Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Китайският ресторант на семейство Пан в жк „Славейков“ празнува първата си годишнина (СНИМКИ)

Джианфен Донг Пан и тримата ѝ синове пристигат от малкото градче Джейлянг, но вече 15 години са бургазлии
Ключови думи: китайски ресторант, жк Славейков, 8 март, първа пролет, китайски мол, Чайнатаун

Ресторант „ФУ ЛУ” в блок 147 отвори врати преди близо година и вече е сред утвърдилите се заведения за азиатска храна във втория по големина жилищен комплекс в Бургас. За изминалите месеци обектът привлече редовни клиенти, като предложи богато меню, включващо всички популярни ястия с тофу, пилешко с кашу, апетитна и хрупкава патица, карамелизиран ананас, много азиатски супи, всякакви спагети, разнообразие от ризото предложения и разбира се паниран сладолед.

"Това са съвсем малка част от предложенията ни.  Тук умеем да приготвяме добре и ястия за вегетарианци и клиенти, обичащи вкусни ребърца и ли добре приготвени телешки месца. Имаме и интересни рибни ястия", допълват от ресторанта.

Китайският ресторант на семейство Пан е една от локациите в комплекс „Славейков“, където можете добре да се почерпите с приятелки за 8-ми март или да заведете цялото семейство на празничен обяд за Първа пролет.

Семейство Пан са от малкото градче Джейлянг в Китай. Сплотената фамилия - майка и тримата ѝ синове, живеят в Бургас вече 15 години. Те са собственици и на Китайския мол в РУМ "Велека"

Предстоящите празници са само повод да си похапнете от богатото меню. Заведението разполага с просторна зала и много добре проектирана градина. През топлите дни тентата Пергола и прозорците сe отварят напълно, а в по-хладните периоди се обособява страхотна зимна тераса. Масите са големи и удобни. Често тук се празнуват рождени дени или други лични или фирмени празници.

Резервации и поръчки можете да направите на място или на тел.: 0895837080 или 0898382882.

Доставки се извършват в целия град.

 

Касата да плаща тест-лентите на всички с диабет, настоява АПАЗ Пациентската организация иска повече сензори и инсулинови помпи, достъп за хората с диабет тип 2 и национална програма за ранно откриване Магнитни бури през август: NOAA посочи най-рисковите дни Прогнозата не потвърждава буря в началото на месеца, а най-сериозно смущение засега се очаква на 19 август
Мария Игнатова: Ще сменя континента, ако издрънкам всичко за всички! Телевизионната водеща се пошегува с бъдеща документална поредица за Netflix и призна, че може да ѝ потрябва и ново име Дронове и жестоки глоби на плажовете в Халкидики: Връщат свободните зони на туристите Гръцките власти следят чадърите и шезлонгите от въздуха, а нарушителите рискуват санкции, затваряне на обекти и отнемане на оборудването
КТ Подкрепа поиска коледната ваканция да продължи до 8 януари Синдикатът предлага учениците да почиват от 23 декември, а 96,7% от участниците в негово проучване подкрепят по-дългата ваканция КНСБ: Пазаруваме по германски цени с български заплати Любослав Костов предупреждава, че дългият работен ден, ниските доходи и високото доплащане за здраве задълбочават неравенството
Калцит влиза в зеления водород: Две инсталации ще заменят част от природния газ Предприятието в Асеновград планира да произвежда и продава водород и кислород, като обмисля зарядна станция за камиони и автобуси Круизен кораб за България заседна в Дунав с 238 души на борда Плавателният съд пътувал към Видин, но попаднал върху пясъчна плитчина заради критично ниското ниво на реката
Плодовете и зеленчуците поевтиняват: Кайсии, праскови и череши са под миналогодишните цени ДКСБТ отчита добра реколта при основните зеленчуци, но намалението на борсите невинаги стига веднага до магазините Галена избяга от България: Показа луксозната си семейна ваканция в Белек Попфолк звездата събра хиляди реакции със стилни летни визии от един от най-луксозните курорти край Анталия
Жегата се връща в сряда: Температурите тръгват към 37 градуса НИМХ прогнозира слънчево и сухо време на 29 юли, а по Черноморието ще остане по-прохладно с до 29 градуса Ужас пред децата: Мъж заля жена си със запалителна течност и я подпали 48-годишната жена от варненското село Медовец е с 30% изгаряния и опасност за живота, съпругът ѝ е задържан