Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Не съм анорексичка, каза Радинела Чаушева

Ключови думи: Радинела Чаушева, новини, Мис България, анорексия

„Каква анорексия, Боже мой! Пълни глупости! Изобщо няма нищо вярно в това, което пишат жълтите медии. Не раз6ирам и защо го правят. Чувствам се прекрасно, ето вижте - започвам деня с мекици." Това сподели Мис България 2019 Радинела Чушева в отговор на пу6ликации, в които се твърди, че се е разболяла от анорексия.

Според писанията последователите на красавицата са се уплашили от нейния външен вид - била изключително кльощава.

„Сигурно си свалила цели 15 кг и вече тежиш едва 40 кг при ръст от 170 см Да не си болна, Ради", питат я приятелите, на които Чушева не смята да дава обяснение. Миската никога не е била дори закръглена, а имаше съразмерно тяло и форми и гладът не е „нейната стихия", както твърди. Според феновете й в нета обаче краката на красавицата са по-хилави и от тези на Светлана Гущерова.

 Адреналинка от „Господари на ефира", не смята, че нещо от външността й е „плашещо".

Според близките й миската винаги си е била слабичка, но понеже има силиконов бюст, на негов фон тя изглежда още по-слаба. Скандалната Мис България, както я наричат, влезе в устата на хората, след като беше заснета от „България Днес" с по-възрастен от нея мъж. Тя е на 27 години, а мъжът до нея изглеждаше на видима възраст 60 години.

Бившата адреналинка на „Господарите" не крие, че обича лукса и се облича само в най- скъпите модни марки. Тя няма нито ден трудов стаж, нито модни ангажименти, а и не работи като инфлуенсър в социалните мрежи. 3а сметка на това постоянно пътува и често отскача до екзотични дестинации. Разбира се, Радинела винаги публикува само свои фотоси, но няма против и да говори открито за любовта си към по-възрастните мъже. „Ще живея и излизам с когото си поискам, личният живот затова е личен, да не се бъркате в него", отсича миската.

4
Коментара по темата
4.
До Весела
18.08.2023 11:49:52
Веси, покажи ни се да те видим как изглеждаш, щом Радинелчето е грозна, та чак и изключително грозна пък... Стига, де. Женска завист усещам май.
3.
Ivan Jivotnoto
18.08.2023 11:18:38
Тая съм я евал в един мотел до Нова Загора
2.
666
18.08.2023 10:16:21
Поредната осакатена жена, за сметка на поредния забогатял пластичен хирург.
1.
Весела
18.08.2023 08:26:20
Тя не само е кльощава,но е и изключително грозна.
  Добави Коментар
Ивайло Пенчев дава 50 хил. лева за главата на хакерите, ударили Уолтопия Държавата трябва да пази хората от разбойници – това е първичната ѝ функция, категоричен е той Осма поредна победа за харпунистите от  СКПР „Черноморец Бургас“ Капитанът на националния ни отбор Валентин Люцканов безапелационно завоюва купа „България“
Тя умря, но посмъртните й мемоари разтресоха цял свят Вирджиния Джуфре, чиито посмъртни мемоари, публикувани по-рано този месец, отново изведоха на дневен ред обвиненията й за сексуално насилие Няма да повярвате коя звезда се крие зад името Карло Педерсоли Актьорът е комедиен и цяло едно поколение израсна с неговите "спагети уестърни"
Празник на тиквата оцветява есента в Бургас! Цветното събитие ще се проведе на 06 ноември от 16 часа на Централен пазар „Краснодар“ Знаете ли какво е панелният парадокс Българите забогатяват, но живеят в сгради от времето на социализма
Министър Станков: Партньорството между България и Азербайджан ще направи икономиките ни по-конкурентоспособни Активно развитие на взаимоотношенията с водещ сектор енергетика бе отчетено в рамките на седмото заседание на Българо-азербайджанската междуправителствена комисия за икономическо сътрудничество  Ако ползвате револют задължително прочетете тази новина Платформата спира да работи с български левове до дни 
България обмисля превантивна забрана за износ на дизел и авиационно гориво Проектът на решение ще бъде разгледан първо в комисия, а след това и в пленарната зала Америка откачи заради тази сделка Продадоха ЛА Лейкърс за 10 млрд. долара
Бил Гейтс си призна грешката за климатичния истеризъм Нищо, че загубихме 10 години с малоумни политики Системно ни палят колите, обявиха жители на столичен квартал Сигнализират, че само през тази нощ са изгорели два автомобила, а други 4 са засегнати