Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Важно за всички блокирани в Синеморец и Резово! Мостът при р. Велека е възстановен по път 9901

От пресцентъра на МВР съветват тези, които се намират на юг да поемат спокойно изтегляне по обичайния маршрут
Ключови думи: мост, река велека, синеморец, път, бедствие, новини от деня, флагман

За всички курортисти, които се намират в почивните бази на юг от Синеморец – до границата ни с Турция на юг, е важно да знаят, че от 14:30 ч. е възстановен обичайният маршрут по пътя 9901 от републиканската пътна мрежа, преминаващ през мост над река Велека.

Туристите да не търсят гористи алтернативни проходи и да не рискуват живота си и здравината на автомобилите си. Мостът е стабилен.

Не става ясно дали тежката верижна техника на АПИ е успяла да достави от Сливен т.нар. понтонен мост или укрепването е станало с друг инфраструктурен способ.

Коритото на р. Велека е успокоено. Изтеглянето може да започне спокойно към Царево. Съветът обаче е да не се бърза, защото има огромен трафик по главния път в посока Бургас и може да се предизвика задръстване. Главният път е разчистен още вчера - докъм 19 часа, от паднали дървета, храсти, довлечен чакъл и дребна скална маса. Асфалтовата покривка е изсъхнала, няма опасност от "водни възглавници", но шофирайте внимателно, защото по този главен път се движат и големи машини на АПИ, ЕVN, Гражданска защита, Пътна помощ.

3
Коментара по темата
3.
Я сам шоп
06.09.2023 20:44:15
Мостът на Велека никога не е бил разрушен. Беше излязла реката от коритото след моста. Проблемен е мостът в Царево. Не пишете глупости!
2.
Турист София - кв. Василико (Царево)
06.09.2023 16:49:06
Какъв е маршрута

Бургас - кв.Василико (Царево)

Синеморец - Бургас
1.
местен
06.09.2023 16:31:25
По какъв повод в деня на Съединениета националния флаг е обърнат обратно Червено Зелено Бяло .
  Добави Коментар
Регистрационен номер с една цифра в България? Ето колко струват най-скъпите табели Луксозният регистрационен номер у нас остава символ на статус – понякога с цена по-висока от семейна кола втора ръка 3 зодии излизат от черна дупка Най-накрая се слага край на изтощителната ситуация
1000 евро на месец са нужни на семейство в РСМ за основни разходи Най-голяма част от разходите отиват за храна Хампарцумян: Българите забогатяха , но не всички и не поравно Възползвалите се от корупцията и сивата икономика печелят повече, заяви финансистът
МВР купува коли и мотори със 126 млн. лв. събрани от глоби Обявена е обществена поръчка за 575 леки автомобила Този измамник отне мечтите на много истински жени След като Международната боксова федерация въведе задължителни тестове за пол, Имане Хелиф скоропостижно се отказа от спорта
Вземете 2 ябълки и 2 яйца и ето какво ще се получи Френски ябълков десерт „с пукнатини“ – ще изненада всички гости Мъж поля жена с бензи н, полицията хукна да го гони Двойката постоянно спретвала неистови скандали
Боксът въведе задължителен тест за трансджендъри Повод станаха изглеждащите като мъже боксьорки, които спечелиха олимпийските титли в Париж Ахелой се преклони пред паметта на Цар Симеон и воините му Кметът на община Поморие Иван Алексиев и кметът на град Ахелой Димитър Нейчев приветстваха всички присъстващи
Бранимир Ботев за фаталния инцидент в Несебър: Институциите винаги тичат след събитията Ето какво твърди бившият заместник-министър на туризма, според него е нужен далеч по-качествен мониторинг Българин насъска кучетата си срещу декоративна фигура на дете Поведението му е потенциално опасно за хората