Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Лена Бориславова и Миро май са станали родители

Лена и Борислав все по-често са заедно
Ключови думи: Лена Бориславова, Мирослав Иванов, Кирил Петков, Ямбол, новини

Слух, че една от най-коментираните двойки в политиката – Лена Бориславова и Мирослав Иванов, са станали тайно родители, е плъзнал в родния на Иванов Ямбол. Местни хора разкриват, че наскоро бившият депутат от ПП бил забелязан на разходка в центъра на града, тикайки бебешка количка. Миро бил на посещение при своите родители, които продължават да живеят и работят в Ямбол, твърди вестник Ретро.

Гражданите споделят, че го видели да кръстосва центъра на града в отсъствието на половинката си Лена, но пък заедно с новородено бебе. Жители, които му симпатизирали и го познавали от дете, поискали дори да се снимат с него за спомен. Иванов приел с охота, но любопитният кадър, който се завъртя в социалните мрежи, буди хиляди въпроси чие е бебето в количката до него. Възможно е новороденото да е на близки, роднини или приятели на Мирослав, а той просто да е проявил желание да го разходи, правейки генерални репетиции за ролята на баща.

Припомняме, че наскоро бившият депутат от ПП сподели в кулоарите на парламента малко преди Народното събрание да спре работа, че с годеницата му Лена имали съвсем сериозни намерения за сватба. Те са сгодени вече в продължение на 9 години, но все още не са се решили на важната крачка и не са узаконили любовта си. Младият юрист от Ямбол и амбициозната адвокатка досега се били фокусирали върху кариерното си развитие и все отлагали венчилото, въпреки че родителите и приятелите им отдавна ги убеждавали да се врекат във вечна вярност.

Лена Бориславова е вече на 33, а Миро е с 3 години по-голям от нея. Двойка са още от студентските си години, а след дипломирането си заживяват и на семейни начала в София. От известно време насам те обитават общ апартамент, който са закупили на името на двама им, досущ като истинско семейство, с помощта на ипотечен кредит. Банковия заем те все още изплащат, а през миналото лято направили и основен ремонт на жилището си, споделят техни съседи.

Преди няколко месеца се появи информация из форуми в интернет, че бившата говорителка на Кирил Петков, която след появата на скандалния видеоклип „с парапета“ бе заподозряна в любовна афера с експремиера, е била забелязана да си купува тест за бременност в столична аптека. Новината за бебе на хоризонта обаче не се потвърди нито от Бориславова, нито от официалния ѝ годеник Мирослав.

Допреди месец влюбените се бяха отдали на романтични пътешествия в страната и чужбина, но в момента воаяжите им остават на заден план, тъй като са ангажирани в кампанията за предстоящите предсрочни парламентарни избори на 2 април. Все още не е ясно дали Миро и Лена ще се борят заедно за депутатски места, тъй като на последния вот Бориславова сама се отказа да присъства на челна позиция в предизборните листи на ПП поради мистериозни лични причини.

10
Коментара по темата
10.
До5
16.02.2023 17:58:10
Какво и лошото на новината. Когато има такава блага вест винаги се споменава от точните медии. Това се отнася и за световно известни личности. Никой не му е виновен на Миро, че служи за параван на отношенията на Лена и Киро.
9.
До5
16.02.2023 17:57:06
Какво и лошото на новината. Когато има такава блага вест винаги се споменава от точните медии. Това се отнася и за световно известни личности. Никой не му е виновен на Миро, че служи за параван на отношенията на Лена и Киро.
8.
Вринион3
16.02.2023 16:53:40
Лена колко праза е счупила а тоя Миро е една пуска за мене за пари е готов на всичко какъв мъж е това подлога за свои интереси пари пари никакво достойнсво а онова Ленището също като Миро да пари е готова на всичко
7.
Николай Стоименов
16.02.2023 15:25:37
Ако е истина значи детето е на Киро тъпото
6.
Ники
15.02.2023 15:55:52
Трябва да правата ДНК тест за бащинство да не се окаже че Кирето е станал татко трябва да плаща издръжка
5.
аман
15.02.2023 15:53:31
Просташките коментари нямат край! Наглите гербаджии и обслужващите ги ПИКливи сайтове пуснаха един монтаж и почнаха вкупом да разпространяват простотии (те само там са силни), които естествено простите като тях подеха хорово.
Е, флагман не прави изключение. Една сериозна медия никога не би и споменала такава тема.
Лошото е, че простаците са гласовити и са окупирали медиите.
4.
Габи
15.02.2023 13:44:07
Киро дано се е отчел с мъжка рожба. Не са показвани среднощтни разходки на Лена с Миро, но с Киро имаше. Ето и резултата е на лице.
3.
браво
15.02.2023 13:10:05
Хубава новина.
2.
Кирчо Шоумена
15.02.2023 12:59:45
Малко и тъпках вълната. Хубо, че колегата е прост като галош.
1.
Bosa po Asphalta
15.02.2023 10:09:08
Пръкнал са и малък Кирчо
Да не е грък
  Добави Коментар
Юли счупи тенденцията: Оказа се сред най-хладните за 20 години НИМХ отчете сняг по високите върхове, температури под нулата, поройни валежи и рязко изстиване на морската вода Грешка за милиард долара: Как Yahoo позволи на Google да се превърне в световен гигант
Арест за британката в куфар: 26-годишен признал как изоставил тялото в Атина Мъжът е задържан по обвинения за непредумишлено убийство и грабеж Юли се нареди сред най-хладните за последните 20 години Студени фронтове, опасни бури и сняг по високите върхове прекъсваха кратките периоди с жеги
Сметка от 280 евро в Несебър разпали спор за цените по морето Скъпата вечеря не винаги е измама, но непогледнатото меню не освобождава заведението от задължението за ясни цени Млад мъж убива и яде котки, качва видеа в социалните мрежи Мъж се представя като Чичо Гошо, а потребители разпространяват непотвърдени данни за самоличността му
"Нефтохимик" завърши контролите с равенство в Нова Загора Отборът на Димчо Ненов започва новия сезон в Югоизточната Трета лига следващата събота, 8 август, с домакинство на Ботев II (Пд) на стадион „Лазур“. Пловдивски бард спечели голямата награда на „Солени ветрове“ с „Кой открадна сърцата на живите“ Преди конкурса водещите споделиха, че стискат палци на поетите с китара Самуел Мануелян и Теодора Илиева от „Прегърнат облак“ да се представят добре на „Бургас и морето“ и те спечелиха първите две места
Почина актрисата Наталия Дончева на 56 години Дъщерята на Пламен Дончев изгради богата кариера във Франция и остана свързана с българското кино Иван Шишков идва в Бургаско за проверка на дългоочакван ремонт Регионалният министър ще инспектира пътя към Дюлинския проход, а след това ще събере кметовете от Бургаска област
Европол: Мрежата Фокстрот вербува тийнейджъри за убийства в Европа Престъпната структура превръща социалните мрежи в пазар за насилие и получава поръчки за нападения срещу израелски цели Два пожарни хеликоптера се сблъскаха край Атина, единият екипаж подаде сигнал Спасителите издирват хората от втората машина, докато огромният пожар продължава да заплашва Западна Атика