Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тя роди дете на най-популярния български политик в тик-ток

Ключови думи: Радостин Василев, новини, Руди Гела, Мариела, детето на Радостин Василев

Депутатът Радостин Василев, който е сред най-популярните политици в тик-ток, има повод за радост. Преди дни той стана баща за втори път, след като младата му жена Мариела го дарила с дъщеричка, пише вестник Ретро. Момиченцето, което проплакало в столична болница, вероятно е кръстено на своя татко. Наскоро щастливата майка е събрала куп свои приятелки в елитно софийско заведение, за да ѝ направят ритуала погача за орисване с късмет, здраве и благоденствие.

Партито било решено изцяло в розовоВасилев, който напусна ПП и към момента е независим депутат, се ожени за избраницата си, докато тя бе вече бременна. Сватбата им се състоя на 24 септември в лъскавия столичен хотел „Маринела“.

Младата съпруга на скандалния политик е знойната брюнетка Мирела Желязкова, която е била негова подчинена, докато той властваше в Министерството на спорта в кабинета „Петков“.

Хубавицата забременя само няколко месеца след старта на аферата ѝ с Василев. Той пък се раздели по съдебен път с първата си жена, полицайката Нина, след 15-годишен брак през февруари 2022 г. От нея политикът, прочул се с прякора си Руди Гела, има син ученик. Малко сред развода бившата г-жа Петкова пък роди от друг мъж.

В последните две години Василев бе свързван в медиите интимно с дълъг списък атрактивни дами, но очевидно само 25-годишната Мирела е успяла да закове сърцето на серийния плейбой. За нея се знае единствено, че е работила като маркетинг специалист в Българския спортен тотализатор, а после е била повишена и на началник на отдел „Реклама и цифров маркетинг“ в тотото. И с двата апетитни поста се сдобила, докато Василев бил министър на спорта.

Брюнетката, която има 14 години разлика във възрастта с политика, е израснала във Велико Търново и е завършила специалност „Маркетинг“ във ВТУ „Св. св. Кирил и Методий“. Кариерата ѝ в тотото приключва, след като Василев е сменен от Весела Лечева на министерския пост, а Лечева освобождава фаворитката му от длъжност. Към момента тя се занимава единствено с грижите около новородената им дъщеричка Рая, а за финансовия комфорт на семейството се грижи само таткото.

1
Коментара по темата
1.
Стенли
31.03.2024 12:13:38
Надушила къде са парите едва ли ще тръгне с някой бачкатор
  Добави Коментар
Синът на норвежката престолонаследница отрече видеата да показват изнасилване Мариус Борг Хойби пледира невинен по най-тежките обвинения в процес, който разтърси норвежкото кралско семейство Българският турист ще бъде защитен на 100% при пътуване решиха в НС НС прие на първо четене създаването на Туристически гаранционен фонд, който осигурява връщане на пътуващи и възстановяване на средства при фалит на туроператор
Ким Кардашиян и Луис Хамилтън навлизат в нов етап Риалити звездата и пилотът от Формула 1 прекарват все повече време заедно, твърдят източници на британския таблоид SUN С фокус върху ролята на жените през Втората световна война стартира фестивалът DOCK Международно събитие е за историческо документално кино и открива специалното си зимно издание с участието на проф. Петър Стоянович
България и Кипър с най-висока смъртност от рак в ЕС въпреки бързия достъп до нови терапии Липсата на ранна диагностика остава основната причина за тревожната статистика у нас, показват данни, цитирани от NOVA и научното списание Scientist Риби: след 11 февруари 2026 г. започва период, който ще промени посоката ви Ще започне внезапно подреждане на вътрешния свят
Мъж потроши жилището на бившата си приятелка в Стара Загора 29-годишният влязъл в апартамента с още двама мъже и унищожил техника и обзавеждане Обраха офис на СКАТ Става въпрос за касовия салон в "Меден рудник"
Нов кръг мирни преговори за Украйна започна в Абу Даби Киев и Москва водят разговори с посредничеството на САЩ на фона на нови руски ракетни удари ИТН пред Йотова служебният премиер не бива да е политическа фигура Според партията политически оцветени са Андрей Гюров и Димитър Главчев, изборът остава между петима от т.нар. домова книга
И в Гърция ситуацията не е розова, домакинства се борят да свържат двата края Шест от всеки десет семейства остават без пари две седмици преди края на месеца Ченгета от РУ-Малко Търново спипаха дрогиран шофьор край село Извор 37-годишният мъж е управлявал Дачия "Логан" след употреба на кокаин и канабис