Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Преживя 4 куршума, за да дойде в София и...

Ключови думи: бокс, кубрат пулев, махмуд чар, спорт

На 7 декември в София Кубрат Пулев ще се качи на ринга в уникална по рода си боксова гала. Залогът пред Пулев е ясен: трета атака на върха в тежка категория на професионалния бокс.

Кобрата загуби битки за световната титла в "кралската" категория от Владимир Кличко и Антъни Джошуа, а сега ще се бие с Махмуд Чар, сирийско-немски професионален боксьор.

Интересно е, че съперникът на Кубрат за мача в София оцелява след четири куршума в корема и животоспасяваща операция, след която отново се учи да ходи, да тича.

"Нямах живот като другите деца, имах само юмрука си. Няколко пъти бях в затвора – влизах и излизах", споделя Чар, цитиран от бТВ.

На професионалния ринг опонентът на Пулев има 38 двубоя, в които постига 34 победи, 20 от тях с нокаут. В кариерата си има само 4 загуби, две от тях срещу едни от най-добрите в света – Виталий Кличко и Александър Поветкин.

Мачът между ветераните Пулев и Чар е с голям залог. Един от тях ще стане световен шампион на една от федерациите в бокса, а съперникът на Кобрата макар и вече да живее много по-улегнало, е преживял редица перипетии извън ринга, а и между въжетата няма грам страх. Боят се очертава много интересен, а Кубрат има нужда от подкрепата на публиката в България. 
 

1
Коментара по темата
1.
въй
25.11.2024 17:16:04
Във голям залог?? То на всички е ясно че Пулев ще бие. Този го видях на летището и беше в щаба на оня дебелия Украинец . Всичко е нагласено.Пулев мачка дядки и пенсии в София.
  Добави Коментар
Юбилейната 25-та среща на „Картичкофуриите“ ще събере креативността и иновациите във Варна Събитието събира творци и любители на ръчното изкуство от цяла България и се превърна в едно от най-значимите форуми за крафт културата у нас Кмет е пребит и заплашван с убийство от местен бизнесмен Разкритията за незаконни сондажи поставят под сериозен въпрос законността на добива на минерална вода, използван за комерсиални цели от частни бизнеси
Лудогорец в трескаво търсене на треньор За разлика от други години обаче разградчани сега не са готови и с временен вариант България с невероятна победа на Световното "Лъвовете" не дадоха шансове на Чили
Васил Терзиев: Хубавите градове имат хубави общества, не само хубави тротоари и градинки «Много често очакванията са ние, политиците, да се справяме с всички проблеми, но понякога това зависи от всеки един от нас» коментира кмета на София Явор Бахаров с откровена изповед за грешките си Опитах се да си взема урок, доста по-смирен трябва да си в обществото, каза той
Пиян украински шофьор навлезе с колата си в детска площадка в Несебър След направен тест за алкохол дрегерът отчел алкохол с концентрация 2.82 промила Невиждани у нас маймунки пристигнаха в Зоопарк Бургас Зоопарк Бургас активно развива консервационна дейност, като участва в национални и международни програми за размножаване на редки и застрашени животни
Краставиците поскъпнали двойно от производителя до магазина, сиренето - също Анализ на КНСБ разкри шокиращи разлики в цените на основни продукти – в някои случаи надценката достига 100% Журналист със сензационно разкритие: Украинец е задържан за дрона над президентската резиденция в Полша Инцидентът може да се определи като не особено опасен
Осъдиха футболен бос на 7 години затвор, признат е за тартор на ОПГ Бившият президент на "Марек" е виновен за разпространение и държане на акцизни стоки без бандерол, гласи решение на Окръжен съд Кюстендил Опозицията с нов вот на недоверие, ще падне ли правителството? ПП-ДБ, АПС и МЕЧ са в основата на вота