Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Ревнува ли Нойзи любимата си Мария Игнатова от Рачков?

Ключови думи: Нойзи, Мария Игнатова, ревност, новини, Флагман

Прояви на ревност от страна на Ивайло Цветков - Нойзи към красивата му и все още доста сексапилна съпруга Мария Игнатова забелязали гости, поканени на рождения ден на напиращото да се върне в телевизията предаване "Господари на ефира". През целия купон Нойзи не се отделял от половинката си и се скъсвал да я целува пред погледите на всички.

"Мария излезе за малко на сцената с бившия си Димитър Рачков и двамата показаха, че са в добри отношения, даже се избъзикаха с миналото си - това беше част от програмата. Нойзи обаче гледаше отстрани с неодобрение и щом Мария се върна на масата при него, той моментално започна да я целува, сякаш да покаже кой я притежава в момента," коментират очевидци.

Както е известно, Нойзи е "заврян зет" и живее в голяма къща в покрайнините на София, която Мария наследи от майка си. След това актрисата, която се изкушава и от интериорния дизайн, превърна новото жилище в дом-мечта и често пуска в Инстаграм снимки от обновения по неин вкус интериор. На една от тях тя чете книга, седнала на разкошен диван.

Ако Нойзи изпусне красивата си половинка, ще трябва да сменя и адресната си регистрация. Така освен с разбита сърце, ще остане и без покрив на главата.

2
Коментара по темата
2.
Петър Иванов
20.04.2023 20:22:56
Какво ни интересуват тяхните отношения
1.
Бургазлия
20.04.2023 12:14:41
Нещо по съществено?
  Добави Коментар
Вандал наряза гумите на близо 30 автомобила в столичен квартал Случаят е от малките часове на събота, 14 декември Български топ щангист е уличен в ползване на допинг 28-годишният Божидар Андреев е двукратен европейски първенец в категория до 73 килограма от Батуми 2019 и София 2024
Корнелия Нинова с нова визия и каубойски стил – язди към политическо завръщане Нинова влезе в ново тяло Sport Republic се оттегля от преговорите за мажоритарен дял в Левски Инвеститорът обяви, че стратегическите модели на двете страни не съвпадат, но подчерта силната позиция и добрите перспективи пред клуба
Кметът Николай Димитров: Бъдещето на футбола в Несебър е в сигурни ръце Градоначалникът отличи треньорите на детско-юношеските отбори от Общинския футболен клуб - Трайо Грозев, Любо Божинов и Николай Жечев Паника с монетите: Хиляди щурмуват банки и магазини преди еврото Масовото "чистене" на касички и ресто, събирано с години, доведе до неочаквани проблеми в София и големите градове
Откраднаха колата и инвалидната количка на самотен баща в София Светлозар Дончев и 13-годишният му син се нуждаят от спешна помощ за лекарства и наем Виктор не е никакъв милионер, вместо на Сейшелите ме заведе в евтиното в Албания, ядосва се Дениз Виктор сподели в Надкаст, че е олекнал с над 50 000лв. за месец покрай Дениз, тя обаче бе шокирана относно спомената сума от Виктор и е категорична, че такива пари той не е харчил по нея
Златното момче на Холивуд днес става на 62 години Брад пит има рожден ден Гей звезда поиска да си застрахова д*пето, отказаха му Няколко агенции отхвърлили офертата на най-печелившия онлифенсър, позовавайки се на „неконвенционални рискови фактори“
Пеевски се отказва от НСО Подавам искане до комисията, която слага охраната и е постановила да имам такава, нека тя реши, добави той Тръмп: Наследих бъркотия, сега я оправям Прессекретарят на Белия дом Каролайн Ливит заяви ден по-рано, че Тръмп ще изтъкне в речта си постиженията на президента от първите 11 месеца на мандата му, както и плановете си да "продължи да работи за американския народ през следващите три години"