Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Митьо Пищова твърди, че навремето с Гала имали „взимане-даване“

Ключови думи: митьо пищо, гала, на кафе, водеща

Митьо Пищова е преследвал навремето водещата Гала. Хубавицата му хванала окото и плейбоят си я бил набелязал.

„Гала учеше навремето във Велико Търново. И аз я преследвах“, издава за сефте старите си мераци към младата Гала ексцентричният колекционер на бутафорни оръжия и засукани мацки.

Като кавалер Пищова не издава дали между двамата се е получило и „нещо горещо“.

Митьо обаче е недоволен от твърдения на водещата в подкаст.

„Гала не каза истината в своето последно интервю!“ коментира пред „България Днес“ чешит №1 у нас Димитър Маринов. Плейбоят от Велико Търново опроверга разказаното преди няколко дни от водещата на „На кафе“ в популярен подкаст, че след края на негово участие в „Имате поща“ си взел обратно парите от хората, които представил като свои втори баща и майка.

„Митьо Пищова участва в едно от изданията на „Имате поща“. И си докарал в студиото негови познати и хора, за които каза, че са негови втори родители... тези възрастни хора не са му истински баща и майка, но са се грижили за него, помагали са му... Идваха от Велико Търново или от Самоводене, все едно. Той им благодари, прегръща, целува... Обяснява как са го изгледали, как иска да ги подпомогне сега и вади хиляда лева. Размахва ги в ефир и им ги дава, защото им е благодарен. И всички се радваме колко благодарен човек е Митьо, поздравяваме го, той иначе е сладък, забавен, шоумен...

Но когато излязохме, преди това държим гостите отделно, след това ги събираме, та когато се събраха, той си взе обратно парите“, твърди Гала.

„Не съм си взимал парите, които им дадох!“, категоричен е пред вестника Пищова. „Как така ще. ги взема? Дадох им да отидат на екскурзия, аз толкова уважавам тези хора!“, настоява топфенът на женската красота. Пищова пояснява, че става въпрос за неговите бивши хазяи, при които живял на квартира, когато дошъл в стаопрестолния град. „Гледаха ме като роден син. А не бяха близки на истинските ми родители, нито на мои роднини“, допълва Митьо Пищова. По думите му той е много радостен, че са живи. „А и аз, жив или мъртъв, на всяка Коледа съм при тях!“, подчертава провинциалният бонвиван.

9
Коментара по темата
9.
РЯЗАНИЯ
21.07.2024 15:25:09
ДА НЯМА ПРОБЛЕМ , БАТА У ПЛЕЙБОЯ ДРУГА ПРОСТОТИЯ КАЖИ ЗА МОНИКА БЕЛУЧИ, БРИДЖИТ НЕЛСЪН......
8.
*********
20.07.2024 15:30:29
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
7.
Дидо
20.07.2024 15:30:19
Хич няма да се учудя...Когато бабка Галка беше никому неизвестно момиче на късмета в супершоу "Невада" в средата на 90-те такива партита правиха едни продуценти, спонсори и сценаристи с тия "момичета на късмета" - порно филмите черпят от живия живот!Даже имаше и VHS касетки, снимани с една камера, колкото табуретка, по тези купони, но явно си ги пазят за лично ползване.....Така ,че тая да не го раздва много момински, че май само аз и комшията не сме й вдигали краката зад главата!!!
6.
Ханко Брат
20.07.2024 13:35:49
Я.. торбата с лайна се появи!)
5.
Мой и да я порнал
20.07.2024 13:24:41
Гала с малко име Гълъбинка че той първия и мъж беше по голям дебелак от митьо тогава .
През 90 те.
4.
мен
20.07.2024 13:07:00
Хаха плейбоят , по скоро торбата с лайна .
3.
Бойкот на алчния сайт О.Л.Х.
20.07.2024 12:46:29
За пари Гала е готова с всеки да има „взимане-даване“...
2.
Ама
20.07.2024 12:32:56
и аз съм имал нещо с Гала! Минавал съм през Търново,на път за Варна...
1.
anon
20.07.2024 12:32:01
а Гала знае ли? :)))
  Добави Коментар
Митничар се заклещи между два автомобила на ГКПП Капитан Андреево-Капъкуле Инцидентът по време на проверка на границата остави служителя сериозно пострадал, шофьорът твърди, че е объркал педалите Ето как да направите най-сочните постни чушки за Бъдни вечер Предлагаме ви една изпитана идея за вкусно ястие, което е абсолютно задължително за святата нощ
Коледа събужда смелостта да отворим сърцето си и да си хванем гадже Психолозите обясняват как празниците усилват емоциите и търсенето на истински връзки, а коледната магия може да стане начало на нещо повече Как да различим фалшивите евробанкноти Първото нещо, което трябва да гледаме, е релефът, обясни експерт
ЕК одобри да получим близо €1,5 млрд. от третия транш по ПВУ Мотивира решението си да замрази €153 млн. Гюлсерен от „Твоят мой живот“ избра да живее на село! Кара трактор и се грижи за животните 49-годишната актриса си е построила къща в село край Измир и когато не е ангажирана със снимки, се занимава с фермерство в огромния си двор
Арестуваха Грета Тунберг в Лондон Тя е обвинена в подкрепа на забранената във Великобритания група „Palestine Action“ Наум Шопов пак е водещ на „Ергенът“, тръгва с жената Шоуто ще се снима два месеца, а той ще бъде там в компанията на жена си Теа и дъщеря си Амая
Правителството одобри финансова подкрепа за Украйна по плана на Европа Финансовият принос на България в размер на 16 304,40 евро 2026 носи невероятен късмет и щастие на 2 зодии Планетите най-накрая са се споразумели, че тези знаци ще встъпят в новата година с повече щастие от всякога, оставяйки всички поражения и сълзи в миналото
Новата пожарна в Камено ще бъде оборудвана чрез проект в партньорстви с РДПБЗН-Бургас С този проект ще осигурим модерно оборудване за новата пожарна и доброволните формирования, което ще гарантира по-голяма сигурност за всички жители на Камено, заяви кметът Забравете за ботокса, тази напитка заличава бръчките като гумичка: Нашите баби са я приготвяли в тенджера, ето как Опитайте тази костна супа