Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Студът спря българите за петъчния пазар в Одрин, но днес...

Посетителите на Улус пазар бяха предимно местни
Ключови думи: улус пазар, одрин, пазар, българи, туристи, флагман

Заради студа и дъждовното време улиците по турския град Одрин и петъчният пазар останаха пусти. Почти нямаше посетители от България, жалват се търговци. 

Местни медии съобщават, че досега Улус пазар никога не е бил толкова празен. 

„Нямаше туристи нито от България, нито от Гърция. А иначе най-купуваните от съседите продукти са якета, зимни пуловери и боти. Въпреки че петъчният ден беше необичайно пуст в Одрин, днес забелязваме точно обратното – градът е пълен с българи. Те са тук, за да направят последните приготовления за празниците. Купуват подаръци за близките си и продукти от хранителните вериги за празничната вечеря. Прави впечатление и опашката пред сладкарниците за купуване на баклава“, информират още медиите. 

Действително има голям трафик днес към южната ни съседка. Опашката от чакащи автомобили на границата е през целия ден и на трите пункта. Очаква се движението да е интензивно и вечерта, когато стотици, дори и хиляди българи тръгнат да се приберат. 
 

9
Коментара по темата
9.
На пъво масто в класацията на принизените
22.12.2024 19:24:48
Държавата българия трябва да се закрива много роби живеят тук.
8.
Опа
22.12.2024 18:51:36
За сметка на това,Метро ,Лидъл и Кауфланд бяха пълни с клиенти от Турция. Интересно,а? ,:)
7.
Офффф не мога повече напускам
22.12.2024 16:44:48
,взех бахур ,осмянка ,крачета и уши за пача .доволен съм .

Майкоооо, и ние сме тръгнали към запад, хахахахахахха.
6.
До 3
22.12.2024 16:39:26
Не знам къде е девин или някаква друга циганска дестинация в бг. Знам обаче къде е Сен Тропе, Пор Гримо, Сотогранде, и т.н.
5.
daskala
22.12.2024 16:37:02
вчера бях там ,само пържолите бяха на промоция ,взех бахур ,осмянка ,крачета и уши за пача .доволен съм .
4.
до 3
22.12.2024 16:29:24
Надявам се да си си научил/а урока...? Родните мръсни мутри заслужават единствено ФАЛИТ!
3.
До 1
22.12.2024 16:14:09
Това лято в Бодрум Турция за 7 нощувки с ултра ол инклузив и транспорт за двама 2650лв. Бяхме като царе!
Края на септември отскочихме до Девин за 5 дни, изхарчих повече и а насреща нищо.
2.
Важни "новини"!
22.12.2024 15:59:59
Върхът на ДЖУрналистиката! Що не пратихте новото си полуидиотче на разходка да ги "интервюира"?!
1.
Аха хахахха
22.12.2024 15:51:42
Всяка стока от тази и друга циганска държава трябва да се облага със 200% мито. Защото от тази мизерия идват 99% боклуци, и ние няма да стимулираме икономиката на турция. Ние сме в Европа, ако ме разбирате.
  Добави Коментар
В родни планини ще превали, жегата на Балканите обаче е осезаема Около 30 градуса в София днес Зевзек попадна насаме с актриса от филми за възрастни и много голи мъже, шашна ги с реакцията си Шегаджията им се подиграл сериозно, юноша пък опитал да се възползва от Бони на промоция
Модел със смущаващо признание: Отказах да правя секс с баскетболна звезда и охраната му се отнесе лошо с мен Тя твърди, че е изоставена на остров Победителката в "Ергенът" Адриана се пробва в музиката (ВИДЕО) Велчева има талант в пеенето
Продават на търг светлинния меч на Дарт Вейдър, цената се очаква да е огромна Ценният артикул предизвиква голям интерес, наддаването ще е голямо Златно правило - колко време трябва да ни отнема ходенето по малка нужда 21 секунди е прието за най-нормално
Как да се отървем от паяците у дома Пускайте прахосмукачка редовно, особено в ъглите и зад мебелите Майка уби сина си, насече тялото му с брадва и го е укри в бидон Трагедия в Италия
За какво служи малкото копче на предпазния колан Основната функция на това интересно дизайнерско решение е доста полезна Тигър уби работник в зоопарк в чужбина Починалият бе ръководител
Разкриха последното желание на трагично загиналата Лаура Далмайер Тя не е искала тялото й да бъде местено при фатален инцидент в планината Не е за вярване каква заплата получава Осимен в Турция Галатасарай позлати централния нападател