Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Румен Радев: Следващата седмица връчвам втория мандат, ПП-ДБ да заяват позиция

Аз в кухнята на партиите не се меся, подчерта Радев на въпрос, свързан със случващото се с ДПС
Ключови думи: румен радев, президент, втори мандат, пп-дб, бургас

Очаквам ПП-ДБ ясно да заяви дали ще бъде опозиция или ще потърси подкрепа за съставяне на правителство. Не бързам и ще връча втория мандат следващата седмица.

Това съобщи президентът Румен Радев пред медии в Бургас, където присъства на демонстрациите на учението "Бриз", предаде БГНЕС.

Държавният глава призова народните представители да осмислят в дълбочина динамиката на политическите процеси в страната и да положат усилия да върнат здравия разум в парламента.

Относно процесите в ДПС, президентът отчете, че всяко нещо, което се случва с политическите партии, влияе на политическата обстановка.

Аз в кухнята на партиите не се меся, подчерта Радев. 

2
Коментара по темата
2.
ДО 1
12.07.2024 10:27:06
"МТ" малки топки ли означава ?
1.
MT
12.07.2024 09:11:37
В ППДуПЕ вече умуват как да се разцепят, само и само да не им бъде връчен втория мандат.
  Добави Коментар
Социолог: Вкарването на спортисти в листите е експлоатация на имената им С листите си партиите дават ясен сигнал за посоката, в която ще водят кампанията Гърците на масов петролен туризъм в България А българите пътуват до Гърция за по-евтини хранителни продукти, след като там бе въведен таван на цените
Израел удари високопоставени ирански военни лидери Засегнати са ключови фигури в иранската сигурност В Шри Ланка обяви всяка сряда ще е почивен ден, за да се пести гориво Правителството предприема мерки за справяне с евентуален недостиг на гориво, причинен от войната в Иран
Апелативният съд възобнови делото за предсрочното освобождаване на Брендо Според съда, първоинстанционният съд трябва да продължи производството и да се произнесе по същество. Тир разсипа товара си и блокира Прохода на Републиката Инцидентът на международния път край село Пчелиново доведе до временно затваряне на пътя
Димитър Николов: "Скъпи социални работници, бъдете опора и светлина за нуждаещите се в трудни моменти!" Кметът на Бургас изрази благодарност към социалните работници по повод световният им празник  Заплахата от хиперзвукови ракети: какви шансове има България за защита? Paзpaбoтĸa e нa ĸoмпaниятa Сhіnа Аеrоѕрасе Ѕсіеnсе аnd Іnduѕtrу Соrроrаtіоn (САЅІС), ĸaтo ce явявa eĸcпopтнa вepcия нa пpoтивoĸopaбнaтa YЈ-12.
Ремонт ще затрудни движението в жк „Възраждане“ Затруднено ще е движението по кръстовището между улиците „Цар Калоян“ и „Пробуда“ в ж/к „Възраждане“ в Бургас на 17 и 18 март Новият върховен лидер на Иран с 3 милиардна финансова империя в Европа Моджтаба Хаменей контролира милиардни активи в Европа и Близкия изток, включително луксозни имоти в Лондон, съобщава Jerusalem Post
Земетресение с магнитуд 6 удари Куба Силният трус беше регистриран във вторник сутринта, епицентърът се намира на 15 км дълбочина Изтича крайният срок за регистрация на листи за изборите  Водачите на листите на основните партии вече са обявени, ЦИК ще изтегли номерата за участие утре