Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Васил Терзиев трябва да е много благодарен на Костадин Костадинов, коментира политолог

Титаничната победа на ПП над ГЕРБ е във Варна, каза политологът проф. Татяна Буруджиева
Ключови думи: Ваня Григорова, Възраждане, Костадин Костадинов, Татяна Буруджиева, избори, Татяна Буруджиева, Васил Терзиев, Петър Чолаков, избори Варна

Васил Терзиев трябва много да благодари на лидера на „Възраждане“ Костадин Костадинов, който изигра решаваща роля в изборите за кмет на София, като призова електората да не подкрепя Ваня Григорова. Това каза в „Тази сутрин“ по бТВ политологът проф. Татяна Буруджиева.

Трябва много да са благодарни от „Продължаваме промяната“ на Костадинов за тази подкрепа, добави тя. 

„При малки разлики винаги резултатът се обжалва, но щабът на Ваня Григорова трябва да реши. Гласовете са мизерно малко и то между между първия и втория губи невероятно много Васил Терзиев. Ако съм от ПП, въобще не бих се кичила с него. Те трябва да си посипят главата с пепел заради този кандидат“, коментира проф. Буруджиева. 

„Защо положението с Терзиев е толкова титанично зле? За мен титаничната победа на ПП над ГЕРБ е във Варна. Никой не я очакваше. Пазарджик пък е олицетворението на това, с което дойде ПП-ДБ на политическата сцена“, добави тя. 

„Продължаваме да плащаме едни пари като данъкоплатци, за да функционира оная комисия за досиетата. Защо? Ако се проверят списъците, ще видим, че те се копират за всички избори. Да си отидат в архива, защото лустрацията не можа да се направи, тъй като през цялото време, когато вадеха тези досиета, много хора казваха „мен не ме интересува“, заяви политоложката.  

„Не ме интересуват родителите на някой човек. По-важно е какво прави, но когато единият от тях е бил в звено, което се е занимавало с доноси, които унищожаваха хора по времето на Тодор Живков, за мен това означава начин на възпитание“, подчерта тя. 

Няма как да обясняваш в продължение на години, че няма да работиш с ГЕРБ и ДПС, а след това да отидеш да се гушкаш с тях. Това няма как да не възмути хората“, каза пък колегата й доц. Петър Чолаков.
 

1
Коментара по темата
1.
Мнение
06.11.2023 13:32:30
Очаквано копейката подкрепи свойте негласни фаворити. както вече всички знаят, къшопишковеца е интимен със Сома Ганьо, а Пълните пеераси са национални закрилници на гей и бисексуалните двойки.
Кво се чудите!
  Добави Коментар
Пълен обрат с цените на жилищата в София Имотите стават малко по-достъпни за основния купувач, който остава на местния пазар Съветът на Европа отчете трудна среда за независимата журналистика в България Докладът за свободата на медиите посочва политическо влияние, SLAPP дела и ниско доверие в институциите
Кървавата луна и лунното затъмнение променят живота на 4 зодии Вижте кои са те Приморско чества 3 март с празнична програма и участие на деца Кметът Иван Гайков поздрави жителите и подчерта значението на свободата и отговорността
Бил Клинтън отрече нарушения във връзка с Джефри Епстийн Демократите настояват за разпит и на президента Доналд Тръмп Пътят на Янко към пилотската кабина Младият мъж се обучава в академията на Lufthansa и върви по стъпките на Марио Бакалов
Навръх празника: Моторист загина при катастрофа на Околовръстното Инцидентът е станал до бензиностанция „Газпром“ в посока Пловдив-Марково, движението е затруднено Григор Димитров започва срещу познатия французин Теренс Атман на Мастърса в Индиън Уелс Българинът има шанс за реванш, а при успех го чака Карлос Алкарас
Лавров: Не сме видели доказателства, че Иран разработва ядрено оръжие Руският външен министър допълни, че МААЕ дори е твърдяла обратното Българските политици отправиха поздравления по случай 3 март В своите послания те подчертаха, че свободата не е даденост, а ценност
Несебър отбеляза 148 години от Освобождението Общината е подготвила богата празнична програма Бащата на Сияна Николай Попов регистрира коалиция за участие в изборите Внасянето на подписите е заявка, че хората не искат повече мрак, а справедливост, каза Попов