Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Мъж наби с дъска служител на енергото, правил отчет на електромера

Ключови думи: мъж, наби, служител, ен ерго, електромер, ЕРП Север

Служител на ЕРП Север беше нападнат от клиент по време на изпълнение на задълженията си по отчет на електромери. Случаят е от село Гецово, област Разград, и по него вече е образувано досъдебно производство по чл.131, ал.1, т.1 във връзка с чл.130, ал.2 от НК.

Пострадалият е ударен с дъска по лакътя в опит да се защити, а впоследствие и по гърба. Той ще бъде прегледан от лекар по съдебна медицина и ще му бъде издаден съответния документ за телесна повреда.

Отчетниците се грижат не само за снемане на данните от средствата за търговско измерване, но извършват и проверки на коректната работа на устройствата.

Възпрепятстването на работата на служителите на ЕРП Север е в ущърб на коректните клиенти и не е редно да се търсят поводи за физическа саморазправа с представители на електроразпределителното дружество, посочват от ЕРП Север.

Ръководството на енергийната компания алармира обществеността за случая, защото се чувства длъжно да защити правата и здравето на своите служители и счита подобна груба проява от страна на недобросъвестни клиенти за недопустимо насилие над личността, допълват от дружеството.
 

3
Коментара по темата
3.
Реален случай
06.06.2024 19:25:13
Бургас.
Имаш си работа у дома и изведнъж климатиците ти, които не са в работен режим, започват да пищят.
Гледаш как единия си отваря капачето и остава така, и продължават да пищят!!!
Слизаш долу на партера, до стаичката с електромерите и гледаш двама седят вътре в отключената стая?!! EVN ключ нямат и ако искат да правят проверки, звънят на някого да им отключи долу.
Питаш ги кои са и кои им отвори?!?
Старият е доста дебел и очевидно прави параван на прошарения, по- млад, който е вързал лаптоп вътре към нещо си....??
Клекналият с гръб мълчи и работи по клавиатурата. Говорител е старият, който твърди, че имало шумове и дошли да видят откъде са....??
Казваш им, че звъниш на EVN и викаш домоуправителя. За секунда се изнасят!
Звъниш на EVN и те те пращат да пишеш в отдел: жалби.
Накрая оставаш с отвратителни впечатления от хора, които твърдят, че са техници на енергодружеството, без до ден днешен да разбереш кой и дали някой от входа им е отворил абонатната.
Бонус: Единият климатик е абсолютно изгорял.
Другият в работен режим затваря капачето, а в изключен го отваря.

Внимавайте!
Явно има хора, които се представят за техници към дружеството и шетат посред бял ден!
2.
Абе,
06.06.2024 18:32:10
само бой по кръвопийците народни!
1.
ми кът са прай
06.06.2024 15:17:13
на отворен,ша яде бой...не ами,може и ебан да си оди служителя.....
  Добави Коментар
Петима оцеляха след 36 часа в блато с алигатори Драма в Боливия Тревожен инцидент в Русе Вратите на автобус затиснаха дете
Искаш ли да блеснеш във филма „Един грам живот“, търсят 150 статисти Снимките ще се проведат на 17 юни 2025 г. (вторник) от 12:00 до 16:00 ч. в зала „Черноморие“ на Международния конгресен център – Бургас Направи тотален обрат в кариерата си Звездата променя посоката в работата си след като реши да покаже своя актьорския талант на театралната сцена и ще се появи в нова продукция на класическа пиеса
Кое е новото му гадже Пак му е кака Още двама арестувани след шокиращото тройно убийство Какво се случва в Швеция?
Голяма новина за българския футбол Намаляват отборите в Ефбет лига Полицията в Хасково с нов директор Мирослав Христов ще изпълнява длъжността
Зеленски с твърда позиция относно искане на Москва Киев няма да се съобрази с желание на Путин Медведев със смразяващи думи за Киев Ето какво твърди един от най-силните хора в руското управление
Записа страхотен резултат Божидар 4-ти в Диамантената лига Моторист е с опасност за живота след удар с кола на Подбалканския път Катастрофата е станала в участъка Мъглиж - Казанлък