Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Разсеяна бургазлийка заби Опела си във витрината на бензиностанция на АМ "Тракия"

Това е опелът на бургазлийката, която се прочу днес заради безумното си шофиране
Ключови думи: бургазлийка, опел, кола, витрина, бензиностанция, ам тракия, флагман

Бургазлийка вряза Опела си във витрината на бензиностанция на АМ "Тракия". За това съобщиха в социалната мрежа Фейсбук очевидци на инцидента.

Зрелищната катастрофа е възникнала на км 165 от аутобана. За щастие няма пострадали, но пък нанесените щети по витрината са сериозни. Стъклените прозорци са станали буквално на пясък след удара. 

Според източници на bTV дамата зад волана е дала обяснение, че е направила грешка като вместо назад, е потеглила напред с колата си - автоматик.
 

 

23
Коментара по темата
23.
защо
04.12.2024 18:01:10
защо давате книжки на жени, не виждате ли че от тях шофьори не става, вътре можеше да е вашето дете и то да е премазабо на пихтия, как не ви е срам, променете спешно закона
22.
Инструктор
03.12.2024 20:17:03
Явно е била с летни гуми ?!?
21.
??
03.12.2024 20:02:28
Кухо като кемане, ама и то в крак с модата. Шофира.
20.
Онзи
03.12.2024 18:47:25
Е..гбати тъпата пу....атка
19.
17
03.12.2024 17:43:17
Не, вече курсовете са отделно за автоматик или ръчна скоростна.
18.
бай Митко
03.12.2024 17:22:17
Добре е паркирала каката!
17.
Изкарал книжка преди 40 години,
03.12.2024 15:49:11
да питам... кандидат - шофьорите ,карайки учебна кола с автоматична скоростна кутия,учат ли ги да управляват кола с ръчни скорости?
16.
Туриста
03.12.2024 15:38:56
дайте тестовете за наркотици на тая некадърница
15.
статистика
03.12.2024 14:34:20
Както казахме безброй пъти, над 90% от хората не стават и за тапа на бъчва. А вие давайте шофьорски лицензи на куцо и сакато и гледайте сеири по пътищата.
14.
старият трапер
03.12.2024 14:22:25
... по нашия край на това му казваме - да влезеш с коня в заведението ...
13.
АПИ
03.12.2024 14:15:49
От 2025 г. въвеждаме нов пътен знак:
Внимание, жена зад волана!
12.
До чолаковата чешма
03.12.2024 13:36:17
И за къде се стискате бе?
Да не мислите че ше живейте дълго или вечно торбаланчовци?
11.
D
03.12.2024 13:30:40
Случват се тия работи.
Точно при автоматиците по често защото са по мързеливи за каране и някои хора се разсейват и не внимават толкова.
Дала е на D ударила е бордюра от там я е завладяла моментната паника която е има при неопитните шофьори и от отскока е натиснала газста вместо спирачката и е влязла във витрината.

По опасни са тежките гангстери с 20 годишни пробити би ем вета и мерцедеси.Гледам ги си цъкат на телефона фейсбук тиктот нещо ултра модерно за съвременния 20-30 годишен шебек с 2 мозъчни клетки, бъркат си в носа сигурно и се гъделичкат с някоя гумена ланга на батерии отзад.Карат по средата на пътя и не те виждат до последният момент и се дърпат леко все едно са много важни и те гледат все едно ти си виновен.Като карат 20 годишна кола отдавна отписана за скрап в Европа купена за 15 хиляди лева тук и се мислят за голяма работа мишоци.
10.
Торбалан Чолакова Чешма
03.12.2024 13:00:52
баси простата пръдла,същата като голямата щерка само че тя кара G55 amg на газ
9.
V
03.12.2024 12:56:01
Само неадеквати по българските пътища ей, кой не е пожелал, той не е станал щоьор, все едно да караш 2 месеца курс и да станеш хирург или да ти дадат разрешително за оръжие

Абсолютно неадекватна държава
8.
Бай Амет
03.12.2024 12:37:55
На ОМВ-то има камери. Ще пуснат записа в тик-ток
7.
аз
03.12.2024 12:15:01
Да не можеш да овладееш колата си, а да тръгнеш на път е, като да дадеш на луд зареден автомат. Недоумявам какво трябва да се случи за да влезеш по грешка във витрината на бензиностанцията. Чини ми се, че спирачката е объркана с газта, или може би главата поначало е объркана с гъза.
6.
Dsa
03.12.2024 11:49:39
Canko peshehodeca ima li muk ???
5.
Leclerc
03.12.2024 11:47:00
Видът на скоростната кутия няма абсолютно никакво значение тук;)
4.
хм
03.12.2024 11:45:14
Поредната на тати принцесата, куха като гъдулка
3.
до 2
03.12.2024 11:40:51
да де , човек имах предвид че примерно съм бил на косъм да чукна колата пред мен, вместо R , e била на D. Но да, да влезеш в бензиностация , като преди това качиш бордюра, трябва да си упорит...
2.
До 1
03.12.2024 11:38:29
Не, брат. Приемам, че някой, някога, случайно може да обърка D с R, но да влезеш в бензиностанция... трябва да дадеш и газ до дупка и да я задържиш. С две думи не виждам как може да ти се случи, освен ако не си мега, гига, ултра кретен.
1.
Иво
03.12.2024 11:30:34
мда...това си е риска при автомата, и на мен ми е случвало няколко пъти на косъм ...особено в началото, докато човек свикне...но въпреки че може да е D вместо на R, защо е подала рязко газ....
  Добави Коментар
Мария Илиева и Стенли превръщат гората край с. Изгрев в концертна сцена Фестивалът Странджа манджа събира местните вкусове, традициите и две от най-разпознаваемите имена на българската музика Юлиан Костов и Мирела Илиева с откровен разговор на сцената на Sea You Podcast в Бургас Сред специалните гости на първото издание ще бъде една от най-обсъжданите светски двойки – Юлиан Костов и Мирела Илиева
Богдан Милчев: България е в пандемия от тежки катастрофи Председателят на Института за пътна безопасност предупреди, че държавата отчита трагедиите, вместо да управлява риска преди тях Млад шофьор предизвика катастрофа на пътя Варна-Бургас, жена пострада Несъобразената скорост и липсата на дистанция довели до удара
"Необитинт ГмбХ - клон Бургас" търси да назначи управител Кандидатите трябва да притежават умения за планиране, управление и контрол на дейността при разработване, внедряване и поддържане на бизнес софтуер Бургазлия отиде за риба, остана без колесар: Полицията хвана крадците край язовир „Ахелой“ Двама мъже от село Габерово отмъкнали съоръжението за 1300 евро, докато човекът бил с лодката във водата
Дрогирана зад волана спипана в Свети Влас, откриха в Мерцедеса ѝ и марихуана Пробата на 36-годишната жена отчела амфетамин и метамфетамин, но тя отказала да даде кръв за химичен анализ Николай Младенов с добра новина за Газа: Хамас се разоръжава, Израел се изтегля Споразумението предвижда гражданско палестинско управление, нова полиция и международни сили за сигурност, но изпълнението остава решаващото изпитание
Последен шанс за винетка на по-ниска цена: След 22:00 часа шофьорите ще плащат с 30% повече Годишната винетка поскъпва от 49,60 на 64,50 евро, а увеличението обхваща всички срокове на валидност Почитаме млад светец и чудотворец: Кои българи празнуват днес Кой е праведникът, чийто гроб лекувал болни
Балистична ракета срина американски завод за дронове в Киев Terminal Autonomy произвежда апаратите AQ-400 Scythe и AQ-100 Bayonet Юли си отива с 36 градуса, термометрите скачат до 39 градуса през уикенда НИМХ прогнозира слънчево време днес