Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Тя беше певица на Слави Трифонов, но се разболя тежко и стана екстрасенс

Ключови думи: Невена Цонева, новини, Флагман, Слави Трифонов, Бургас

Певицата Невена Цонева – част от бенда на Слави Трифонов, стана екстрасенс. Тя шокира с признанието, че преди 7 години отключила свръхестествена дарба вследствие на тежко боледуване. По думите ѝ тогава отворила третото си око и започнала да вижда аурите на хората и не само.

Когато установила, че има тези способности, Цонева се притеснила, че заради тях дори може да изгуби разсъдъка си. Гласовитата певица разказа подробно за способностите си в интернет предаване, пише вестник Ретро.

Във видеото брюнетката споделя, че страдала от латентна туберкулоза. При това заболяване не се наблюдават симптоми и човек дълго време всъщност не е наясно, че е заразен. Докато ѝ сложили точната диагноза и предприели правилното лечение, минало доста време.

Болестта обаче може да отключи неблагоприятни последици за заразения. При Невена се стигнало до проблеми със сърцето. Всъщност се оказва, че певицата е едно от последните поколения от децата индиго, за които се вярва, че притежават необичайни, дори свръхестествени способности. Във видеото гласовитата певица споделя още, че освен аурите на хората вижда и физическите им болежки, както и душите на починалите. Тя дори разказа за непозната възрастна жена, която срещнала в асансьор. По белия цвят на аурата ѝ и травмите, които локализирала, Невена разбрала, че жената я очаква фатален край.

Тъй като аурата на човек в началото и края на живота му сияе в бяло, различните цветове всъщност се проявяват в хода на живота му. Във видеото Невена обяснява, че подобни неща всъщност не се казват, тъй като, ако човек има достатъчно силна воля, може да промени пътя си.

3
Коментара по темата
3.
Емили магарешката халка
09.07.2023 10:33:59
И аз като седнах на Гичо окото на лицето и ми изяде дудето почнах да виждамна хората чурките колко са големи през дрехите.
Вече съм гей скенер.
2.
Са
08.07.2023 22:12:30
Дългия я наебал със спинясалия си хуй и станала екстрасенс
1.
777
08.07.2023 21:48:22
Това чисто момиче,след като отиде при тоя дърт наркоман и сатанист,и поквариха тялото и душата за малко слава в България,но душата и се противи и изкарва болест за да прочисти и възроди душата и
  Добави Коментар
Изрод застреля котка в Айтос пред очите на малко дете Заподозреният е задържан, а при доказано престъпление в присъствието на дете законът предвижда до 8 години затвор Демерджиев прати сигнал срещу Пеевски до Сметната палата Вътрешният министър иска проверка за разминаване между декларираното имущество, доходите и разходите за частни полети
Нови кадри от хижа Петрохан: Курабийки и неизпечен хляб останали след трагедията Видеото показва стаите, работилниците и кухнята след пожара, но не разкрива кога са приготвени храните Търговците натиснаха спирачка на цените, но юлската инфлация остава 4,4% Бизнес климатът се подобрява в промишлеността и строителството, докато секторът на услугите очаква по-слабо търсене
Официално: България избира президент на 25 октомври При втори тур избирателите ще се върнат пред урните на 1 ноември, парламентът постави началото на подготовката за вота Трагедия! Лавина помете 10 алпинисти, сред тях е легендарният Нирмал Пурджа Рекордьорът по изкачени осемхилядници е бил с още 9-има алпинисти под Броуд пик, тече издирвателна акция
Арестуваха жена от Сливен в Сарафово след положителен тест за амфетамин 35-годишната нарушителка ще прекарала денонощие в ареста Мария Илиева и Стенли превръщат гората край с. Изгрев в концертна сцена Фестивалът Странджа манджа събира местните вкусове, традициите и две от най-разпознаваемите имена на българската музика
Над половината фирми у нас са без служители, големите държат 67,6% от заетостта НСИ отчете 43 315 нови предприятия за година, но само 284 от тях стартират с поне 10 наети Юлиан Костов и Мирела Илиева с откровен разговор на сцената на Sea You Podcast в Бургас Сред специалните гости на първото издание ще бъде една от най-обсъжданите светски двойки – Юлиан Костов и Мирела Илиева
Богдан Милчев: България е в пандемия от тежки катастрофи Председателят на Института за пътна безопасност предупреди, че държавата отчита трагедиите, вместо да управлява риска преди тях Млад шофьор предизвика катастрофа на пътя Варна-Бургас, жена пострада Несъобразената скорост и липсата на дистанция довели до удара