Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Славена Вътова проговори за мъжа си

Ключови думи: Славена Вътова, новини, Флагман

Не съм разведена, със съпруга ми съм и не го издирват. И ако не се спре с подобни писания, които са пълна глупост, ще си търсим правата в съда! Ние сме семейство, щастливи сме и живеем заедно. Това сподели пред „България Днес“ Мис България 2006 Славена Вътова.

33-годишната шуменка бе възмутена от измислиците по неин и на съпруга й адрес. Тя не е напускала семейното гнездо, а с двете им деца продължават да са заедно.

Слухът за раздялата на Славена и съпруга й Юлиян Цолов тръгна през лятото. Според него миската изоставила семейството си и е заживяла с политолога Слави Василев.

„Личният живот си е мой си е мой и въобще не смятам, че трябва да обяснявам за него на когото и да е било", отсече пред вестника политолога, потърсен за коментар.

Според мълвата в отношенията между Славена и Василев се е намесил и бащата на Слави. Той категорично отрече, че се бърка в живота на сина си.

2
Коментара по темата
2.
*********
21.10.2022 10:58:29
Коментарът беше изтрит от модераторите, защото съдържаше вулгарни, нецензурни или обидни квалификации, обиди на расова, сексуална, етническа или верска основа или призиви към насилие по адрес на конкретни лица.
1.
Гацо
20.10.2022 20:50:52
Тази не беше ли в едно клипче по едно време
  Добави Коментар
Гответе като професионалист: Основни правила Професионални техники, които ще повишат вашето готварско майсторство Официално: На 12 март в хижа "Петрохан" е забелязан дим Властите с изявление по казуса 
Магнат даде 200 милиона долара за частна писта, само избрани имат достъп Предлага дискретност и лукс, дизайнът е на легенда от Формула 1 Висшата лига наложи рекордна глоба на Челси, клубът я прие Санкцията надвишава 10 милиона паунда
Министър Трайков: Геополитическата нестабилност изисква още по-координирани усилия на ЕС Служебният министър на енергетиката взе участие в заседание на Съвета на ЕС по енергетика След фиаското с ЦСКА, Александър Томаш изплува отново, ето къде е Треньорът се отдаде на фитнес
Роден на този ден - Йозеф Менгеле, най-зловещият лекар на Третия райх Мрачната биография на "Ангела на смъртта" Втора смяна на шефа на АПИ от страна на кабинета ''Гюров'' за месец Тодор Атанасов е назначен със заповед на служебния регионален министър Николай Найденов
Свободна Палестина и ICE вън: Как тазгодишните Оскари станаха политически Посланията на звездите, които белязаха церемонията през тази 2026 година  Народният театър стартира кампания за младежи от 18 до 25 да закупуват билети за 5 евро Тя се провежда в периода 15 март - 30 април 2026 г.
Нов рок проект от Бургас: DEO представя „Гледай ме в очите“ Зад песента стои изцяло бургаски екип, а продукцията е на Music Bakery Нощното движение ще е променено в три тунела на АМ Хемус между 17 и 20 март АПИ въвежда временна организация на трафика в тунелите Витиня, Ечемишка и Правешки ханове