Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Мария ще съди до дупка, чака извинение

Ключови думи: Мария, Теодора, Малка черна рокля

Фолкпевицата Мария победи колежката си Теодора в YouTube и след 14-дневно прекъсване новият й видеоклип „Малка черна рокля“ отново е достъпен. „Ще пия едно питие по този случай, че се поболях за тия две седмици“, коментира певицата.

Спорът между двете изпълнителки е за авторските права на песента, която преди 13 г. излезе в изпълнение на колежката й под името „Моят номер“.

„Продуцентите на Теодора имат претенции единствено върху българския текст. YouTube ме задължи да им предоставя цялата документация за песента – договора с автора, гръцкия композитор Фивос, разрешение от автентичния автор на текста за неговата преработка. Аз съм се консултирала с най-добрия адвокат по авторско право, който ме е уверил, че един текст може да се преработи с разрешение от автентичния автор. Екипът на YouTube в Америка е разгледал документите и е преценил, че съм в правото си да ми върнат достъпа до клипа“, сподели пред „Телеграф“ Мара Отварачката.

Въпреки че е пуснала вече една искова молба в Софийския районен съд, певицата смята да подаде още една – за пропуснати ползи. „Аз и още няколко певци единствени в България правим такива скъпи продукции. И не го правим, за да се гледаме по телевизията, а за да работим. Така че ще си потърся и тези права. А на Фен ТВ забраних да ми излъчват вече клиповете по тяхната телевизия, защото явно хубавите ни отношения до този момент за тях не струват нищо. Ще се боря докрай за истината в съда. Призовала съм брата на Теодора, който е писан като автор, да бъде разпитан с детектор и ако излъже, да бъде подведен по съдебна отговорност, защото това си е чисто престъпление. Освен това искам да ми се извинят публично за накърненото ми достойнство като жена, певица, майка, като дама“, добави още звездата.

5
Коментара по темата
5.
Оркестарс флагманс
17.06.2024 09:32:47
Mara gra4i akordeona pla4i
4.
МНОГОЪГЪЛЕН ПЕТОХУЙНИК
16.06.2024 20:56:43
....ЖЕНА,МАЙКА,ПЕВИЦА....И ДАМА,АКО ТЯ Е ДАМА,АЗ СЪМ ПРЕЗОКЕАНСКИ ЛАЙНЕР/НЕ РАЗБИРАЙ ЛАИНЯР/....
3.
Ах
16.06.2024 19:56:20
Тая се има за певица ли?Ако не е плейбека,на живо е ,,гарван грачи грозно зловещо!!.Взела се е за много насериозно за певица!Жива уличница,абсолютно некадърна ....нека да спрем да я наричаме певица!!
2.
Ах
16.06.2024 19:56:11
Тая се има за певица ли?Ако не е плейбека,на живо е ,,гарван грачи грозно зловещо!!.Взела се е за много насериозно за певица!Жива уличница,абсолютно некадърна ....нека да спрем да я наричаме певица!!
1.
Съчма или парцал?
16.06.2024 19:39:46
“Аз и още няколко певци единствени в България правим такива скъпи продукции. “
Каква скъпа продукция? Ааа чакай! Те са купили правата от автентични истински музиканти които разбират от изкуството - музика. И те са направили кавъри от тяхното творчество, защото тези “елитни компаньонки” не могат да измислят качествен текст и музика.
Не гепи кабели, гепи кавъри!
Но добре, че е простата рая да им пълни гушите на чалгарите. Овцата крещи на палача - “убий ме, убий ме, заколи ме моля те!”
  Добави Коментар
Съдбовните години в живота на всяка зодия, след тях никой никога не е същият Важните години в живота на човек могат да бъдат изпълнени както с добри и приятни събития, така и с трудни и разрушителни, казват астролозите Приключвала с публичните демонстрации на... Никога повече не искам да говоря публично за мъжа в живота ми, отсече Светлана
Каза тежки думи Косара не е на себе си от ревност Дарява космическа сума "Хората ще казват много неща за мен, когато умра, но аз съм решен "той умря богат" да не е едно от тях", написа Бил Гейтс
Румен Радев: Отдаваме почит към саможертвата на милиони хора Днес е Деня на Европа Червена боя на входа на Министерството на културата, има задържан Не са ясни мотивите за вандалския акт
Стрелба в София Нарушилият закона е пуснат под домашен арест Брутално провинение във Варна! Полицаи са били принудени да... Служители на реда оставят автомобила си и догонват пеша кола с мъртво пиян шофьор
Издирват 16-годишния Виктор Семейството на момчето е разтревожено Млад мъж погази закона в Айтос Открадна чантата на 32-годишна жена
Бургазлийка реши да краде, полицията я сгащи Извършителката върна задигнатата вещ Празник е! Могат да почерпят хората казващи се... Летен Никулден е