Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Този зет направи щастлива тъща една от най-известните тв водещи

Ключови думи: Мариана Векилска, новини, БНТ, Габриела, Флагман

Щастлива тъща е отскоро Мариана Векилска. Водещата от БНТ е посрещнала зет в дома си. За това призна нейната дъщеря Габриела. 28-годишната девойка показа новия си любим в социалните мрежи. Двамата са заедно отскоро, а преди дни са се върнали от романтично пътешествие в Турция.

Досега Габи е имала една сериозна връзка и не за пръв път запознава майка си със своя половинка. Векилска била изключително толерантна и не се месела в решенията на дъщеря си по отношение на личния ѝ живот, но се радвала, че е случила на сериозен и отговорен мъж до себе си. Нямала нищо против да бъде баба, макар догодина да става на 50. Тя винаги наставлявала щерка си да не повтаря нейните младежки грешки и да създава семейство едва когато е уверена в намеренията на човека до себе си, пише вестник Ретро.

Всъщност Габриела е плод на любовта на тв звездата с първия ѝ съпруг – футболистът Георги Донков. За него тя никак не обича да говори, но е споделяла, че трудно е преживяла краха на любовната им история. Мариана се запознала с известния спортист още в манекенските си години, когато била едно от най-атрактивните момичета в каталога на модна агенция „Визаж“. С Георги били гаджета 4 години, през които тя чакала с нетърпение предложението му за брак. Футболистът не закъснял и ѝ паднал на колене, но след сватбата семейният им живот се обърнал драматично на 180 градуса. Малко след тържеството Векилска и Донков започнали да работят за бебе и тв водещата забременяла. Само половин година след венчавката обаче Георги поискал от нея да се разделят, знаейки, че очакват дете.

Бременната Мариана останала без мъж и мечти за щастливо семейно бъдеще и се прибрала при родителите си. До раждането таяла надежди, че Георги ще размисли и ще се върне при нея, но той не се появил дори на изписването на дъщеря си.

Едва след 2 години потърсил контакт с малкото момиченце, но впоследствие заминал да прави кариера в Германия и съвсем загърбил бащинския си дълг. После в продължение на 14 години той не бил виждал щерка си, почти до абитуриентския ѝ бал. Самата Габриела също не демонстрира близост със своя биологичен баща, но с втория мъж на майка си е запазила топла връзка, макар двамата да се разведоха. От Симеон Колев Векилска има син Момчил, който е вече тийнейджър. В момента тя живее с двете си деца в жилището си в София.

Наскоро Габриела имаше рожден ден, а вторият ѝ баща Симеон не пропусна да я поздрави. „Габи влезе в живота ми, когато беше на 8. Вече е на 28. Благодаря за всеки един ден през тези години!“, написа той за доведената си щерка. Биологичният ѝ татко Георги пък преди време бе помощник-треньор на „Левски“, но се раздели с клуба и замина за Германия, където навремето играеше. Там той има друго семейство, което не показва публично.

1
Коментара по темата
1.
Ощастливил тъщата
08.07.2023 08:43:14
Явно еве и дветв
  Добави Коментар
Намериха опасна бактерия на 5000 години в лед до България Не се поддава на съвременни антибиотици Кроасани с палмова мазнина и колбаси плъзнаха в училищата БАБХ иззе 16 килограма стари колбаси от фурна във Враца и спря доставчик на закуски за училище
Тази зодия оставя лошото зад гърба си Звездите отварят нова страница за един знак Пълнени чушки с кайма и ориз - домашна рецепта, която винаги изчезва първа Класическо българско ястие
Немска овчарка спаси стопанката си от коварен рак, историята им е като от филм Над 10 години по-късно, двете продължават да са най-добри приятелки Лесен трик срещу прах у дома Малък навик, който помага
Черноморец Бургас попиля ЦСКА II 3:0 за домакините Актьор, изнасилил две момичета, почина в затвора Джон Алфорд умря при неизяснени обстоятелства
Тутманик със сирене - пухкава домашна рецепта Традиционен вкус, който ухае на дом Интимен скандал посред бял ден: Строител и жрица на любовта го направиха пред минувачи В Якоруда са възмутени
Шеф Манчев си търси личен шофьор, дава заплата 1300 евро бруто Търсеният кандидат трябва да притежава шофьорска книжка категория B и да бъде с чисто съдебно минало Разследват групово изнасилване в Гърция, има голяма българска следа 17-годишната гъркиня казва, че е жертва на изнасилване от петима младежи. Тя отива в къща при тях с българска приятелка