Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Внимавайте къде спирате след празниците! Зелената зона отново ще е активна

Ключови думи: Зелена зона, новини, Флагман

Община Бургас съобщава, че зелената зона няма да бъде активна през предстоящите празнични дни. Тя ще стане отново платена на 7 май, вторник. Работното й време е непроменено – от понеделник до неделя (включително), от 11:00 до 20:00 ч.

За целия период от 07.05.2024 г. до 30.09.2024 г. безплатно ще се осъществява престоят на автомобили само на официалните празници, а именно на 24.05.2024 г. (петък), 06.09.2024 г. (петък) и 22.09.2024 г. (неделя).

Краткият номер за таксуване в „Зелена зона“ е 1357, като редовното таксуване ще стартира от 07.05.2024 г. в 00:00 ч. Цена за услугата кратковременно паркиране по чл.5, ал. 1 от Наредбата за условията и реда за платено и безплатно паркиране на моторни превозни средства в определени зони на територията на община Бургас, е в размер 1 лев на час с вкл. ДДС.

3
Коментара по темата
3.
Бургас
30.04.2024 14:01:12
Защо плащам данък МПС а сега и зона, в такъв случай трябва да ми приспаднат зоната от данъка.
2.
Бургазлията
30.04.2024 12:25:25
,,Боята прави борбата"'--Д.Николов..
1.
Абе
30.04.2024 12:25:04
вземете оградете целия град със синя боя и мирясайте най-после, разбойници ненаядени!
  Добави Коментар
Кирил Петков влиза в бизнеса с военни дронове? Той и мултимилионерът Калоян Данчев прекръстиха холдинга си и приеха името на украинската "Дженерал Чери" Преглед при лекар по морето между 30 и 100 евро Голяма част от кабинетите и медицинските центрове предпочитат да не сключват договори с НЗОК. Идват лекари от цялата страна, особено в Слънчев бряг.
Проф. Рачев: Времето е само за море, водата в Созопол стига 24 градуса Астрономическото лято настъпва в 11:24 часа в неделя Куба слага край на социализма? Хавана подготвя масова приватизация, допуска частни банки и строителство, за да спаси режима от пълен фалит под натиска на САЩ. Хавана разпродава държавните компании и разрешава частните банки, за да избегне фалит
Близо 1900 българи се завърнаха от чужбина Социалното министерство отчете над 463 000 евро изплатени финансови стимули за емигранти, избрали да живеят и работят в родината "Щастливи дати” за сватба, които обаче обещават бърз развод или труден брак Близо двеста двойки ще се врекат във вечна любов само в големите градове
Автокъща ужили десетки купувачи от страната с близо 200 000 евро за внос на коли от Германия Потърпевши граждани настояват за незабавно обединяване на жалбите в общо разследване срещу фирмата посредник Израел не се спира! Биби ще продължи ударите срещу обекти на "Хизбула" в Ливан Атаките уж били в отговор на неколкократните нарушения на примирието от страна на "Хизбула"
Проф. Рачев с прогноза за много жега: На места може да стигнем до 50 градуса Чакаме лято със страшно много слънце, допълни климатологът Кметът Коцев на ход: Багерите се насочват към незаконния град Какво ще се случи, ако държавата бъде осъдена?
Как се стигна до ужасяващата катастрофа с 5 деца "Нужни са контрол, възпитание, обучение от семейството и в училищата", категоричен е експерт в автомобилизма Професор Рачев с бомбастичен съвет за Созопол "Излизайте от водата, колкото да проверите дали някой не е узурпирал чадъра ви. Цялото народонаселение да се насочи към почивка, ако може да си го позволи"