Черноморец спечели гостуването си на Ямбол

Ключови думи: Черноморец, новини, Флагман, Бургас, Веселин Великов

Черноморец победи Ямбол с 4:3 в мач от Трета лига - Югоизток. Двубоят се проведе на стадиона в Стралджа. Въпреки разстоянието, възпитаниците на Веселин Великов се радваха на сериозна подкрепа от своите фенове.

Резултатът бе открит от Сава Савов 14-та минута, след удар от границата на наказателното поле, който се отклони в лявата греда. За 0:2 отбеляза Григор Долапчиев в 27-ата минута с глава, след центриране отдясно. Домакините успяха да изравнят до края на полувремето с попадения на Александър Андонов в 35-та минута от дузпа и на Ангел Костов в 44-та минута.

В 50-ата минута Ямбол получи втора дузпа, реализирана от Александър Андонов - 3:2.

Милен Танев изравни в 75-та минута, след центриране отляво. Победния гол за "акулите" реализира Христо Георгиев 79-та минута след шут от 12-13 в долния ляв ъгъл.