Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Азис сподели неразкривани тайни за себе си в чат с фенове

Ключови думи: азис, тайни, чат с фенове

Азис извади някои дълбоки тайни в чат с феновете. Ето какво сподели чалга идолът:

Зад успеха на Азис стои певица, която го е научила как да използва гласа си. Въпросната дама от Стара Загора се казвала Зафа и го научила на тънкостите на пеенето. "Тя все още е най-добрият глас, който съм чувал в живота си", споделя Азис.

Той разкри още коя детска мечта е успял да сбъдне. Като малък взимал сам интервюта със себе си, записвайки се на касетофон и си представял, че седи на стола в предаването "Всяка неделя". 20 години по-късно застанал наистина лице в лице с Кеворк Кеворкян. А интервюто си Азис определя като едно от най-епичните в ТВ ефира ни.

Освен това Краля на попфолка се оказа и полиглот. По думите му той владее устно 6 и писмено цели 3 езика, пише marica.bg.

2
Коментара по темата
2.
Тайната на Азис
26.07.2024 17:58:33
Е скрита дълбоко в кафявата му хралупа и е тая че може да пръда по тихо от Евгени Минчев.
От езиците най добре знае майчин език,телешки ,свински и овчи език.
Освен това говори с ануса си като Айс Вентура,Азис Вентура Хомодетектив
1.
Франческа
26.07.2024 13:28:52
Само не разбрахме кои са тези 6 езика които краля на попфолка може да говори и 3-та езика на които може да пише... и какво означава "по думите му"???
  Добави Коментар
Тръмп завежда дело за клевета срещу New York Times за 15 млрд. долара Президентът на САЩ обвини вестника в лъжи за него, семейството му и бизнеса му Първи подробности за жената, намерена в гребния канал Предстои аутопсия да изясни точните причини за настъпилата смърт
Пияни тийнейджъри уринираха в супа, глобиха ги Скандалът разтърси най-голямата верига за хот пот – съдът в Шанхай обяви родителите на младежите за отговорни Автомобил се вряза в кафе-закусвалня Колата помете маси и столове, няма пострадали
Три шампионски титли за състезателите на ШК „Бургас-64“ в Приморско Гросмайсторите Мартин Петров, Борис Чаталбашев, Радослав Димитров и Васил Спасов изведоха бургаския тим до републиканския връх в класическия, ускорения и блиц шахмата Започна последният етап от реконструкцията на булевард "Ал. Стамболийски" в София Крайната точка е натовареното кръстовище с бул. "Константин Величков"
Извадиха труп от Гребния канал в Пловдив Полицията отцепи района, съдебни медици ще нищят какво точно се е случило В България е арестуван руснак за опустошителния взрив в Бейрут през 2020 г. Игор Гречушкин пристигнал у нас с полет от Кипър
Областният управител на Разград даже не разбрал, че присъства на събитие на ДПС Ново начало Не отказвам никъде да ходя - в читалища, сборове. Няма значение коя партия го е организирала. Като областен управител не деля хората на етноси, на политическа принадлежност или на фенове на даден отбор, обясни той Професор Рачев зарадва много хора с тази прогноза Времето остава подходящо за море, лятото не бърза да си отива 
Българи бедстват в условия на невиждан воден режим Община Елена има колосален проблем, някои села са на брега на язовир, но вода от чешмите не потича с дни 23-годишната красавица Ръждавичка с фурор в "Игри на волята" Много здравеняци се оказаха комплексно в пъти по-слаби от Симона