Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Майката на Георги Семерджиев с нов прочит на катастрофата

Ключови думи: георги семерджиев, убийство, катастрофа, майка, Мариана Семерджиева

Близо пет месеца след фаталната катастрофа на булевард "Черни връх“ пред bTV говори майката на обвиняемия Георги Семерджиев. Според нея случилото се е инцидент, а не умишлено убийство.

Мариана Семерджиева не оневинява сина си, но с голяма част от твърденията от последните 5 месеца не е съгласна. Категорична е, че синът ѝ не взима наркотици. "С нищо не сме видели, не ни е показал“, казва тя. Часове преди катастрофата семейството било заедно и Георги не бил дрогиран, казва тя.

"Аз съм сигурна, че той в момента на инцидента не е бил под въздействие на наркотиците. Според мен след като се е прибрал вкъщи е употребил. Така мисля“, казва Мариана Семерджиева. Казва, че е напуснал местопроизшествието от страх, но признава, че е обичал високите скорости.

"Това е смешно и нереално. Не ми е казвал такива неща, не е споделял такова нещо“, казва тя. Семерджиева твърди, че не познава полицайката Симона Радева.

И допълва, че след катастрофата Георги оставя телефоните в колата си. Затова не може да си обясни как той се е свързал с Радева, за да иска помощ.

6
Коментара по темата
6.
Дърт Вирек
24.11.2022 18:54:57
Таз и тя кат сина си. Безскрупулна и нагла.
5.
Fakulteto
24.11.2022 16:07:36
А, стига бе значи, той до сега НЕ УПОТРЕБЯВАЛ, но като станала белята, ОТ СТРАХ, ИЗВЕДНЪЖ МУ СЕ ПРИИСКАЛО, ЧЕ ДАЖЕ ИЗНАМЕРИЛ И КОЙ ДА ГО СНАБДИ( НЕУТОЧТЕН И НЕПОТЪРСЕН, ВСЕ ОЩЕ Е ГОРКИЯ СНАБДИТЕЛ).
Иначе, права е г-жата, часове преди трагедията ЗА МОМИЧЕТАТА, може и да е бил адекватен
4.
Rando
24.11.2022 15:53:47
10 мигранта на граница не могат да спрат,хора дето от месеци са тръгнали гладни и жадни и изнемощяли,представете си ако пратят хиляди на веднъж,тука ще стане апокалипсис

Полиция и Армия в БГ не може нищо 80% са тюфлеци,дето са минали нормативите преди 20 години,могат само да мутреят на нормалния човечец смазан от 60 часовата работна седмица,при истинска заплаха първи ще избягат,тук таме има малко полицай в добра физическа кондиция,а от тях още по-малко са такива които искат да помогнат БГ,да не стане по-голям кенеф,а да допринесат за нещо
3.
Rando
24.11.2022 15:49:41
От 100 кладенеца вода ще изкарате,за да може един наркоман убиец на 2 млади момичета да не влезне в затвора

Майката същата 0 скруполи

Това е кенефа България,тука не очаквайте нищо нормално,по-зле е от дивия запад,ако сте поне малко адекватни и морално нормални хора,по-добре не стойте и секунда повече от необходимото,клоаката дълбае дъното с страшна скорост и много скоро в тази държава ще останат само дегенерати,рецедиви,клошари,хора от малцинствата които също са дегенерати и рецедиви (тъй като и от малцинствата има адекватни,които стигнаха до извода,че живеят в кенеф),мигранти които си правят каквото си поискат,к*рви,наркомани,дилъри и т.н.

България не е държава за нормални хора и никога няма да бъде,народа е прекалено прост,за да тръгне нещо да се променя

Никога няма да има нормална съдебна система,никога няма да има човек на държавна длъжност с добър морален компас (дори и да има ще се погнуси за 0 време)

Много скоро няма да има работници за абсолютно нищо,а тогава започва хаос и анархия,на ден по 100 смъртни случай от катастрофи и убийства,ще ни се виждат малко
2.
pff
24.11.2022 15:35:48
бахти гнусния боклук е таз корва, личи си отдалече. А синчето й е мега пробит наркоман, всеки ходил в Ялта и Червило го е виждал този хомобандит семерджийката
1.
Семкаджиев
24.11.2022 15:29:24
И тя и той ще имат време да правят нови и нови прочити и много пъти да изпиват горчивата чаша
  Добави Коментар
Полицията залови канибал! Подозира се, че е бил кошмар за таксиметрови шофьори Смята се, че лицето е убивало и изяждало хора в продължение на години Почина виден спортист на САЩ Народицки си отиде едва на 29-годишна възраст
Празник е, има много поверия Жените трябва да внимават с прането Облачно време по Черноморието Като цяло в цялата страна няма да има много слънце
Леден вятър от петък, очакват се и гръмотевични бури От запад на изток през България ще преминава студен атмосферен фронт, алармира Meteo Balkans Добре че пише погледни, за да знаем, че минават коли, коментират читатели на Флагман Жителите се чувстват пренебрегнати и сравняват преминаването през улиците с “игри на волята”
Измамник се преструва на сляп половин век и прибра 1 милион евро помощи Голямата измама се случи в Италия Пиян полицай помете колата на семейство от Перник  После ги заплашил грозно 
Димитър Димитров - Херо поема един от най-големите родни отбори Ще е треньор на Ботев Пловдив КЗК проверява президентството заради медицинско оборудване, дарено от "Българската Коледа" Подадена е жалба
Висши политици на САЩ и Русия се чуха по телефона Разговорът е продължение на диалог между президентите на държавите Руснаци с големи възможности се удавиха Предприемачът е бил на семейна ваканция