Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Голямо дерби в Бургас днес

Мачът ще е още по-специален за Франческо Кадеду, двубоят е в зала "Бойчо Брънзов"
Ключови думи: нефтохимик, волейбол, спорт, дея, бургас

Шесткратният шампион на България по волейбол за мъже ВК "Нефтохимик" 2010 излиза днес в 19:00 ч. срещу Дея в дербито на Бургас.

Мачът ще е в зала "Бойчо Брънзов". Срещата е от 17-ия кръг на първенството на страната по волейбол.

Първи съдия е Борислав Йорданов, на мрежата ще му помага Симеон Иванов.

ВК "Нефтохимик" 2010, воден от бившия треньор на Дея - италианеца Франческо Кадеду, е втори във временното класиране за редовния сезон на шампионата ни с 11 победи и 5 загуби. И "Монтана" е с 11 усопеха, но е с точка по-малко от Нафтата.

"Нефтохимик" с инфарктна победа в дебюта на Кадеду

Дея заема седмата позиция преди двубоите от 17-ия кръг със 7 спечелени мача и 9 поражения. Любопитно е, че и разпределителят Георги Бартоев смени Дея с "Нефтохимик" по средата на сезона.

Дербито е предвидено за пряко телевизионно излъчване по МАКС СПОРТ 2. Студиото започва 15 минути преди началото на мача - в 18:45. Иначе се очаква залата да е пълна. 

1
Коментара по темата
1.
Доктора
15.02.2025 17:10:08
С общинските парички ще направим голямо зрелище, но заплати няма да платим. Още година две преди да приключим волейбола в Бургас.
  Добави Коментар
Сезонът ще бъде рекордно кратък - в най-добрия случай до края на август, смята Веселин Налбантов Сложната международна обстановка и геополитическите сътресения в района на Ормузкия проток се оказват неочакван, но мощен фактор за състоянието на българския туризъм. Три зодиакални знака ще преживеят повратна точка: Съдбата им е подготвила вълшебни изненади Решителността и желанието за действие се засилват
Издадоха кой печели Капките Макар Иво Димчев да остава най-обсъжданият участник, все повече зрители започват да вярват, че Алекс Раева ще грабне победата Биляна Гавазова с емоционална изповед след 4 години извън ефир По повод Деня на радиото и телевизията журналистката публикува дълъг личен текст, в който говори за любовта си към ефира
Пиян тираджия едва не се размаза в къща Камионът се е движил по улица, непригодена за такъв вид МПС,  а след удара се е разрушила конструкцията на полуремарке, а след 100 метра камионът е успял да спре на тротоара пред къща Пловдивския Чикименто Стоян се прибира с еднопосочен билет за България, но коя дама ще го последва Пет дами се борят за сърцето му 
Оставиха в ареста литовката, която намушка 4-ма души във Варна Съдът реши жената за бъде настанена за изследване в психиатричното отделение към болницата на затвора в Ловеч Разкриха кой е поръчителят на Къро Мафиотският бос Нафиз Модак е основният заподозрян за агресивното превземане на бизнеса с охрана
Бургас става част от емоцията на Giro d’Italia с масово градско велошествие Събитието ще се проведе на 9 май 2026 г. (събота), със старт в 12:00 часа от площад „Тройката“ Giro d`Italia и по древните улици на Пловдив От няколко дни градът “свети” с цветовете на Джирото
До дни започва пръскането срещу комари в Бургас, вижте графика Обработките ще се извършват в часовия диапазон от 00:00 до 04:30 часа, при подходящи метеорологични условия Децата на Бургас превърнаха сцената на Пантеона в празник на таланта Атмосферата беше изпълнена с детски смях, аплодисменти и споделена радост, а началото постави Дебора Ангелова