Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Две големи BG звезди си простиха, готвят нов хит

Ключови думи: новини, Флагман, хип хоп, Бургас, Румънеца, Енчев

След като пет години бяха жестоко скарани и не бяха си продумали и дума, Румънеца и Енчев си простиха и дори издадоха нова песен.

„Няма сън“ – това е заглавието на новата песен на пионерите на българския хип-хоп. След дълга творческа пауза заради скандала между двамата, за причината за който сами назовават парите, колоритните изпълнители на хитове като „Пипни ме тук“, „Шатрата“, „Моята жена“ и още много, се завръщат на музикалната сцена със силна и закачлива песен, която е заредена с потенциал да се превърне в химн на лято 2023.

„Нямаше как да се завърнем през зимата. Лятото е нашият сезон. Всеки иска да се излежава безгрижно под палмите с коктейл в ръка и в компанията на красиви жени, а нощите да са безкрайни.”, споделя Румънеца. “Лятото било измислено, за да могат Румънеца и Енчев да правят музика”, допълва в типичния за дуото стил Енчев.

Преди няколко месеца двамата признаха в телевизионно интервю, че заради скарването децата им не се познават. „Просто се скарахме много жестоко и 5 години и 2 дни не си говорихме, не се чувахме, никакъв контакт. Бяхме жестоко скарани и двамата”, каза тогава Румънеца, пише „ХотНюз“.

„Не си заслужава да се ровим в това нещо. Когато 20 години правиш едно и също нещо, освен че се превръща в професия, което за музикант е леко странно – трябва хем да ти е професия, хем да ти е нищо вдъхновяващо. Но когато много дълго време го правиш, това води до такава умора, че започваш да правиш музика, просто защото трябва да я правиш и накрая почва да става тъпа музиката. Започна да ни става безсмислено всичко. Умора!” – откровен е Енчев, който е бил причината за скарването и то е било свързано с пари: “Не искам да говоря за тези неща, защото това беше нелепо, откровена тъпотия и нещо, от което винаги ме е било и ще ме бъде срам”.

4
Коментара по темата
4.
хвани единия...удри другия
11.07.2023 06:17:46
пълни нещастници...!!!
хахахаха...
3.
ДА БЕ.......????
10.07.2023 19:57:10
Хип-хоп +рап + чалга= на шитня...
Толкова за ,,Амнистия,,....

до 1
2.
Е,ЧЕ КАКВО ТОЛКОВА
10.07.2023 19:10:13
Са имали да делят,та са се скарали,та сега си прощават....????
То Ганьо се кара за глупости,от голЕмо его и магарешки инат и после,след дълги години на дурлене......ма дай сега да си простим...????
Ай сиктир....!!!
1.
lep
10.07.2023 16:22:33
Енчев да възстанови група Амнистия....бяха велики.
  Добави Коментар
Чийзкейк Орео без печене – кремообразен десерт, който се топи в устата Приготвя се без печене и е идеален десерт за празник, гости или просто сладко изкушение у дома Георги Ганов нахлу на сесия, удари жестоко общински съветник 57-годишният мъж е бивш кандидат за кмет
Молдова потъна в тъмнина заради срив в електромрежата на Украйна Столицата Кишинев и редица други райони в страната останаха без електричество Жените в живота на Димитър Рачков от първата голяма любов до предстоящата сватба Водещият ще сключи брак с бившата адреналинка Виктория
Българският футбол загуби още една легенда, почина Спиро Дебърски Легендата на националния отбор и Локомотив София почина на 92 години, погребението е във вторник Рибакина повали Сабаленка за титлата на Аустрелиън оупън Финалът на "Род Лейвър Арена“ оправда напълно очакванията за сблъсък между две от най-мощните тенисистки в съвременния женски тенис
Еконт спира услуга Ще се оттегли от универсалните пощенски услуги Радев с нова покана от ПП "Трети март", била създадена за него за изборите Учредихме я без Ваше знание или санкция, за да имаме готовност за участие в предстоящия вот, написаха от партията
Класическите пържени кюфтета стават сочни отвътре и хрупкави отвън с тайната на баба Перфектни са за гарнитура с картофено пюре, салата или топъл хляб Тя е бременна с 12-тото си дете, а дъщеря й с първото Бебе номер 12 на Никол всъщност ще бъде леля или чичо на бебето на Меган, въпреки че ще бъдат на една и съща възраст
Температурата в Москва падна под -20 градуса Снежната покривка в руската столица е намаляла вчера с един сантиметър Попфолк певицата Андреа открива нова творческа страница като художник Изпълнителката подготвя изложба в галерия на жълтите павета по повод 20 години на сцена