Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Бившата на Гришо го закопа

Ключови думи: Гришо, Лолита, бившата на Гришо

За Лолита Григор Димитров е минапо! Красивата рускиня не само е прежалила 6ългарина, но и дава ценни съвети за това как се лекува любовна мъка. Османова откровено отговаря на въпроси на свои последователи в инстаграм, като един от тях е доста директен:

„Как да се доверим отново на мъжете след края на разочароваща връзка?".

Лолита не споменава името на Григор, но за сметка на това дава изчерпателен отговор и посочва възможни решения. „Трябва да се учим от грешките си и опита, който трупаме“,  казва Османова. И допълва:  „Това ни носи житейска мъдрост. Ако в даден момент сме се доверили на неподходящ човек, това не значи, че всички мъже са лоши. 3начи, че просто, че сме допуснали грешка. Напълно нормално е да бъркаме понякога и е много важно това да се разбере. В никакъв случай не бива да пренасяме разочарованията от предишни връзки в своя нов живот. Никой не е застрахован от предателство".

Дали Григор разпознава себе си в някои от размислите на лолита за мъжете не е ясно. Но той също не обича да гледа назад. Гришо и румънската красавица Мадалина Генеа официално заявиха на света, че вече са двойка в средата на май. Направиха го в Рим след загубата на най-добрия ни тенисист от Новак Джокович.

Признанието за връзката им доведе и до още едно разкритие. Направи го мадалина, макар и индиректно.

"На същото място една година по-късно", написа тя като коментар към споделеното от Гришо стори. Това означава реално, че румънката е причина за края на връзката на Димитров с Лолита Османова. Познанство й с Григор явно датира от година, а по това време Гришо беше все още с красивата рускиня, писа „България Днес“.

2
Коментара по темата
2.
_nib_
14.06.2023 12:03:49
Не съм .урвар кът Гришката...
...не го оправдавам...
...ама много ,,наивни"(да не казвам евливи) са сегашните жени...
Някои нарочно май правя ,,грешки".
1.
чайка
13.06.2023 19:03:32
Който няма сърце,разбива чуждите и ги оставя да се лекуват,както могат!
Серена Уйлямс казваше за Гришо,че няма сърце. Той не само това няма и акъл му липсва.Избира си жени с които изначално не планира да е за дълго.
  Добави Коментар
Дует от Бургас оглави „Ново 10+2“, тяхната „Хлебарка“ е на крачка от хит на месеца Втори в музикалната класация на БНТ2 са Мартина Табакова от морския град и Коцето Калки с „Търсехме щастие“ Странен въпрос втрещи мрежата: Изневяра ли е сексът с проститутка?  Не, бе - утринна зарядка е, коментира един от възмутените и съветва жертвата да потърси утеха в прегръдките на жиголо 
Разсъблече се и запали пожар Водещата на "Островът на 100-те гривни" Диляна Попова сподели, че имала едно и също гадже със сестра си няколко месеца Вкараха Андреа спешно в болница Феновете й са в потрес, надяват се да не е пипнала коронавирус
Гамени крадат гайки от джантите в Пловдив, стотици животи са застрашени Има опасност гумите да изхвърчат в движение Златка и Дънди: "Хелс Китчън" е истински ад Всеки път имахме таймер, което допълнително увеличаваше стреса, споделя бургазлийката
Съпруга се разрови в телефона на мъжа си и животът й се преобърна на 180 градуса  Не мисля, че има някакъв начин да се справим с това, признава съсипаната жена Галена по бански в скъп хотел Певицата показа и в каква топ форма е
Наводнение взе над 100 жертви  Наводнението в Конго е причинено от проливните валежи и силните ветрове, които са довели до преливането на река Касаба Зеленски към Путин: Украйна е готова за преговори „Целият свят чака това от много дълго време", заяви украинският президент
Всяко четвърто дете е с психически проблеми Начинът на живот със стрес и социални медии води до стряскащата статистика Сгафи жестоко Българският посланик смята, че НАТО остава ключов играч в глобалната сигурност, адаптирайки се към новите геополитически реалности, като същевременно остава последователен в основните си принципи на колективна отбрана