Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бойко Борисов: Ще управлявам с всеки, който подкрепя нашата програма! 

Лидерът на ГЕРБ намекна, че той ще е кандидатът за премиер
Ключови думи: бойко борисов, флагман, герб, изборни резултати

Ще управлявам с всеки, който подкрепя нашата програма. При такава категорична победа за ГЕРБ-СДС компромиси няма да правим. Това заяви Бойко Борисов в първия си коментар след края на изборния ден. 

Според всички предварителни данни ГЕРБ-СДС е с категорична победа на този вот, при това – с огромна преднина. (ВИЖ РЕЗУЛТАТИТЕ В НАШАТА ТЕМА В РАЗВИТИЕ)

Бойко Борисов дори намекна, че той ще е кандидатът за премиер. 

„Благодаря на всички българи, които гласуваха. При тази избирателна активност можем по-сериозно да говорим за представителност в този парламент. От днес натам сме поели ангажимент да направим правителство, категорична е победата на ГЕРБ-СДС. Лидерите да преспят и никой да не надскачи изборния си резултат, даже и ние. Правили сме много компромиси, но при такава победа няма да подменим вота на хората - програмата ни, за която гласуваха хората, ще бъде основноположна за всички, които искат да имат правителство“, заяви той.

Лидерът на първата политическа сила беше категоричен, че коалицията няма да се ръководи по условията на по-малките партии. Той призова другите формации да се съобразят с избора на най-голямата група избиратели.

„Не е красиво, нито честно. Много компромиси сме направили с тези хора. Програмата, за която най-много българи са гласували. С всички останали сме работили, можем да работим, нека да си направят анализитеПрогнозите на социолозите напълно съвпаднаха с тези на ГЕРБ, сиреч претенции към нас за купен вот не може да има”, добави Борисов.

12
Коментара по темата
12.
Тикво,Тиквооо
28.10.2024 11:54:14
самият ти начин на говорене,отблъсква който и да било да се коалира с ГЕРБ !!! Цитат " Ще управлявам с всеки.... "- УПРАВЛЯВАМ = еднолично, другите ще са патерици ,за камуфлаж и като се наакаш да има зад какво да се скриеш.....
11.
*********
28.10.2024 08:16:55
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото не беше по темата на материала, за който се отнася.
10.
ГЕРБ е партията на народа
28.10.2024 07:37:31
Обичам статиите за Борисов. Тогава ПП/ДБ трола се вдъхновява, все едно е Простото Кире на няколко пици... Няма лошо, и троловете имат нужда от пари, затова чакат подобни статии като манна небесна.
9.
На Хари Мата шурея
28.10.2024 06:10:33
На пролет пак на избори.
8.
ПпДб
28.10.2024 02:39:37
Измислените социолози (манипулатори) даваха и на Величие и на Меч под 4% бариетата,а накрая какво ще излезе....И само да кажа че ако не е държавната администрация Герб ще имат най-много 7-8% ;)
7.
Тц
28.10.2024 00:14:48
Този индивид май е единствения политик,който като иде в Брюксел и едно изречение не може да си размени с другите поне на английски.Това и Просто Киро го може.Какви връзки,какви еврозони и Урсули сънува.
6.
Не става
28.10.2024 00:06:54
Бойко джипката иска да мята милиони евра на приятелчетата, да се прави на европолитик, да яде сахер в Брюксел. Само дпс-тата ще те подкрепят. Пенсия и в Барцелона при детето.
5.
Да си кажем стината
28.10.2024 00:02:18
Не знам защо този изрод развали кабинета Денков-Габриел, сигурно са си мислели с Пеевски че ще вземаг цялата власт, ама клед тази селявдурсса изцепка не веждам вариант на коалиция с ППДБ, нито с кой да е друг.
4.
Ха ха
27.10.2024 23:45:41
Пак получи шизофрения.До днес викаше без Пеевски,сега с всички без Възраждане....Пак демонстрира самозабрава,на какво отгоре след като поне 75% от всички имащи право на глас не го искат.
3.
@@@
27.10.2024 23:16:42
Възраждане му избодоха очите.С тях само няма да управлява,така каза по телевизията ,но Флагман не са го написали.
2.
Йорки
27.10.2024 23:11:32
Уникален, Бойко!
Няма по нагла Тиква, но това си избрахме....
1.
Алфа Рисърч
27.10.2024 22:40:48
Не харесвам Герб, но като гледам останалите партии и техни ръководители като Киро Простото, Магнитски, Доган, Слави Чалгата, и ония шофьора на компаньонките Ивелин Михайлов, най-добрия вариант е Бойко да е министър-председател
  Добави Коментар
Здравословни храни, които трябва по-често да присъстват в менюто ви Полезни продукти, които носят енергия, витамини и по-добър баланс в ежедневното Тези зодии пазят най-добре тайни и рядко предават доверието Астрологичен поглед
7 лесни навика, с които банята ще остане чиста много по-дълго Практични решения Ужасяваща смърт на украински бизнесмен По последни данни негов син го е убил
Хрупкави тиквички на фурна с чесън и копър - лесна рецепта за лека вечеря Ароматно ястие с малко продукти, което се приготвя бързо и носи свеж вкус на масата 7 грешки при прането, които съсипват дрехите ви без да го осъзнавате Малки пропуски в ежедневието, които съкращават живота на любимите ви дрехи
Най-голямата слабост на всяка зодия Астрологичен поглед към чертите на характера, които могат да спънат дори най-силните личности От БФСки се ядосват заради спекулации с Малена Замфирова "Ние считаме за проява на изключително лош вкус опитите да се прави сензация и печелят дивиденти от нещастието на едно дете", сочат те
Пухкави домашни мекици - лесна и изпитана рецепта Ароматът на топла домашна закуска, която събира цялото семейство около масата Крис от "Ергенът" се свлече на плажа в Шри Ланка, карат го в спешното Драма пред очите на момите
Кола престоя половин век под вода след нелеп бас Реставрацията й изглежда загубена кауза Мони Николов се контузи, Сам Деру се върна в игра след борба с рака Локо се очертава скрит фаворит за титлата, ако Сам навлезе във форма, травмата на Мони не изглежда от най-тежките