Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ивайла Бакалова на разпит в прокуратурата: Знам достатъчно, други също, но ги е страх да говорят

Ключови думи: Ивайла Бакалова, новини, Флагман, барселонагейт, разпит

Бившата манекенка и фотомодел Ивайла Бакалова се яви на разпит в Софийската градска прокуратура.

На влизане в сградата пред медиите тя предположи, че вероятно е призована по делото "Барселонагейт". 

 

Бакалова коментира, че няколко пъти е получавала заплахи за живота си, но посочи, че не се страхува и не ползва охрана.  "Kаквото има да се случва, се случва. Човек може да умре само веднъж", коментира тя.

"Мисля, че знам достатъчно, както и други хора знаят достатъчно, но ги е страх да говорят", каза още Бакалова преди разпита.

Според нея този случай е очеваден за цяла България. "Прокуратурата спеше и съм щастлива, че най-накрая се събуди. Да видим докога и как", коментира още Бакалова.

"Около нас имаше доста скалъпени обвинения, но всичко падна в съда", каза тя преди да влезе на разпит в прокуратурата.

 

3
Коментара по темата
3.
KK
31.05.2023 15:06:18
В тази държава май само жените имат кураж.
2.
Хахахаха
31.05.2023 14:16:50
Тая курва ще съсипе нацяло еднокнижника.
1.
Гражданина
31.05.2023 14:04:12
Уж не се страхува, уж с охрана, а пък не казва нищо, тоя крокодил
  Добави Коментар
Утре ще се проведе концертът на майсторския клас по цигулка на фестивала Солисими Концертът ще се проведе от 16:30 часа в зала „Петя Дубарова“ в Културен център Морско казино Таксите в България са в пъти над тези в ЕС и се отразяват пряко върху домакинствата Бизнесът настоява за мораториум върху екотаксите за електроуреди заради по-високи цениБългарските потребители плащат значително по-високи екотакси за домакински електроуреди в сравнение с други държави от Европейския съюз. Това води до по-високи крайни цени на уредите и предизвика искане от страна на бизнеса за спешен мораториум върху увеличенията.Българската стопанска камара и още 14 браншови организации настояват таксите да бъдат временно замразени, докато се направи анализ на реалните разходи на организациите за оползотворяване на отпадъци. Според тях липсва прозрачност при формирането и разходването на тези средства, съобщи Блиц.Данните показват съществени разлики с други страни в ЕС. Продуктовата такса за хладилник с тегло 70 кг в България достига 33 евро, докато в Гърция и Румъния тя е около 14 евро. За пералня таксата у нас е 18 евро, при 13 евро в Румъния и 8 евро в Гърция. В Австрия същата такса е едва 0,52 евро, съобщи БТА, позовавайки се на браншови организации.Разликите се виждат и при по-малки уреди. За прахосмукачка българските потребители плащат около 5 евро, докато в съседни държави таксата е около 1 евро, предава БНР.Екотаксите бяха увеличени от 1 юли миналата година, като при някои категории ръстът достига между 8 и 10 пъти. Още тогава производители и търговци предупредиха, че това ще доведе до поскъпване на уредите за крайния потребител.Според председателя на Българската стопанска камара Добри Митрев причината за високите цени не е външен фактор, а вътрешни регулации и натрупани разходи. Той подчерта, че бизнесът търси диалог с институциите и вече е насрочена среща с министъра на околната среда.Представителите на сектора настояват за по-голяма прозрачност и конкуренция при организациите за оползотворяване на отпадъци. Те предлагат либерализация на режима и допускане на нови участници на пазара, което да доведе до по-ниски разходи.Към момента няма официално решение по исканията на бизнеса. Очаква се темата да бъде обсъдена с държавните институции в следващите дни.
Втори труп изплува за часове по Черноморието, този път край Варна Тяло на мъж изплува във Варна, по-рано сутринта откриха мъртва жена на плажа в Поморие Млади лекари специализират в УМБАЛ Бургас заради спешността и разнообразието Болницата обяви конкурс за още желаещи, бройките са единични
Министерството представи мерки за машинното гласуване и видеонаблюдението с цел прозрачност МЕУ и ОССЕ обсъдиха сигурността на изборите преди вота през април Рая Назарян обсъди със САЩ визовия режим и стратегическото партньорство София отчита напредък по безвизовите пътувания и търси по-тясно сътрудничество в технологии и сигурност
Полицейска операция срещу контролиран вот във Варненско с трима задържани Жандармерията се включи в акцията, проверяват адреси и лица с данни за изборни нарушения Влошаване на времето, в планините ще превали сняг Температурите падат
Дневен хороскоп за 18 март 2026: Водолеят се радва на успех, Козирогът да внимава  Близнаците ще получат ценна информация Попадна ли Америка в капана на Али Хаменей Преди да бъде убит, аятолахът одобрил бойния план и всичко се развива по неговия сценарий
Как да намалим стреса Как стресът влияе на живота ни и как да го контролираме за по-добро здраве Домашна питка с масло: Тайната й Как да постигнете перфектна текстура