Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Поморийският криминоген Георги Димитров пак загази, спипаха го за масовата кражба на колела през август

Общо 3 велосипеда са били задигнати от 37-годишния мъж, признал си е пред полицаите и изненадващо ги е върнал
Ключови думи: георги димитров, поморие, 37-годишен, кражба, велосипеди, арест

Старият познайник на ченгетата в Поморие Георги Димитров отново се озова под ударите на закона. Този път причината е кражба на няколко велосипеда, извършена поетапно през август т.г. и заради това е много вероятно 37-годишния мъж да се изправи пред съда.

Той е бил задържан снощи в дома му, като по време на ареста е признал за извършените престъпления.

Първо Димитров откраднал колелото на 22-годишен бургазлия на 5 или 6 август от хотел, където мъжът работел.

Втората кражба е извършена от жилищна кооперация, намираща се на ул. „Тимок” в Поморие, осъществена около полунощ между 7 и 8 август. Отмъкнато е скъпо колело, собственост на възрастен израелец, живеещ в морския град.

За финал, близо 2 седмици по-късно Георги Димитров влязъл в жилищна сграда на ул. „Цар Тодор Светослав”, откъдето взел велосипеда на 41-годишна поморийка.

Не е ясно по каква причина Димитров изобщо е крал велосипедите, тъй като след като направил пълни самопризнания, той е върнал откраднатите велосипеди. Работата по цялостно документиране на престъпната дейност на помориеца продължава.

5
Коментара по темата
5.
Хехехе
18.09.2024 02:44:38
Да приберат и бургаския му колега Емил Стоянов. Дрогата не прощава момчета...може ли да се дрогираш на мастия и да крадеш колела... Що не хванете по един мангал и да се тряскате? Емцата поне е свикнал...
4.
Никола
17.09.2024 23:46:54
Хайде стига ни занимавахте с този дайте нещо по сериозно!
3.
Тоз
17.09.2024 22:40:41
Още ли Мърси света.
2.
Марян Мазния
17.09.2024 22:17:28
Да посегнеш на колелото с касетката на Помориеца е равносилно на смъртен грях в Поморие!
Нищо добро не го чака този !
1.
Браво
17.09.2024 22:11:03
Тоя е истински Тони Монтана , каква смелост , какъв мащаб ! Гангстер е с главно Г .
  Добави Коментар
От 10 години не ям след 18 ч. и никога няма да се върна към стария си живот! Ето как се трансформира тялото ми Свалих 15 килограма за шест месеца, без да ги кача обратно Това е най-добрият вид чай за контрол на кръвната захар Колкото повече мастна тъкан има в тялото, толкова по-голяма е инсулиновата резистентност
Ако нищо не ви върви в живота, направете тези 3 неща Карл Юнг е знаел формулата за щастие и успех Азис отвърна на критиките: Глупави са тези, които не вярват, че съм се оженил Негово изказване предизвика реакции в социалните мрежи
„Блокада на пътя на смъртта“: Спират движението край Телиш в памет на Сияна и всички жертви Днес се навършват десет месеца от трагичната смърт на 12-годишната Сияна Пак отписват Джокович в Мелбърн Ще има ли втора изненада?
Ледената кралица Линдзи Вон влезе в болница Падането й идва малко преди ОИ Джокович със смайващи думи към Синер Ноле демонстрира чувство за хумор
Римляните използвали човешки изпражнения като лекарство? Това се случвало преди 2000 години, миризмата прикривали с мащерка, твърдят учени Цената на цигарите скача Причината - новите и по-високи акцизни ставки
Друго си е да знаеш български - ето какво се случи с най-добрата дружка на Мони Николов в Новосибирск Дмитрий Лизик може да е щастлив, че Локомотив привлече Симеон Полезни храни против остеопороза Калцият изгражда структурата на костите, правилното хранене може да е ключово