Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ергенка се намърда в „Пайнер“

Ключови думи: мария самър, мария николова, ергенът, пайнер

 Мария Самър, какъвто е музикалният псевдоним на Мария Николова от приключилото наскоро риалити предаване „Ергенът“ се вля в редиците на „Пайнер“.

"Да бъда певица беше детската ми мечта! За мой късмет тя се сбъдна! Проектът е подарък за рождения ми ден от мой близък.

Винаги съм била водена от идеята, че животът е кратък и трябва да се забавляваш и да правиш каквото ти е хубаво, затова направих и песента „Сам се изпрати“. Харесва ми, надявам се и на другите да им хареса. Ако вярваш, мечтите се сбъдват!", коментира пред „България Днес“ новината новата звезда на чалга сцената.

Текстът е насочен към харесван от жените мачо, който успява да оплете в любовните си мрежи Мария. Тръпката обаче изстива в момента, в който Самър вижда телефона на обекта на своите чувства и установява, че изгората й пиша на други жени. Разочарованата брюнетка разкарва мачото.

В живота Мария трудно скъсява дистанцията, а близките й приятели се броят на пръстите на едната ръка. Не обича да споделя за любовния си живот, но споделя че ако можеше да промени нещо, вече щеше да е щастливо омъжена.

Убедена е, че двама души биха могли много по-лесно и по-бързо да се привържат един към друг в изолирана среда, тъй като в реалния живот много фактори разсейват и пречат.

Именно заради това Мария вярваше, че може да се влюби в Ергена, и прекрачи прага на предаването с тази надежда, но не ѝ се получи.

 

2
Коментара по темата
2.
Ахааааа
07.06.2023 06:23:43
Мария Саламър
1.
Hатопорчен
06.06.2023 18:37:06
Ще й го намърдам в.... Пайнера! :D
  Добави Коментар
Много хубави новини ще зарадват 4 зодии Вижте кои са щастливците Дни преди сватбата си: 22-годишната Даяна загина край Видин Младата жена от Лом попаднала в тежка катастрофа по пътя към Дунав мост 2, а близките ѝ търсят отговори
Нови подробности за загиналия българин, разбил камиона си в бетонна мантинела в Гърция Инцидентът на магистралата Атина – Ламия отново повдига дебата за бетонните разделители тип "Джърси", започнал месец по-рано в България Жертвите след щурма към Сеута растат: Мароко потвърди 11, Испания отчита 72 Работата по идентифицирането на телата продължава, а неправителствени организации предупреждават за десетки изчезнали
Заплата под осигурителния праг: Кой плаща повече от 1 август Новите минимални бази не увеличават автоматично възнаграждението, но могат да намалят чистата сума и да повишат разхода на работодателя БСК: Чуждите работници не изместват българите и не свалят заплатите Близо 50 хил. процедури през 2025 г. не означават толкова трайно заети чужденци - над половината разрешения са за сезонна работа
Ариана Гранде слиза от сцената и се оттегля от публичността Певицата ще си вземе продължителна почивка след края на турнето и се отказа от голяма роля в Лондон Нелеп инцидент с Николай Василковски Синоптикът се пошегува, че е обиколил всички български планини, за да пострада при слизане от трамвай №11
Двама с опасност за живота след тежки катастрофи в Бургаско 19-годишна бургазлийка се заби с кола в дърво, а мъж получи черепно-мозъчна травма при падане с електрическо превозно средство След Стармър идва краят на ерата Макрон: Коалицията за Украйна пред разпад Анди Бърнам обеща приемственост, но изборите във Франция през 2027 г. отварят риск от лидерски вакуум в Европа
Реал Мадрид благодари на УЕФА: Единството спря продажбата на Световното ФИФА се отказа от проекта за частни инвеститори след заплаха за бойкот и бунт срещу Джани Инфантино Нов удар за шофьорите: Дизелът поскъпва отново още днес Цените на едро са увеличени с още 15 евро на 1000 литра, а промяната ще стигне до колонките според наличностите на търговците