Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Кирил Петков отишъл да кара кайт в Гърция, всички го чакат за преговорите на ПП с ГЕРБ

Ключови думи: новини, Флагман, Бургас, Кирил Петков, ПП-ДБ

Почивка в Гърция на съпредседателя на "Продължаваме промяната" Кирил Петков бави началото на лидерските разговори между ПП-ДБ и ГЕРБ по сключването на споразумение, което да изглади противоречията между подкрепящите правителството партии.

Семейството на Петков е на почивка на гръцкия остров Лефкада, стана ясно от публикация във фейсбук на съпругата му Линка Петкова. "Гледката тази сутрин", написа тя към снимка на романтичен пейзаж с море, пише 24 часа.

Почивката на Петкови обаче няма да е много дълга, защото са заминали за Лефкада заради прогноза за силен вятър, който позволява на Кирил Петков да покара кайт-сърф. Лефкада е едно от любимите места за кайт-сърф наблизо. "Кирил Петков започва да кара сърф на 9 г., след това избира кайта, защото с него може да скача високо над вълните. Кирил дава и първите уроци по кайт на третия съосновател на ПП – Даниел Лорер." Така описват страстта му към този спорт в сайта на "Продължаваме промяната" миналата година.

"Като си дойдат от там, където са отишли, ще се срещнем и ще продължим", коментира в събота и лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов по адрес на партньорите си от ПП-ДБ.

Лидерските разговори бяха поискани именно от водената от Кирил Петков коалиция в края на миналата седмица. Тогава се появи разрив с ГЕРБ заради назначенията на нов управител на БНБ, шеф на Сметната палата и на Здравноосигурителната каса. В спора Борисов замеси и желанието на ПП да овладеят ДАНС като назначат за председател на контраразузнаването депутата си Петър Петров. А впоследствие от ГЕРБ обвиниха партньорите си, че спират техни предложения за зам.-министри. От ПП-ДБ обаче твърдят, че всеки човек, предложен от вицепремиерката Мария Габриел е назначен.

Общ борд за назначение на регулаторите, спазване на вече одобрената законодателна програма, приемане на Пътна карта за реформите в съдебната система и конституционните поправки, реформа в службите, приемане на решение за КПКОНПИ, преработка в Изборния кодекс и приемане на Обща позиция за законността на референдума на Възраждане, са седемте условия на ПП-ДБ към ГЕРБ. От партията на Борисов обаче заговориха за договаряне на голямо коалиционно споразумение.

 

3
Коментара по темата
3.
Николай
26.06.2023 20:28:53
Невнятници! Пука му на Про100 Киро как живеят хората ! Да погледнем как се гласува в Гърция . Избори и веднага правителство .
А неговата Гуглена не може да го прежали и си мисли, че пак ще раздава заповеди и постове!
2.
БОЙКО ПУСНИ КОКАЛА
26.06.2023 15:26:35
Е,че що да не иде на почивка.....
Писнало му е да се занимава с тАпанари.......ша го чакат я..и Бойчето ша го чака,диван-чапраз.....щото нали,такъв кокал изпуска ли се...???
1.
LMAO
26.06.2023 15:11:05
Замаиха се от ежедневните оди за Лина и вече и Линда стана Линка!
  Добави Коментар
"Любов от пръв поглед" и трае ли дълго тя  Силната първоначална искра невинаги води до стабилна връзка, предупреждават експерти по взаимоотношения И Силвия Къдрева прие да стане служебен министър-председател Пето "Да" получи Илияна Йотова
Ердоган е разговарял с президента на Иран за напрежението в региона Турция заявява готовност за посредничество между Техеран и САЩ на фона на ескалацията Обявиха за международно издирване шофьора на камиона от катастрофата с баща и дъщеря в Ловешко Водачът е с отнето свидетелство за управление и по данни на прокуратурата се укрива в чужбина
Марго Роби впечатли на премиерата на „Брулени хълмове“ - вдъхновена от героинята си Актрисата се появи в черна готик рокля и с бижута от архива на Елизабет Тейлър, следвайки актуалната холивудска тенденция за методично обличане Маргарита Николова също заяви готовност да бъде служебен премиер Заместник-председателят на Сметната палата потвърди пред Илияна Йотова, че ще изпълни конституционните си задължения
ЕК инвестира близо 650 млн. евро за енергийни проекти в ЕС, включително България Страната ни получава финансиране за интелигентни мрежи с Румъния и участие във водородни проекти Никол Станкулова обясни защо не показва децата си в социалните мрежи Синоптичката заяви, че предпочита да защити децата си от рисковете на дигиталната среда
Какво е QR код и кога е по-добър от стандартния баркод? Сравнение между двуизмерните QR кодове и линейните баркодове с фокус върху практическите приложения и избора в реална среда На живо във Флагман.бг: Говори докторът, спасил 16-годишното дете, предозирало с лекарство за епилепсия
Раздадоха над 50 хиляди безплатни винетки Мерките обхващат хора с трайни увреждания и техните семейства при специфични условия Почти всички ябълки в Европа съдържат остатъци от пестициди 85% от пробите на ябълки съдържат множество остатъци от химикали, а „вечни вещества“ се откриват в 64% от пробите, сочи ново наблюдение на европейски организации