Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Христо Стоичков сбъдна мечтата на феновете в Бургас – четири часа раздава автографи и рита с младите футболни надежди

Дъждът не спря Камата, нито неговите фенове да изживеят емоцията на събитието
Ключови думи: TRIA CITY CENTER, Христо Стоичков, турнир по футбол

Ако сте прекарали вчерашния ден у дома, сте изпуснали едно от най-интересните събития, организирани тази пролет. Гостуването на Христо Стоичков в Бургас по покана на TRIA CITY CENTER събуди града и превърна съботния ден в празник.

Близо четири часа Камата раздаваше автографи на феновете. Точно в 15:00 ч. легендата на българския футбол бе посрещнат с бурни овации на площад „Тройката“. Той представи автобиографичната си книга и даде старт на футболния турнир за младежи.

Въпреки проливния дъжд в началото на събитието, звездата и всички фенове запазиха доброто си настроение. Мокри, но щастливи, чакащите от часове за мечтаната среща получиха своя момент с Христо Стоичков.

Той подписа лично и подари 500 екземпляра от книгата си „Христо Стоичков. Историята“ на първите и най-нетърпеливите да се срещнат с него.

По информация на Флагман.бг вчера всички налични екземпляри от книгата са били изкупени от книжарниците в Бургас, което означава че Камата реално е раздал над хиляда автографа. Кумирът на поколения футболни запалянковци се срещна с всеки, пожелал да се докосне с него.

„За първи път организираме подобно събитие в Бургас и съм много щастлив, че съм тук, защото имам много спомени от този град. Вие сте много малки и не помните, но първите ми мачове за Българския национален отбор бяха тук в Бургас. Имал съм толкова специални моменти тук. Първият гол на Трифон Иванов за националния също бе в Бургас в мач срещу Германия“, коментира звездата.

На младите футболни надежди Камата даде кратък, но важен съвет – Вярвайте, че можете! „На първа страница в книгата ми съм написал точно тези думи. Аз не се отказах от моите мечти, не се отказах от това, което исках да стана“, допълни звездата.

Пирамидата от 500 книги се изчерпа бързо, но феновете не дойдоха с празни ръце - огромно количество плакати, топки, тениски, шапки и картички бяха лично подписани от Христо Стоичков 

На изграденото на площада футболно игрище младите таланти от ФК „Бургас спорт“, ФК „Нефтохимик“, ФК „Черноморец 1919“ и ДФК „Звездичка“ премериха сили в турнир. Независимо от класирането, и за четирите отбора имаше награди, осигурени от TRIA CITY CENTRE. За тържествения завършек на спортното събитие се погрижиха лично Христо Стоичков и кметът на Община Бургас Димитър Николов. Градоначалникът връчи купите и на четирите отбора, а Камата подари на всяко от момчетата книга с автограф и спортен екип от неговия бранд.

Младежите получиха ценни съвети и много награди

Преди церемонията по награждаването Камата застана на точката за дузпи и предизвика вратарите на отборите. Младежите получиха от звездата ценен урок и история, която да разказват един ден и на своите деца.

 Цялото спортно събитие и срещата с легендата на българския спорт бе организирано от TRIA CITY CENTRE и се проведе с подкрепата на Община Бургас.

Вижте още паметни моменти в ГАЛЕРИЯТА ни и в страницата на Флагман.бг във фейсбук.

"Файненшъл таймс": Срещата Тръмп-Путин е отменена Ето какво твърди вестникът Почина важен кадър в БСК Снежа, както я наричаха колегите ѝ, ще остане завинаги в паметта на всички като отдаден професионалист, всеотдаен колега и искрен човек, допринесъл значително за развитието на социалния диалог и индустриалните отношения в България
Симеон Николов изуми с това в Русия (ВИДЕО) Топката се "изгуби" по време на официален мач  Каква ще е временната организация на движението в Бургас за Архангелова Задушница Влизането към гробищата ще става през входа до кръговото движение на изхода на града 
Тази участничка в "Сделка или не" предложи масаж на Ненчо Балабанов, после... Изпусна награда от 20 хил. лева Флора се появи в ефира на БНТ като крокодил, а Мария Цънцарова - с мустаци В bTV и БНТ решиха по доста атрактивен начин да събудят зрителите на днешния Хелоуин
Мъж влезе в къщата на чичо си и откри непознато дете Детето е влязло в имота през незаключена врата. Кой ще поведе спасителите на най-оживения плаж в Бургас през сезон 2026? Зоната от години е с доказано високо ниво на сигурност за плажуващите
Има много поверия за днес Ето какво гласят 19-годишен с дързък обир в Свети Влас Полицията бързо залови крадеца
Близо половината българи са на минимална работна заплата Начинът, по който се увеличават бюджетните заплати и минималната работна заплата, води до инфлационна спирала, коментира Васил Велев Сенатът отмени мита на Тръмп за над 180 държави, републиканци се присъединиха към демократите Решението на магистратите не засяга стоманата и алуминия