Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Путин с притеснително твърдение, настъпва ли нова световна война

Ключови думи: Путин, Владимир Путин, Флагман

"Руският самолет Ил-76 с украински пленници е бил свален от американската система "Пейтриът". Това заяви кандидатът за президент на Русия и настоящ държавен глава Владимир Путин на среща с доверени лица, посочва ТАСС.

"Между другото, трябва да добавя в отговор на вашия въпрос, че самолетът е бил свален, това вече е установено със сигурност, от американската система "Пейтриът". Експертизата вече е установила това", каза Путин.

Според него ракетата "Пейтриът" е била изстреляна по Ил-76 от територия, контролирана от Украйна. Информацията, изнесена от Путин, не може да бъде потвърдена по независим път. Русия не е дала достъп до мястото на катастрофата на украински или други външни експерти. Украйна поиска международно разследване на инцидента.

Киев нито отрича, нито потвърждава, че украинската армия е свалила самолета, но посочва, че същият е използван за превозване на ракети за руски противовъздушни комплекси С-300. Освен това Русия не е подала предупреждение по каналния ред, че с полета ще бъдат превозвани военнопленници, каквато е обичайната практика.

Киев посочва, че Москва все още не е предала информация за катастрофата на руския транспортен самолет Ил-76 на Международния комитет на Червения кръст за разследване. Според украинското разузнаване само пет тела са доставени в моргата в Белгород след катастрофата на руския самолет. Засега Украйна не разполага и с официален списък на предполагаемо загиналите военнопленници в инцидента.

10
Коментара по темата
10.
Ами са си прибира орките в кочината
31.01.2024 21:43:33
...
9.
XX
31.01.2024 21:39:15
Урките официално си признаха, че те са свалили самолета.
Другата опция е да поемат вината от действията на американски оператори на ракетните комплекси.

ПП. Но по-важна е новината, че Русия е оправдана от международния съд по всички обвинения на Украйна с изключение на едно: че не са положили достатъчно усилия да разследват как Донбас се е финансирал.
Факти.
8.
1
31.01.2024 19:13:49
Още можеш да порасъждаваш. Пийни пийни.
7.
Пропаганда от дебили за дебили
31.01.2024 19:08:41
Сега чакаме пуделът на Путин - Медведев, да изльока една бутилка водка и да почне да "остъклява" с ядрено оръжие САЩ, Великобритания и останалите западни дръжави.
А междувременно непобедимата Червена армия изкара Т-55 на фронта, следващата стъпка са Т-34 ките... за непобедимите Армати и Т90 Киев се оказа недостижим, дано със 70 годишните танкове ватенките да имат повече успех... буаххаха дебили
6.
Пропаганда от дебили за дебили
31.01.2024 18:50:28
Освен това в "списъка", който руснаците показаха, половината пленници се оказаха че са освободени преди това и отдавна са в Украйна.
Въобще, на малоумната вата хич не й върви със фалшификациите.
5.
Пропаганда от дебили за дебили
31.01.2024 18:46:44
Пейтриът е със сравнително малък обхват, никой няма да ти закара установка за един милиард долара на фронтовата линия, където лесно ще й видят сметката.
Самият факт че няма никакво международно разследване е показателен - както и при смъртта на Пригожин, чийто модел самолет няма нито една авария по света. За разликат от разследването на МН17, където ясно се доказа че самолета е свален не от Су-24, а от установка БУК - а там руснаците след всяка разобличена лъжа вадеха нова версия, противоречаща на предишната.
Утре Путин ще каже че са го свалили рептилоидите, които владеят САЩ и дебилната вата ще му повярва.
4.
1
31.01.2024 18:41:14
путКин може да плаши само гаргите и дебили в г.з раждани скоро ще го обесят това мръсно джудже путлер другарите му кгб закопа проссия РАБСЕЯ
3.
До 1
31.01.2024 18:32:18
Сигурен съм, че ако ти хвърля една пиратка в краката, ще чуркаш и ще акаш едновременно!!!
2.
Това трябваше да бъде с дебел шрифт
31.01.2024 18:13:28
"Русия не е подала предупреждение по каналния ред, че с полета ще бъдат превозвани военнопленници, каквато е обичайната практика."
1.
Лъжи лъжи и пак лъжи
31.01.2024 18:12:01
От роцката уста толкоз...

Никакви пленнини не е имало на борда и видеата го доказват. А путлера нека си плаши с война за 500-ния път, вече никой за нищо не го има.

Слава Украiнi
СМерт окупантам!
  Добави Коментар
Дарява космическа сума "Хората ще казват много неща за мен, когато умра, но аз съм решен "той умря богат" да не е едно от тях", написа Бил Гейтс Румен Радев: Отдаваме почит към саможертвата на милиони хора Днес е Деня на Европа
Червена боя на входа на Министерството на културата, има задържан Не са ясни мотивите за вандалския акт Стрелба в София Нарушилият закона е пуснат под домашен арест
Брутално провинение във Варна! Полицаи са били принудени да... Служители на реда оставят автомобила си и догонват пеша кола с мъртво пиян шофьор Издирват 16-годишния Виктор Семейството на момчето е разтревожено
Млад мъж погази закона в Айтос Открадна чантата на 32-годишна жена Бургазлийка реши да краде, полицията я сгащи Извършителката върна задигнатата вещ
Празник е! Могат да почерпят хората казващи се... Летен Никулден е Първият папа Лъв е изключителна личност Успява да се разбере с Атила, спасява Рим
Интересно време днес Слънчево през деня, много валежи вечерта Обиди политици от Украйна и Западна Европа Медведев с краен изказ