Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Мъж и жена се удавиха в неохраняеми зони край Приморско

40-годишна от Сливен и 52-годишен чешки гражданин са погълнати от морето за часове
Ключови думи: удавници, море, китен, приморско, мъж и жена

Мъж и жена са се удавили в неохраняеми зони в Китен и Приморско в рамките на часове.

На 15 юни около 12:40 часа в РУ Приморско е получен сигнал за удавена жена в неохраняемата зона на южния плаж на Китен.

Установено е, че това е тялото на 40-годишна жена от Сливен. Тя е откарана за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" към УМБАЛ - Бургас.

По-късно през същия ден, около 17:00 часа, отново постъпва сигнал в Районното управление за удавен мъж в неохраняемата част на северния плаж в Приморско в близост до крайбрежната алея.

Тялото е на 52-годишен чешки гражданин, пристигнал в България предния ден и отседнал в собственото си жилище в Приморско заедно със съпругата и двамата си сина.

 Откарано е за аутопсия в отделение "Съдебна медицина" към УМБАЛ - Бургас.

И по двата случая е образувано досъдебно производство.

11
Коментара по темата
11.
До 5 и 10
28.06.2024 20:31:47
Ако въобще си човек (тъй като вече има в действие изкуствен интелект, който се употребява именно, за да провокира и сее омраза и караници между хората, да ги отдалечава от Бога), сигурно си много горд/а от това,че заработи малко шекели за кликовете и провокациите, които пишеш в сайтове като този флаагман или споортал, за които със сигурност се знае, че печелят от кликове и коментари. Радвай се за шекелите, макар че в твоя случай говори, колкото да има да си купиш свинска мас и двулитрово балканско пиво. Но знай, че ще отговаря за всичката злост и обиди, които нанасяш, и тогава нищо няма да те спаси, даже да ти дигнат "заплатката" от 5 лева на гнусен "коментар" на 6лв и 66 стотинки, отиваш на съд...
10.
До 9 що бее
17.06.2024 14:13:48
Както е топла, на слънце, да намачка едноокият сурикат за един последен път... И без това починалите от удавяне и алкохолно натравяне съм чувал че най-лоша миризма произвеждат, никой няма да забележи малко тестикулярна панировка....
Романтиката май наистина е мъртва през 21ви век, щом така реагираш
9.
относно 5
17.06.2024 14:03:31
Възможно ли е подобни изроди да крачат между нас...? Ако наистина Е, тази гнусна територия трябва да бъде заличена от лицето на земята възможно най-скоро! Повръща ми се в буквалния смисъл на думата!
8.
До 1
17.06.2024 13:45:19
Прав си, макар че няма смисъл. Концесионерите да не мислиш че са някакви селски тарикати, звъннали на правилния номер в правилния момент и че е само въпрос на политическа воля да се оправят всичките лайна, до което води пагубната им дейност? Тим не са дух от миналото за разлика от сик, вис и прочие, ами са се срастнали толкова здраво с държавата, че е просто абсурд да се говори за промяна. Единственото на което можем да се надяваме е Путин да натисне копчето, да обезлюдят България на 1100% и да дойде друг народ, по-достоен. Няма варианти.
7.
До 6
17.06.2024 13:34:29
Да е.. и тъпата ти гнида шибана, малоумна, казано ти е как и от къде ще им се плаща. Даже ще остават милиони. Чети празна кратуно
6.
peca
17.06.2024 11:04:31
До 1 Или си много прост,или си използваш главата само за носене на аксесоарите.А кажи как се слагат спасители от Дуранкулак до Резово???Колко спасители ще са нужни,и кой ще им плаща.А иначе жалко за хората и съболезнования към близките им.Трябва да се отнасяме с уважение както към планината,така и към морето,но явно ще се научим по трудният начин.
5.
Топорчо
17.06.2024 11:02:10
Сливналийки са палави жени. Да почива в мир, но в тези жеги още става за някой да си направи чикия с краченцата й. Охх котьооо
4.
Таня
17.06.2024 10:15:18
За това всички в Лозенец.Цивилизация.Чехът като видял чернокраките приморски туристи,сам сложил край на живота си.
3.
Ke6 ot flagmanaman
17.06.2024 09:30:15
Burgaskia plaj sigurno i toi e na varnenska firma timajiiska
Boklujiiskata moje i tq dengi ima za vsi4ki samo ne i za flagmansi
2.
Бай Колю
17.06.2024 09:28:12
Лошо, следващия път да влизат в морето само с пояс.
1.
Антиконцесионер
17.06.2024 09:21:13
Концесионерите си охраняват само техните зони и то толкова и охраняват а на свободните няма никой. Държавата да прогони тези паразити и да си вземе плажовете или да ги отдаде на общините. Да сложат спасители навсякъде. Ще има пари тогава за всички, заплатите да се повишат също. Стотици хиляди изтичат в джобовете на канцесионерските мутри, милиони. С тези пари може всичко да се направи
  Добави Коментар
Световна сензация: Еквадор постави Германия на колене Кот д'Ивоар, Швеция и Япония също си подпечатаха визите за директните елиминации в деня на абсолютния рекорд по посещаемост Изписаха от болницата треньора от „Славия“, пострадал при кървавото меле на аутобана Той е освободен за домашно лечение, но 49-годишната му съпруга остава в критично състояние и с опасност за живота в УМБАЛ „Св. Георги“ в Пловдив
Мантинелите на „Тракия“ в участъка на смъртта спират само коли до тон и половина Поставената край Зимница защитна система е от изключително нисък клас, подмяната на опасните ламарини по новите стандарти може да отнеме време чак до 2034 година Тези лекарства не трябва да се приемат със сутрешното кафе Ще има обратен ефект
Данъчните тръгнаха по плажа: НАП стартира мащабна лятна кампания по морето и ще следи за спекула с цените От 29 юни стотици обекти, ресторанти и стокови борси минават под засилен мониторинг, а инспектори под прикритие ще ловят нарушители без касови бележки С този обърнат сладкиш ще впечатлите всички гости Истинска класика, която впечатлява както с вкус, така и с красив външен вид
Проф. Рачев каза докога ще продължи екстремно горещото време На морето ще е идеално време за плаж - нито непоносима жега, нито хладно Почина Сергей Иванов Той е бивш министър на отбраната на Русия
Несебър ще бъде домакин на единствения SwimRun в България Участниците ще преминат три последователни обиколки, включващи приблизително 400 метра плуване в акваторията около буната и 2400 метра бягане по живописната крайбрежна алея на Стария Несебър Масирани проверки по морето: Държавата затяга контрола над плажове и заведения Министерството на туризма и КЗП следят за качеството на услугите по Черноморието, вече има засечени нарушения с цените в евро и липса на спасители
Десетокласници от Слънчев бряг представиха вековната история на Несебър на чужди езици Откритият урок „С Несебър в сърцето“ превърна Стария град в интерактивна класна стая за възпитаниците на ПГТ „Иван Вазов“ Несебър беше домакин на лагера по адаптирани водни спортове на НСА Инициативата на Община Несебър и НСА „Васил Левски“ събра хора с увреждания от България и Германия, а финалът бе отбелязан на Международния олимпийски ден