Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Митове за жените, в които мъжете сляпо вярват

Ключови думи: митове, сватба, жена, бельо, деца, фантазия

В мъжкото съзнание все още съществуват митове и легенди за жените, които отдавна вече не са актуални. Колкото и да им се иска на мъжете, жените не ходят голи вкъщи или само по еротично бельо, просто защото не е удобно!

Ето кои още „древни“ митове обикалят в мъжкото съзнание:

Мит 1: Жените отчаяно искат сватба!

Не е вярно, разбира се! Мъжете така и не разбраха, че жените всъщност искат любов, вярност и подкрепа. Сватбата е само допълнение към общата картинка, един хубав празник на любовта. Но нищо повече и не на всяка цена.

Мит 2: Жените си фантазират за други жени.

Съжаляваме, господа, но пак ще ви разочароваме. Жените не обичат еротични фантазии, които включват други жени, освен ако не са с хомосексуална ориентация. Как може мъжете все още да вярват, че жена ще пожелае да има в леглото си дамска конкуренция. Никога, дори и само в мечтите им!

Мит 3: Жените искат да имат много деца.

Поредният мит, който няма нищо общо с реалността. Много често дори мъжете са по-активната страна, що се отнася до бъдещите наследници. Мъжете, веднъж „бракувани“, мечтаят за голяма къща, с двор и няколко тичащи дечица. Жените по-често ги обливат топли вълни, като се сетят за мъките и болката при раждането, дори само на едно дете, какво остава за 3-4?!

Мит 4: Жените ходят голи вкъщи или по секси бельо.

Може би един от най-разпространените и любими митове за жените. Но отново ще трябва да разбием мъжките илюзии, защото най-често жените се размотават вкъщи по анцуг или халат, къси панталонки е по-възможно, но не и по секси нощничка. Всяка жена търси вкъщи да й е уютно и удобно, а секси бельото остава само за среднощните подвизи.

Мит 5: Жените ходят групово до тоалетната... за да си говорят за теб!

Може да ви се иска, господа, но отново не е вярно. Жените ходят най-често по няколко в тоалетната, за да си разменят гримове, за да си клюкарстват (но за други жени или мъже в заведението), но не и за партньорите, с които са в момента.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Традицията "Коледуване" оживя на площада в Царево Кулминацията на събитието беше голямото общо хоро, в което се включиха и жители, и гости на града Британските власти натискат Абрамович: Преведи парите или ще те съдим Стармър поиска незабавното прехвърляне на 2,5 млрд. паунда от продажбата на „Челси“ за жертвите на войната в Украйна
Гъста мъгла, лед и ограничения за тирове по магистралите - внимателно на пътя! Частични ремонти, заледявания и временни забрани за движение на тежкотоварни камиони ще усложнят трафика преди празниците 18 декември: Имен ден празнуват Модест и Севастиян - време за духовна сила и равносметка Църквата почита свети Модест Йерусалимски - символ на вяра, мъдрост и лична отдаденост
Община Поморие награди най-добрите си спортисти за 2025 година Ето кои таланти изпъкнаха Мъгливо начало и слънчев край: стабилно време в четвъртък с до 13 градуса След слънчев край на традиционната работна седмица, уикендът ще донесе облаци, дъжд и спад на температурите
Истината за връзката между Киара и Краси след финала на "Ергенът: Любов в рая" След романтичните сцени пред камерите, риалити двойката разкри какво се случи между тях в реалния живот Грипът удари Европа по-рано от обичайното с нов щам СЗО предупреждава за по-ранна и агресивна грипна вълна в Европа с високи нива на зараза в 27 държави
Дженифър Анистън разкри тайната си срещу остаряването Холивудската звезда впечатлява с дисциплина и постоянство, като залага на силови тренировки вместо на краткосрочни диети Форбс отличи младия рефер и финансист Геро Писков в престижната класация "30 под 30" Елитният съдия от родната лига намира признание не само на терена, но и в света на високите финанси и технологиите
Скандал в Барселона: Играч издал тайна информация на журналисти Разкритията идват в ключов момент за тима на Флик, който е начело в класирането, но се изправя пред вътрешно напрежение Благомир Коцев обвини системата в репресии срещу опозицията след ареста си Той твърди, че действията срещу него са част от политически сценарий, целящ сплашване на неудобните кметове и овладяване на местната власт