Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

ОАЕ търси компаньонки за годишния си двуседмичен бал, заплата - $600 на ден

Президентът на ОАЕ не се слави с особена красота, но предпочита свежо агнешко и е щедър
Ключови думи: оае, абу даби, обява, заплащане, жени, бал, богаташи

В първите дни на свещения ислямски празник Рамазан Обединените арабски емирства започнаха набирането на ескортьорки за ежегодното парти в Абу Даби. Това става ясно от публикувана обява на британската модна агенция „Престиж“, която често е ползвана за подобни кастинги от близкоизточните арабски богаташи и президенти. Събитието е веднага след края на поста и ще продължи най-малко 14 дни. То се провежда под патронажа на президента на ОАЕ и емир на Абу Даби Мохамед ибн Зайед ал Нахаян. Както всяка година, компаньонките се избират лично за него, което създава асоциации с някогашните хареми в Османската империя.

Онези, които влязат в краткия списък, ги очаква заплащане по 2200 дирхама ($600) на ден. Освен това всяка одобрена компаньонка ще получи по 11 000 дирхама дневно ($3000), ако има т.н. „продължение“. Агенцията не уточнява в какво може да се изразява то, но предвид деликатната дейност, за която се търсят момичетата, би могло да е абсолютно всичко. Затова пък одобрените девойки ще бъдат възнаградени и с редовен шопинг, за който ще получат по $1500 джобни.

Въпреки че Рамазан е свещен месец, това не спира арабските вождове да го ползват за издирване на красиви европейски момиченца.

Изискванията към кандидатките са строги - възраст между 18 и 23 г., ръст от 170 до 180 см, естествен външен вид, без татуировки и силикон. Ще бъдат разгледани всички подадени кандидатури, но мургавите момичета ще са с предимство, пише в обявата. Всички одобрени ще бъдат настанени във вила с басейн в Абу Даби.

Пътят към партито с емира е описан така: След одобрение организаторите купуват билет до Емирствата. На летището всяка гостенка я посреща шофьор и я отвежда във вилата, където ще прекара неколкодневна карантина. През това време всички преминават медицински прегледи и си правят нужните тестове.

Само успешно преминалите този период ще стигнат до двореца на краля. Именно там, почти в харемни условия, в следващите две седмици ще живеят „съвременните конкубини“.

Работата е описана по следния начин - срещите с владетеля са вечер, по време на вечеря, но не всеки ден - обикновено по 2-4 часа. През останалото време на моделите им се обещават разходки, шопинг и други забавления.

Освен на английски, „Престиж“ предлага автоматичен превод на обявата в интернет само на езиците на Източна Европа, което красноречиво показва на какви кандидатки основно разчита да пътуват до Абу Даби, за да порадват емира.

 

Още от автора:

Превръща ли Тръмп Русия в суровинен придатък на САЩ? (ОБНОВЕНА)

Миг преди сблъсък: Шофьорка закъса на прелез при идващ влак (Видео)

„Димократия“: САЩ се изтеглиха от Александруполис под натиска на Турция

24
Коментара по темата
24.
Фекрет Стораро
03.03.2025 13:43:54
тоз що не го питат, що не носи костюм
23.
До 22
03.03.2025 07:17:05
Бойко дали не ги е пускал за проба като ходеха да го снимат как танцува със сабите? Ама той чука за престиж, да ги припомпи два-три пъти с дибелия, да се облекчи и да заспи по корем... Тези не пият, имат малки пишоци и помпят злобно, а накрая като извадят забранения фалафел и го пльоснат на челото, флегманки напрао ще изпаднат в транс... Не са готови!
22.
Флагман отивайте
03.03.2025 05:15:15
Цялата редакция само обезкосмете и оклизмете дупарите и без туй се шибате с властта поне да осребрите халките
21.
XX
03.03.2025 00:02:50
Аз ще отида заедно с бай Димо, Капитана и Марк Твен. Сам да не забравя вазелина.
20.
----
02.03.2025 23:32:40
Има и една СиУвия от 113 блок в Славейков дето може да отиде че и без това само по казината ходи пък и не си го вади
19.
6mataroka
02.03.2025 23:16:19
ne si struva za teq pari da se varnat s razbiti mindji , to ne se znae kolko 4oveka na den 6te q minavat za teq pari, tazi informaciq se premal4ava , moje i da sa 20 moje i da sa 100 apapa , dano nikoi ne otide i gadnite tarambuki da se ebat edni drugi ili kakto po tqhni tradicii da uvajat kozi4ki ili ovce
18.
Самотен колега
02.03.2025 20:50:57
Само в Булгаристан курвите са толкова надути и надценени, за нищо не стават горките, а пари искат като за миски
17.
Хахо
02.03.2025 19:47:03
Нашите инфлуенсърки и тикточки не могат да се класират.
16.
Боби
02.03.2025 19:28:43
Имаше някаква бивша проститутка от Възраждане в Несебър май. Можете нея да пратите. Представител на партията така един вид да се каже.
15.
Марк Твен
02.03.2025 19:07:43
И аз съм готов да отида. Дали Путин ще ме опъне или тоя шейх вече ми е все тая. Поне ОАЕ плащат по-добре.
14.
02.03.2025 18:58:57
целия парламент ви пращаме, както се казва халал да ви са.Даже може и безплатно,
13.
Мислещ философ
02.03.2025 18:50:41
Значи по тази логика Макрон требе да събере всички баби над 70г??
12.
ФлЕгман,
02.03.2025 18:30:01
Предлагам Урсула, Мацола, Кая, Безбог и още дами от екипа им
Да посъберат малко доларчета от ОАЕ,
които да изпратят на ЗеленияНаркоман.
11.
Оня
02.03.2025 18:16:17
Бойко и Димитър Николов са свободни
10.
Тоя е старомоден
02.03.2025 18:13:33
И от къде ще се намерят ЕСТЕСТВЕНИ, то такова чудо по нашите географски ширини не е останало. Всичко е като две капки вода, смешен тунинг, тук там прическата различна иначе какво да кажа ….. глупави мърли! Б.клуци! Резака се е размечтал за естествено, за съжаление няма от къде да дойде
9.
ХХ
02.03.2025 18:04:14
Урсулата дава пример, че тази професия е доходна за европейките....
8.
Питонслав
02.03.2025 17:59:10
Тивай аффторе, ем щи ареса, ем пари ш' иzкарашшш.
7.
Кадир
02.03.2025 17:58:03
Да се обадят на Петя от Руен за 600$ ще ги качи в космоса и ще даде кални фонтани
6.
Хан Курбан
02.03.2025 17:56:18
За $600 на ден сер@т отгоре им и ги карат да ядат л@йн@т@! Всеизвестен факт.
5.
Хахахахахаха
02.03.2025 17:39:32
Търсят? Имат достатъчно руски и украинки :) И са съгласни и за по-малко. Примерно бутилка водка ги устройва. Имаше една в Созопол изпи бутилка вино и се удави докато мъжа ѝ беше вкъщи с децата им. Помните ли я? Еми ей на, всичките украинки и рускини са такива. така че не лъжете за цената.
4.
разпоретинка
02.03.2025 17:26:53
аз бих отишла...
3.
Аз
02.03.2025 17:17:08
... че от 18 до 23 годишни включително максимално!!!...
Хахаха...

П.с.
Преведете си от английски от скрийншота
2.
Аз
02.03.2025 17:13:52
... много малко е 600 долара/ден...
... повечето с обяви в алото изкарват толкова пари и тук за ден...
... хахаха
1.
КурнелНинов
02.03.2025 17:13:07
Има едни 240 евтини компаньонки в българкия парламент.
  Добави Коментар
Карлос Насар с признание: Все по-сериозно се замислям дали да не напусна страната Аз имам 100% повече спонсори от федерацията, отсече световният шампион Кошмарът на АМ "Тракия" се мести край Българово Ограничават движението заради ремонт
Взимала кокаин, докато кърмила синовете си Бившият съпруг на Бритни Спиърс издава експлозивните си мемоари, които тепърва ще разкриват интимни подробности от брака им Важно за всички българи живеещи или отдаващи жилища под наем в Гърция Наемите в Гърция ще се плащат само по банков път
МВР ще уведомява по телефон и имейл за изтичане на паспорт Дигиталните номади ще могат дълго да останат у нас, ако не заемат работни места на българи Годишните награди „Лекар на Бургас“ ще се проведе на професионалния празник на медиците На събитието са поканени близо 500 бургаски медици и специалисти от болници в града
Трио No Gravity с участие в церемонията „Жена на годината“ на списание GRAZIA Бургаското вокално трио беше част от юбилейното 20-о издание на престижната церемония Временният шеф на КЗП: Хората свикват с по-високите цени Александър Колячев "закла" българите с глуповатия си коментар 
ООН: След примирието в Газа влизат по 560 тона храна дневно Това обаче е недостатъчно Том Круз и Ана де Армас скъсаха Двамата остават приятели 
Отстраниха директора на ОД на МВР в Пазарджик заради частичните местни избори Назначена е проверка по разпореждане на главния секретар на МВР главен комисар Мирослав Рашков на цялостната работа на силовото ведомство Месечната консумация на кокаин в този град може да се мери в камиони В града кокаин се шмърка на всеки ъгъл, каза кметът на хърватския адриатически град