Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Пиян и на амфети кара 20 км в насрещното на АМ „Хемус“

Ключови думи: пиян шофьор, дрогиран шофьор, ам хемус, насрещно движение,

Пиян и дрогиран водач шофирал снощи в лентата за насрещно движение на автомагистрала „Хемус“ от Шумен в посока Белокопитово, съобщават от полицията. Сигналът е подаден в 22,47 ч.

Около 15 минути по-късно, на пътен възел „Диаманта“, екипи на „Пътна полиция“ спрели за проверка лек автомобил „Рено“ с шуменска регистрация. Зад волана, във видимо нетрезво състояние, бил 34-годишният собственик на автомобила, жител на село Байково.

Изяснено е, че карал около 20 км в ускорителната лента в насрещното движение по магистралата. Тестът с дрегер на шофьора отчел 2,31 промила алкохол в издишания въздух, а пробата за наркотици дала положителен резултат за амфетамин.

Водачът е дал кръвна проба за анализ.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Направи гръмко изказване за Русия От Кремъл отдавна искат мир, твърди Лукашенко Новият папа е голям фен на... Лъв Четиринадесети е привърженик на италианския Рома
Много се харесват Памела Андерсън и Лиъм Нийсън - това ли е новата звездна двойка? Преследва я маниак Мъж тормози Анистън
Продават на загуба Бившата двойка иска да се отърве от имение Спират им парите? Скандал със Семен Новиков и Кирил Милов
Притеснителна информация за Варна Наркотици отведоха трима в арестите Извънредно: Крум Зарков се оттегля като секретар на президента Причината е идеята за референдум за еврото
Задава ли се потоп в областите Бургас и Ямбол  BG-ALERT с предупреждение за опасност Див екшън в Перник Четирима младежи са задържани
Голям проблем с водата в... Село Полковник Серафимово Гръмна бомба за него Ще води "белия балет"