Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Жената, която уби съпругата и сключи брак с мъжа, излезе бързо от затвора

Ключови думи: убийство, жена клоун

Хладнокръвна убийца беше пусната на свобода едва 7 години, след като отиде зад решетките. През далечната 1990 г. тя се облякла като клоун и застреляла съпругата на мъж, за когото по-късно се омъжила. Цели 27 години полицията не успяла да открие стрелеца и през това време престъпницата живяла безметежно на свобода

61-годишната Шийла Кийн-Уорън Кийн-Уорън получи 12-годишна присъда, която  излежава от 2017 г. Присъдата й е намалена поради добро поведение.

"Шийла Кийн-Уорън ще носи петното, че е осъждане убийца до края на живота си", заяви държавният прокурор на окръг Палм Бийч, Дейв Аронберг, пише в. "Монитор".

В деня на престъплението синът на Марлийн Уорън и негови приятели били вкъщи, когато човек, облечен като клоун, звъни на вратата. Когато Марлийн отворила, клоунът ѝ подал няколко балона и след като тя казала:"Колко мило", клоунът извадил пистолет и я прострелял в лицето, след което избягал.

Детективите от шерифството в окръг Палм Бийч отдавна подозирали Кийн-Уорън, но я арестували 27 години по-късно, когато нови ДНК тестове я свързали с доказателства от колата за бягство.

По време на стрелбата Кийн-Уорън е работела за съпруга на Марлийн, Майкъл Уорън, на неговия автопарк за употребявани коли. През 2002 г. Кийн и Уорън сключват брак.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Можем да проверим къде ще гласуваме и да променим адреса си Гражданите могат лесно да проверят номера на избирателната секция и да променят адреса за гласуване онлайн "Галъп": ГЕРБ топи разликата с президента Румен Радев на старта на кампанията Процентите на МЕЧ и БСП падат
И Гърция има проблем със сезонните работници Търсят се 80 000 работници Ирански командир, който заплаши да отвори ада за Израел и Америка, е елиминиран Абу ал-Касем Баба'иян изкара на високия пост само две денонощия
Третото издание на "Солисими" в Бургас е с впечатляваща програма „СОЛиСиМи“ е единственият фестивал в България, който дава възможност на млади класически музиканти от националните училища по изкуства да излязат на сцената заедно с утвърдени изпълнители и оркестри Ценови шок за българите - поскъпване на храни и стоки с до 100% Цени на плодове, зеленчуци и основни продукти се покачват драстично; властите предприемат масови проверки в магазини и заведения
Притесненията на британски инфлуенсъри в Дубай Те се страхуват повече да не бъдат глобени за публикуване на неправилно съдържание, отколкото от иранските ракети и дронове  Мускулната слабост е сред симптомите на които да обърнем внимание  Сигналите на тялото, които може да са заплахи за тялото 
"Мис Палестина" влиза в редиците на БСП за парламентарните избори София Алхадра е хостеса в столичен хотел, завършила е биология в Софийския университет Лейди Гага и Полански обявиха, че ще се оженят Двойката сподели, че ще имат интимна сватба, без голямо тържество, след края на турнето на Гага.
Британците са изправени пред най-високите цени на бензиностанциите досега Kризата в Близкия изток се задълбочава, но Тръмп казва, че нарастващите сметки за енергия са „малка цена за овладяване на Иран“ Трудова злополука във Велико Търново, работник загина при инцидент с преса за пластмасови изделия 46-годишен мъж почина при трагична ситуация в производствен цех, започнала е проверка на Инспекцията по труда