Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

ЗС „Ал. Стамболийски” призова за честен балотаж в община Средец

В неделя Иван Кичев (вдясно) ще се яви на втори тур срещу Иван Жабов
Ключови думи: иван кичев, иван жабов, земеделски съюз александър стамболийски, честен балотаж, средец, втори тур, местни избори

Кандидатът за кмет на Средец Иван Кичев благодари на жителите на общината, които го подкрепиха на местните избори на 29 октомври. Тази неделя той ще се яви на втория тур срещу Иван Жабов, който три мандата бе начело на странджанската община.

"Земеделски съюз Александър Стамболийски“ на този вот удвои своята подкрепа за кандидатската листа и от двама, общинските им съветници станаха четирима.  А Иван Кичев използва партията, като трамплин и стигна до балотаж.

„Благодаря на всички, които излязоха да гласуват на изборите и преодоляха страха да дадат негативен вот срещу това управление. Благодаря и на тези, които подкрепиха лично мен. Сигурен съм, че те няма да бъдат подведени.

Предстои най-сериозната битка, за да спечелим и войната. Затова призовавам всички хора, които мислят, че в община Средец е необходима промяна, да излязат и да гласуват. Искам да разсея всякакви съмнения за уговорки със статуквото, с Иван Жабов и с когото и да е.

Ангел Ангелов и "Земеделски съюз Александър Стамболийски“ стоят твърдо зад мен и ми пожелават успех. Имам силите и куража от това лично ангажиране и затова съм убеден, че ще спечелим битката.

Средец и общината имат нужда от много сериозна промяна. 12 години бяхме в безвремие, 12 години се краде в тази Община. Това не може да продължава, финансовият ресурс трябва да бъде харчен прозрачно. Общинският съвет трябва да си влезе в ролята, да е органът, който взема решенията и ги налага на кмета той да ги изпълнява, а не обратното, както беше досега – кметът да разчита на мнозинството и да подвежда млади хора, да ги кара да гласуват за неща, от които после се срамуват. Това трябва да бъде преустановено. Трябва да спре и практиката общинската администрация да се страхува. Тези, които работят, които могат и заслужават да бъдат там, ще бъдат и никой няма причина да се притеснява за работното си място. Призовавам всички мислещи и трезви хора най-после да преодолеят този страх в общината и да си дадат гласа за промяната“, каза пред Флагман.бг Иван Кичев.

Той очаква подкрепа от всички лидери, привърженици и симпатизанти на останалите партии, които се обявиха твърдо против статуквото – „Продължаваме промяната“ в лицето на г-н Димитър Янков, БСП в лицето на Йона Чобанова.

Флагман.бг разговаря с Ангел Ангелов – представителят на Земеделски съюз „Александър Стамболийски“ за област Бургас, който благодари на избирателите от община Средец, че са гласували доверие на кандидатската листа на земеделците и са ги направили втора политическа сила с четирима съветници.

"Вярвам безрезервно в екипа на Земеделски съюз „Александър Стамболийски“. Винаги сме провеждали  честни и почтени избори. Не сме участвали и се разграничаваме от нерегламентирани контакти и срещи. Нашите общински съветници са работили за развитието на община Средец и ще продължат да го правят и в този мандат", каза Ангел Ангелов.

 

Убийство като от филм на ужасите в България Син умъртви мъчително майка си Путин държи в ръцете си страшилището Статус-6 Според руският президент военните сили на страната са изпробвали успешно торпедото "Посейдон"
Частични самопризнания за "Обира на века" Кражбата се разплита, но бижутата остават в неизвестност 20 г. затвор за мъж за жестоко убийство в София Садистът удрял жертвата си с ръце и крака
ТИР се запали в движение Шофьорът с бърза намеса Сини кучета се появиха в Чернобил (ВИДЕО) Най-вероятно са попаднали в някакъв химикал
ЕДИН ГРАМ ЖИВОТ – филм с мисия, провокация и послание В ролите ще видим като актьори Ивайло Захариев, Калоян М. Патерков, Тервел Пулев, Доби Главинчева, Симона Йорданова, Павел Димчев, Лео Панов, Александър Везенков и др. Звезда на поп-фолка се завръща Индивидуално
Баница с яйца и мляко: Без кори, без брашно - непременно опитайте тази лесна закуска Идеална за бърза и питателна нисковъглехидратна закуска или лека вечеря Никой не очакваше от Ръждавичка тези думи за Наталия Разплака с емоционално изказване за съотборничката си
Когато искам гостите да ахнат, винаги приготвям това Италианско пилешко руло – увиваш, печеш и става мозък! Вкусът е страхотен като основно ястие или като част от студено предястие Най-добрите начини да поддържаме косата си жизнена и красива през есента Променливите условия поставят косата пред предизвикателство заради трудната адаптация