръвта е по-добре отколкото с бръмбари в главата
16.
Аз съм
08.03.2025 21:19:05
От клуба на баварците.Имам стара тройка и маам ВиК .Яко в тръбата уе еееиии
15.
Михаел Шумахер
08.03.2025 20:40:05
Тези така наречени мъже незнаят къде е първа скорост къде е втора и акъли ми дават.Шматки.Дядовци дето трябва да им вземат книжките и да си ходят с рейса.
14.
Азов Бургас
08.03.2025 19:28:12
Много добра инициатива, малко преобладаваха дамите, но все пак празник е. Успях да се насладя на културата и адреналина, макар и да си тръгнах със същата жажда, с която отидох. Не е лошо да се помисли за декриминализация на фентанилът!
13.
Капитана
08.03.2025 17:54:44
Събор на Лелки-ГЕРБ ли е това?Що си не гледате печките?
12.
Осведомен
08.03.2025 16:21:30
Негър скиор и жена шофьор НЯМА!
11.
ХааааХа
08.03.2025 16:20:25
Утре съберете рокерските банди на състезание за най дълго каране на задна гума. Всички тъпанари да са доволни.
10.
Ааааааа
08.03.2025 16:15:35
Те правилника за движение не знаят, но да натискат газта и правят кушии селяните ги подстрекавате да ви е..мааам.. Някоя класация за най татуирана кифла няма ли да има
9.
Пфффффффф
08.03.2025 16:10:45
Е това е културата на Бургас ! ММА или рейсърски тъпотии, "Травиата " в операта няма да гледате. Тъпи управници, тъпо население. Пропаднала сган
8.
Нула
08.03.2025 15:56:33
Безопасността на публиката е равна на нула! Като нямате пари за подобни събития, по-добре не ги правете.
7.
Имам зазка от Ху й крайна
08.03.2025 15:41:16
Мога ли и аззз да дода съЗ зазката от Ху й крайна
6.
msp
08.03.2025 15:28:27
на това ,,рали'' присъства цялата ми рода ,сестри деца внуци баби дядовци и един кон от близката конна база...
5.
Очевидец
08.03.2025 15:25:53
А какво стана със жената, която е удариха след като Варненското бмв изби оградата и събори хора на земята
4.
Вечния въпрос
08.03.2025 15:21:42
Мунчо пак се прави на велик....
Въпроса е всеки седнал зад волана да знае ,че шофирането не е тъч скрийн игра!
3.
Parking
08.03.2025 14:41:50
Дайте им да паркират паралелно на тия шматки. Една няма да има дето да може да се справи.
2.
С
08.03.2025 14:33:46
Бензин в кръвта и курци у гъзъ
1.
Бойко далаверата
08.03.2025 14:01:53
В държавата винету тиквенов, всичко се държи да е е глупаво и да дават отрепките по телевизията, завладени тв и журналисти, умишлено ниски заплати и народа мълчи и го тъпчат, събуди се народе..
  Добави Коментар
10 неща, които показват, че мъжът уважава жената до себе си Знаците, подсказващи уважението на партньора ви Застреляха лъв, избягал от зоопарк край Анталия Хищникът е ранил сериозно местен жител
Пожар в Долно Езерово, горя магазин и жилищна сграда Огънят е загасен Медийният съветник на Бенямин Нетаняху напусна Д-р Омер Достри се оттегля от поста след няколко скандала със съпругата на премиера - Сара
Мерц изрева, че Русия вече атакува Германия, а Рюте каза кога армията на Путин ще нападне страните от ЕС Генералният секретар на НАТО предупреди, че когато Китай атакува Тайван, ще започне и щурма в държавите на стария континент  Чудовищната заповед за сваляне на самолет с 65 украински военнопленници издадена от Киев? Командирът на ракетната бригада на ВСУ Николай Дзяман е обявен за международно издирване заради свалянето на Ил-76 с негови сънародници
Смешна присъда за мъж от Карлово, извършил нещо много гнусно с малолетна Той получи две години и осем месеца затвор условно, с четири години изпитателен срок Скандални разкрития на Джефри Сакс за COVID-19 Коронавирусът, причинил смъртта на повече от 7 млн. души, за който ЦРУ обвини Китай, е създаден е в Университета на Северна Каролина, твърди той
Змия ухапа млада жена, карат я в болница по спешност Медиците действали бързо и адекватно - веднага й били венозно урбазон, влели й банка глюкоза Путин е в капан, грози го голяма опасност  Заповедта за арест от Международния наказателен съд превърна руския президент във виртуален затворник
Нашенец показа касова бележка от скъпарски плаж в Тасос  У нас това е невъзможно, каза той Светльо Иванов изчезна от ефир По изключение, предаването на 6 юли бе водено от Жени Марчева