Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Вижте майката, която заключи детето си в кокошкарник

Ключови думи: кокошкарник, новини, Флагман, Миглена Иванова, Нова ТВ

Аз я наказах сутринта, защото тропаше. Удряше по масата и щеше да събуди по малкото дете. Това заяви майката на държаното в кокошарник дете Миглена Иванова пред Нова ТВ. "Не съм се ядосала. Без агресия ѝ казах: "Хайде мамо, отиди навън!".

И тя е отишла отзад. Да, има гуми в помещението. Тя си е постелила и се е завила с одеялото. Но аз нямаше да я държа цял ден и цяла нощ. Щеше да остане там за малко - да помисли", твърди жената. Тогава, по думите ѝ, дошли полицаите.

"Тъкмо щях да изляза и да я прибера - и виждам полицаите. Направо влезли вътре и я видели", каза още майката на 7-годишното момиче. Тя отрича върху детето да е упражнявано насилие.

"Тя много лъже. Отива в детската градина, удря се в люлката и отива да каже, че я пребивам, а няма такова нещо", категорична е Миглена Иванова. Началникът на Регионалното управление на образованието във Враца Лорета Колева обясни, че последният случай, който е дал основание за съмнение у учителите, е бил при преглед от медицинското лице за паразити. "Видели са драскотини, синини. Детето е споделило, че всъщност е било удряно в семейството", каза Колева.

Директорът на ОУ "Христо Ботев" Дарина Стоянова, където доскоро е учело детето, посочи, че момичето е давало противоречива информация. "Доколкото сме запознати и каквито и познания да имаме по психология - не ни дадоха сигнали, че това дете е подложено на тормоз", заяви Стоянова. По-рано днес обаче от Министерството на образованието съобщиха, че при среща на министъра Галин Цоков в училището, учителите заявили, че са изпитвали страх от пастрока на детето.

5
Коментара по темата
5.
хм
16.12.2023 01:51:46
Щом министъра ходи, значи се замисля нов закон за деца
4.
Когато
15.12.2023 23:46:04
Едно дете ,не получава достатъчно любов докато ръсте детето почва да мрази родителите си !
3.
Бай Рунгел
15.12.2023 21:06:21
Интересно, че братята роми подлагат на много по големи мизерии децата си! Но нито една институция не отива в махалите или по поляните които живеят, да им отнема децата и да ги им праща полиция за лошо и престъпно отношение към тях ите деца. И да прави новина с такава значимост чак министърът на образованието отишъл и той да отчита дейност! Жалка журналистическа сцена на силно дискриминационна основа !
2.
Холивуд
15.12.2023 21:05:15
През лошият социализъм класните ръководители когато поемат нов клас в продължение на първата година обикаляха домовете на всички деца от класа и се срещаха с техните родители.
Така си правеха преценка за условията където живеят и семейната среда на децата.Със сигурност ако имаше нещо нередно или подозрително се подхождаше професионално към решаването на проблемите.Но тези неща днешните свободно мислещи демократични лумпени няма как да го знаят,защото е недемократично и ще им се нарушат правата и свободата.Когато масово родителите са лумпени няма как това да не се отрази и на децата им.
1.
Чанко пастора
15.12.2023 20:05:27
"Браво" на простакесата!!! Сега като порасне детето ще стане някоя лека жена и ескорт от травми и т.н.Това да заключиш детето си там не е никаква обич,мислете преди да правите деца непокорници!!
  Добави Коментар
Харисън Форд по-влюбен от всякога Той е на 83 и се радва на голяма любов Една зодия ще срещне любовта, когато най-малко я очаква Звездите подготвят неочаквана среща, която може да промени всичко
Пиле с ориз на фурна - лесна домашна рецепта Класическо ястие, което събира цялото семейство около масата Намериха опасна бактерия на 5000 години в лед до България Не се поддава на съвременни антибиотици
Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата БАБХ иззе 16 килограма стари колбаси от фурна във Враца и спря доставчик на закуски за училище Тази зодия оставя лошото зад гърба си Звездите отварят нова страница за един знак
Пълнени чушки с кайма и ориз - домашна рецепта, която винаги изчезва първа Класическо българско ястие Немска овчарка спаси стопанката си от коварен рак, историята им е като от филм Над 10 години по-късно, двете продължават да са най-добри приятелки
Лесен трик срещу прах у дома Малък навик, който помага Черноморец Бургас попиля ЦСКА II 3:0 за домакините
Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора Джон Алфорд умря при неизяснени обстоятелства Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта Традиционен вкус, който ухае на дом