Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Най-добрият му приятел го разкости от критики заради поведението му в Игри на волята

Ключови думи: Мартин Елвиса, Мастагарков, Игри на волята, Виолета

Не съм вярвал, че ще го кажа, но ще стискам палци утре Мастагарков да се върне. Това коментира бизнесменът Мартин от Игри на волята след проведените първи номинации във финалния етап на шоуто. Следващите мишени ще бъдат много интересни, закани се той. След първия съвет в играта се оказа, че в смъртоносна битка влиза Мастагарков. Това отприщи гнева на Мартин.

Двамата състезатели седнаха един срещу друг след съвета и бизнесмена разкова от критики приятеля си.

"Сто пъти ти казах, дай да махнем Виолета, защото ти си първия бушон в списъка. Шест пъти ти го казах. Можеше Виолета да я няма въобще тука бе, човек. От две седмици ти го приказвам и не мога да ти го вкарам в главата! Тя не трябва да е тука. Ти пак постъпи супер тъпо! Грам не мислиш с тая глава, честно ти казвам, брато! Ти имаш възможността да си улесниш играта и не го правиш! Ти все едно не искаш да продължаваш напред! Ти искаш да ти е най-гадно, най-трудно и най-тъпо", коментира Мартин.

"Ама никой не гласува за Виолета. Трябваше да е мъжка битка това", оправда се Мастагарков.

"Ама като искате мъжка битка, организирайте си. Ама тука сте в Игри на волята и трябва да мислите с тези тикви, дето са ви на главите, брат", коментира Мартин.

"Да, ама не е мъжко да номинираш Виолета. Единият вика, че иска мъжка битка, другия също казва, че иска мъжка битка и ти какво искаш, да кажа "вие искате, ама аз ще гласувам за Виолета, защото ме е страх да изляза срещу вас двамата". Аз очаквах някой друг да гласува за нея", оправда се Мастагарков.

"Абе ти ако ме беше слушал от началото на игрите, щях да те направя в топ 3 и то с лекота да те вкарам там. Тя играта спи. Тя играта спи, бе човек! Аз без един грош, без нито един съюзник, си правя каквото си искам и можехме да отстраним Виолета в племето на гладиаторите от първия път. После можехме и на втория път да я отстраним, а ти седиш и я пазиш. И ти казах пет пъти, че в тази ситуация ти ще си бушона, теб ще те отстранят, защото те не играят с теб. Не трябва да има двойка на финала. Тая Виолета досега вече щеше да е забравила, че е участвала в играта, а ти я държиш тука", коментира Марто.

"Пустата ми добрина може би на моменти ме обърква. Искам да излизам чист пред себе си и останалите, но в този етап на играта няма нужда от това. Но ако спечеля тази битка, ще си взема поука", коментира Мастагарков.

3
Коментара по темата
3.
Волята от игрите
28.11.2023 18:11:04
Този Мартин кърти яко!
Много ме кефи. Единствения който не мисли дали ще го харесат драгите зрители и единствения който има малко мозък в повече! Останалите са масовка от типа модерни чалгари на екскурзия по "елитните" гръцки острови!
2.
Борис
28.11.2023 12:15:01
Добра душа до наивност ,това е Мастагарков.
Но пък в битките побеждава.
С за Виолетка, думи нямам. Време е за път към Джаксънвил.
1.
ми то от НАШ ГАНЬО
28.11.2023 08:40:55
по-голям интригант нема.....
  Добави Коментар
Горивата в Германия поевтиняват, вижте цените В Мюнхен литър E10 е значително по-нисък от 2 евро в повечето бензиностанции Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев
Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова  Как да приготвим агнешки котлети с мед и горчица: Лесна рецепта за празнична трапеза Елегантна гозба
Работници на протест, искат 13-а и 14-а заплата Действията се случват точно до България Кошмар за Йокич в НБА Звездата напуска плейофите с Денвър след разочарование в Минесота
Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището Съдбовни промени за 3 зодии през май За някои зодиакални знаци това ще е време за активни действия и нови възможности, докато за други ще бъде период на размисъл, почивка и внимателни решения
Слави Василев: Дневният ред ще го ръководим ние и другите ще се съобразят с това "Продължаваме промяната" и "Демократична България" са естественият партньор за диалог за промени в съдебната система, каза той Прост и евтин трик със сол прави чудеса по време на пране Този трик е особено полезен за тези, които искат да удължат живота на любимите си дрехи, без да използват агресивни химикали
Брутално! Отвлякоха и пребиха жестоко глухоням Той е настанен с травми в плевенска болница Президентът: Недопустимо е в 21 век да има „работещи бедни“ Йотова подчерта, че са нужни „смели и грамотни политици“, които не само на думи, а с действия да гарантират достойни условия за труд и доходи