Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Критиците на Кубрат Пулев ще харесат тази снимка

Ключови думи: кубрат пулев, бокс, спорт

Кубрат Пулев победи Махмуд Чар в мач в "Арена София" и спечели Регулярната световна титла на WBA в тежка категория. В дивизията има супер шампион, а именно Олександър Усик. Неговият колан в "кралската" категория на WBA е с по-голяма тежест. 

Появиха се много мнения относно успеха на Кубрат. А специализираното издание www.heavyweightboxing.com излиза с ранглиста на тежката категория. 

Според медията българинът е 18-и по сила в нея сега. Това мнение би се харесало на критици на Кобрата, които смятат, че той не е от величината на Усик като класа.

Олександър оглавява въпросното класиране.

От изданието, което пише за бокс поставят втори Даниел Дюбоа, той е шампион на IBF. Трети е Тайсън Фюри, който има само 1 загуба, именно от Усик.

3
Коментара по темата
3.
Мис Планета Бокс Каспипан
19.12.2024 22:18:34
Кобрата от 20+ място напреднал до 18-то място и взел световен пояс, нищо че поне 10 боксьори са пред него 2 класацията?! Не е ли странно?
2.
lolo
19.12.2024 19:56:40
За "професионален" боксьор който обръща гръб по време на мач и тази позиция му е много.
1.
Бокс
19.12.2024 19:13:25
Интересното е, кое място ще заеме, ако изиграе поне 5 мача с някой от тези които са по напред в класацията…??? А ако изиграе мачове с всичките тези първенци, сещаме се къде ще е.
  Добави Коментар
Пълнени чушки с кайма и ориз - домашна рецепта, която винаги изчезва първа Класическо българско ястие Немска овчарка спаси стопанката си от коварен рак, историята им е като от филм Над 10 години по-късно, двете продължават да са най-добри приятелки
Лесен трик срещу прах у дома Малък навик, който помага Черноморец Бургас попиля ЦСКА II 3:0 за домакините
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора Джон Алфорд умря при неизяснени обстоятелства Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта Традиционен вкус, който ухае на дом
Интимен скандал посред бял ден: Строител и жрица на любовта го направиха пред минувачи В Якоруда са възмутени Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Търсеният кандидат трябва да притежава шофьорска книжка категория B и да бъде с чисто съдебно минало
Разследват групово изнасилване в Гърция, има голяма българска следа 17-годишната гъркиня казва, че е жертва на изнасилване от петима младежи. Тя отива в къща при тях с българска приятелка Малко хора знаят този трик за почистване на фурна без търкане Домашен метод, който премахва мазнините
Илиана Раева преживя кошмар заради войната в Близкия изток Семейството й замесено Благо Георгиев: В Перник беше по-страшно от ракетите в Дубай, 10 часа не излязохме от съблекалнята Бившият национал си спомни за "Меле, страх"