Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Перлата в хотелиерския бизнес на кумеца на Румен Овчаров - на търг заради дългове

Зорница Сендс се намира на самата плажна ивица между Свети Влас и Елените
Ключови думи: Зорница Сендс, новини, Флагман, Румен Овчаров, Георги Георгиев, търг, частен съдебен изпълнител

Перлата в хотелиерския бизнес на столичния бизнесмен Георги Георгиев – 5-звездният „Зорница Сендс“ в Свети Влас се продава от частен съдебен изпълнител заради дългове, показа проверка на Флагман.бг.

Цената е 16,901 млн.лева, а взискатели по делото са Община Несебър, ТД на НАП-Бургас и Първа инвестиционна банка.

ЧСИ продава два имота в Слънчев бряг за 17 млн.лева на кумеца на Румен Овчаров

Комплексът се намира в местността Козлука – между Елените и Свети Влас и отвори врати през 2006 година, когато предизвика фурор. Освен страхотната база и местоположение мениджмънтът залагаше и на тематични вечери с интересни програми, а кухнята бе страхотна.

РЗП-то е над 16 хил.кв.м., а хотелът се продава с пълното оборудване, което е детайлно описано от частния съдебен изпълнител Станимира Николова.

Търгът ще се проведе на 26 май 2023 година, става ясно от обявлението.

Това не е първият обект на Георги Георгиев, който е обявен за продажба заради дългове. Преди време ЧСИ се опита да продаде и интересен имот за 17 млн.лева в Слънчев бряг – на метри от плажната ивица.

Георги Георгиев е популярен столичен бизнесмен, който е известен в публичното пространство с близостта си с бившия енергиен министър Румен Овчаров, с когото е кумец.

Георгиев развиваше впечатляващ бизнес при управлението на Тройната коалиция (2005-2009), а чрез „Пиринска туристическа компания“ реализира няколко мащабни проекти. Чрез дъщерна фирма на това дружество построи и стопанисва „Зорница Сендс“.

9
Коментара по темата
9.
Простите
22.04.2023 12:41:31
Флегми ви Затъпяват....
8.
Флегменски
22.04.2023 12:39:03
Простотии Сър !
7.
Към общината
22.04.2023 08:36:30
Искам да си построят 5 етажен хотел върху пясъка пред първа линия, на кого и колко да бутна.
6.
5звездна мизериа
22.04.2023 08:33:46
Хлебарките и стоножките вътре са пет звездни, сигорно са изкъпани и лъснати. В него години наред фауната се овеличава.
5.
строител
22.04.2023 08:12:57
Този симпатяга купи хотела от бивш оръжеен търговец.А да бъде продаден,косвен виновник беше Веско Арабаджиев.
Г.Георгиев запали много фирми,за жалост си го ,,получи",...но твърде късно!
4.
Пипи Чорапчето
22.04.2023 05:42:09
И какво ново ни казвате?
Тази схема "големи бизнесмени под условие" - условието е рода на власт - я гледаме от миналия вече век.
Това не е бизнес в смисъла на работа, това е пране на пари и усвояване.
Такива "бизнесмени" оставят само дългове след "работата си".
3.
Народен съд 2025
21.04.2023 22:28:54
Бахти мафията,сега трябват временна като едно време да се конфискува всичко от мафиотите в полза на държавата и всички боклуци в Белене
2.
Терзиев
21.04.2023 21:03:57
Ами на Александров имотите кога ще ги обявят на търг ? И той е с двата крака в кереча !
1.
До кога?
21.04.2023 20:33:13
До кога на ще има паркирал автомобил на последният светофар на Меден Рудник посока Черни връх?
Някой не си върши работата?
  Добави Коментар
Тропически нощи и нови горещи вълни: Европа се готви за по-топъл от нормалното август Температурите в Неапол, Барселона, Рим, Валенсия, Ница, Солун, Сплит и Атина може да не падат под 20 градуса дори след залез Часове за 5 километра: Ремонт блокира важна връзка с АМ "Тракия" Километрични колони се образуваха още сутринта, а от АПИ не са съобщили причината за дейностите и срока за приключването им
Вдигнаха въздушна линейка за дете в критично състояние, паднало от тротинетка 12-годишно момче се заби с тротинетка в дърво, въздушна линейка го откара в Пирогов Софийският университет разкрива три нови магистратури в Бургас Бъдещите студенти ще се обучават в областта на спортните иновации, подкрепата за мигранти и социалната работа с деца и семейства
Европа гори: 280 000 души евакуирани във Франция и Испания преди нова жега Еманюел Макрон предупреди за трудни седмици, а Педро Санчес обяви тежки часове в битката с огнената стихия Няма ракетна заплаха за България, но Иран отваря фронт за хибридни атаки Експерти не очакват удар по авиобаза Безмер, но предупреждават за кибератаки, дезинформация и натиск върху критичната инфраструктура
Енергийният клас влиза в обявите: Нов разход при продажба на жилище Сертификатът ще дава повече информация на купувачи и наематели, но поставя въпроса кой плаща обследването на старите блокове TOP MOBILITY вече предлага велосипеди под наем в България Клиентите могат да избират между разнообразни механични и електрически велосипеди – градски, туристически, планински, gravel и детски модели, съобразени с различни нужди, предпочитания и маршрути
„Един грам живот“ - филмът феномен ще бъде прожектиран на открито в Бургас Определян като най-добрия български филм на 2025 година, „Един грам живот“ се нарежда сред трите най-гледани български филма за всички времена и се превръща в истински обществен феномен, предизвикал широк обществен отзвук и дискусии Мира Добрева отказа „Дондуков“ 2: Тайна двойка я поиска за вицепрезидент Журналистката не разкри кой стои зад предложението и избра да остане извън политическата битка
Внезапно почина бившият кмет на Варна Богдан Караденчев Той е издъхнал вчера сутринта на 83-годишна възраст България ще бъде домакин на среща на ръководството на един от най-големите туроператори в света - TUI Group През септември 155 висши мениджъри в мултинационалната компания ще се съберат в КК “Златни пясъци”, което дава възможност за непосредствено представяне на потенциала на страната ни