Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

С Рафи и петстепенно меню посрещат на Свети Валентин в ресторант „България“

Шоколадовият пастил ще е за финал, в началото ще има алмос буш, а след 22 часа Рафи не бива да позволи на гостите да сядат по местата си, виното ще се лее до сутринта
Ключови думи: ресторант българия, хотел българия, майстор стоян мавров, свети валентин, рафи бохосян

Фоайетата, мецанина и ресторантът на Бургаския интерхотел „България“ ще се превърнат в грандиозно любовно гнездо за всички, чиито сърца са прободени от стрелите на Амур. Купонът за 14 февруари ще е замнящ се, защото още в понеделник ще започне подготовката му за посрещането на тези, които искат да изживеят нещо разтърсващо.

Ако ще давате годежен пръстен или смятате да падате на колене с обяснение в любов пред избраницата си, потрайте още малко до вторник и елате в ресторант „България“ привечер, за да поднесете най-голямата изненада за нея.

Там ще ви очаква Рафи – победителят от първото издание на Х-фактор. Той ще пее и ще танцува през цялата вечер. При входа ще звучи романтична музика, а красиви девойки като весталки девственици ще поднасят шампанско и ягоди с шоколад за добре дошли. В предястията ще има алмос буш на най-големия майстор на гурмето по родните ширини – шеф Стоян Мавров.


Едно от предястията на майстор Стоян, което бе демонстрирано пред Бесове: риба тон алангле с авокадо и хрупкава коричка

„Хапките ще бъдат от гъши пастет, синьо сирене, разбит тарама хайвер, сушени кайсии и още поне десетина вида, но нека са изненада“, каза големият майстор пред Бесове.бг. Всъщност менюто ще е хибрид на френската и италианската кухня и ще е петстепенно. Бутилката червено ще е подарък от ресторанта. А изненадата ще е шоколадов пастил.


Майстор Стоян Мавров репетира и пъдпъдък с мус от пилешко месо и сушени кайсии

Организаторите на купона действат под ръководството на магьосницата на шоупрограмите и вътрешния дизайн Христина Секлемова. Рафи е почнал специални репетиции и от него се иска да не оставя гостите на ресторанта точно на 14 февруари вечерта да седнат дори и за миг по местата си след 22 часа. Такъв е залогът и за ди джея, който също ще е изненада, защото е най-добрият в бланша. Купонът се заформя исторически. Наш екип ще снима, а най-впечатляващите двойки ще получат приз от редакцията.

4
Коментара по темата
4.
Toni
08.02.2012 23:08:51
Веднъж по работа ни се наложи да влезнем в кухнята на ресторант България- ужас ме обзе- мръсотия до шия. И този великия гурме майстор Стоян е един на- обикновен дебел чичка, който така навикваше персонала от бабки, че на мен ми ставаше чак неудобно да му слушам каруцарските псувни. Колкото до ястията му- най-обикновен плагиат е!
3.
Димитър
08.02.2012 22:48:53
Стига с тоя фиток Рафи бе - няма ли за какво друго да пишете?
2.
keptan
08.02.2012 19:35:02
И какво, няма да наплюете Рейзи.Егати резила за този сайт!
1.
keptan
08.02.2012 19:35:02
И какво, няма да наплюете Рейзи.Егати резила за този сайт!
  Добави Коментар
Морът от Европа идва: Август започва с до 39°, после са възможни над 40° Първите дни на месеца ще са слънчеви и опасно горещи, а кратки захлаждания с гръмотевични бури се очертават по-късно Ще се спука ли AI балонът скоро Кредитният пазар вече не приема безусловно разказа, че всяка инвестиция в изкуствен интелект неизбежно ще се изплати
Жилище за 1 млн. евро: В България са нужни близо осем средни заплати При 20% първоначална вноска купувачът трябва да разполага с 200 000 евро и брутен доход от близо 10 900 евро месечно Созополският талант Михаил Янакиев подписа договор с италиански гранд Той е син на кмета Тихомир Янакиев 
40 години работа, но 20 години трудов стаж: Новите правила отварят този сценарий Промяната ще засегне отпуските, класа и част от обезщетенията, но не въвежда ново орязване на пенсионния стаж - той и сега се отчита пропорционално Нов удар по джоба готвят за шофьорите: Винетките скачат с 30% от 1 август Годишната винетка се предвижда да поскъпне до 64,50 евро, но към 30 юли новата тарифа все още не е публикувана като окончателно приет акт
Геро сложи край на 18-годишния си брак: Вече съм свободен човек Актьорът обяви в подкаст, че разводът му със спортната журналистка Цвета Гагарова е официален и раздялата е преминала без конфликти Огнен ад в Турция: Евакуираха болница, затвориха пътя Фетие - Анталия Силният вятър разпалва няколко огнища в туристическите райони, стотици жители са изведени на безопасно място
Дини на боклука и протест на производители на зеленчуци: Държавата погва съмнителния внос  Почти всички камиони от Турция и Северна Македония ще бъдат проверявани, а мобилни екипи тръгват по границите с Гърция и Румъния Над 30° във влака София - Бургас: Половината вагони на БДЖ са без климатици Сърдечноболен пътник се страхува, че може да припадне, докато железницата обещава старите композиции постепенно да бъдат спрени
В Derma Aesthetic Center вярват, че истинската красота започва със здравето По време на събитието специалистът обърна внимание на показатели, които често остават извън фокуса на ежедневната профилактика Митничари откриха над 16 000 евро и златни изделия, скрити в бельото на жена Румънската гражданка опитала да напусне България с недекларирани 16 310 евро и 228 грама златни монети и слитъци