Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Полицаи обградиха Народното събрание, очакват се протести преди първия звънец

Час и половина преди официалния старт на 48-ото Народно събрание бе разстелен т.нар. червен килим пред официалния вход
Ключови думи: Народно събрание, президент, Румен Радев, Вежди Рашидов, парламент, протест

Обичайно при откриването на парламента има протести. Сега е спокойно, но полицаи са обградили целият парламент. Това каза парламентарният репортер на бТВ Митьо Маринов.

В предаването „Тази сутрин“ бе показано на живо как се монтира така наречения червен килим на парадния вход на парламента. 

Новоизбраното 48-о Народно събрание провежда първото си заседание от 9 часа. Съгласно Конституцията то ще бъде открито от най-възрастния присъстващ народен представител - Вежди Рашидов.

Очаква се след като удари първия звънец президентът Румен Радев да направи обръщение към народа и Народното събрание. По традиция на първото заседание на новоизбрания парламент изявления правят представители на представените в Народното събрание партии и коалиции, съобщава Нова телевизия. След това се предвижда да бъде избран председател на 48-ото Народно събрание. Председателят ще поеме ръководството на заседанието и ще произнесе слово. Депутатите ще изберат и заместник-председателите на парламента.

Интригата ще се заплете още в първите минути, защото  депутатите трябва да изберат председател на Народното събрание между четири кандидатури за поста.

В следващите дни се очаква да започнат и разговорите за съставяне на правителство. Контактната група, излъчена от ГЕРБ-СДС, водят Росен Плевнелиев и Соломон Паси. Те ще търсят допирни точки между партиите в парламента. На разговори са поканени всички парламентарно представени партии с изключение на „Възраждане”.

10
Коментара по темата
10.
Българин
19.10.2022 12:20:45
Тествани ли са за наркотици и с правилният апарат ли е теста?
9.
Гъбата
19.10.2022 09:30:57
И мен веднъж ме заобградиха едни млади куки и си викам ще става генг бенг и тъкмо свалих старите боксерки а те взеха че ме арестуваха с Джанго Зе
8.
гражданин
19.10.2022 09:08:36
Не само полицаите, всички трябва да отидем и да ги питаме до кога ще ни правят на маймуни. Или ще работят като хората или всеки, кой от където е дошъл. Защото всичко рефлектира на наш гръб, тяхната е лесна субсидиите и високите заплати вървят.
7.
До 4
19.10.2022 08:55:55
Няма да може да стане твоята работа. Болшинството украинки са на слънчака. Освен ако за разнообразие депутати и представители на разни партии си правят семинарите не на Боровец на Слънчев бряг. Там нали зимата било само вятър.
6.
РР
19.10.2022 08:47:52
Без дрегер пред НС,ако има дрегер,никога няма да има кворум.
5.
Учиндол
19.10.2022 08:40:52
Не мерси ,нито гласувам,нито ме интересува.

Това е гавра с народа и Историята на Б-я.
Всички Американски партийки --ебете се в газъ.
С кеф си пожелава да бъдем нападнати от Русия и 300 000 мъже да преминат на страната на Русия срещу еничарското Американизирани ебани ,скопено и проституиращо правителство!

Още веднъж ебете си майката нещастна Американска зган!
Ще бъдете ръгани за ебани и хвърлени в дяволското гърло като предатели !
4.
©
19.10.2022 08:34:57
уж Народно събрание,пък народа ги мрази,чак полиция ги охраняват,бати непукистите тея депутати да пукнат от сифилис
3.
Някой си
19.10.2022 08:34:26
Тествани ли са за дрога и алкохол?
2.
Ало Вараца?
19.10.2022 08:31:28
От кой се пазите? И тия с положителните тестове ли ви пазя от нардното любов?
1.
Тост
19.10.2022 08:17:08
Наздраве, Веждичка!
  Добави Коментар
Жоро Милионера, който задигна 1.5 милиона, харчи пачките в Кипър Бившият военен Георги Енев, известен с удара на живота си от 2012 г., е забелязан да пазарува необезпокоявано в Никозия с млада рускоговоряща жена Мъжът на Риана иска да се кандидатира за кмет на Ню Йорк A$AP Rocky е родом от Ню Йорк, а до 2029 г. ще покрива възрастовите изисквания за позицията на кмет
България е на последно място по минимална работна заплата в ЕС, най-високата е 2704 евро В Люксембург минималната заплата е 4,4 пъти по-висока от тази у нас Уникално: Джокович се завърна от "Ада" в Мелбърн, Синер е детрониран 3:6, 6:3, 4:6, 6:4, 6:4 за Ноле срещу Яник в полуфиналите, мачът продължи 4 часа и 12 минути
Бели или кафяви яйца да ядем - има ли реална разлика за здравето Експерти обясняват защо цветът на черупката не определя хранителната стойност и вкуса Испански учени с огромен пробив в борбата с рака на панкреаса До момента продължителността на живота е само пет години от първоначалната диагноза
Спасиха бедстващо коте по време на саниране на блок в бургаския жк. "Меден Рудник" Близо два часа продължи координираната акция след сигнал на зоозащитници През февруари Бургас приема Европейско първенство по спортна стрелба Официалното откриване на първенството ще се състои на 3 февруари от 18:30 часа при вход свободен в „Арена Бургас“
Кирил Петков  отива на скенер на мозъка за наркотици Според баща му Петко Петков, изследването ще докаже невинността му Лияна се омъжи тайно за наследник на Димитър Талев Фолк певицата откри щастието с Милко Талев след поредица от фатални връзки
Бакалавърска програма с корейски език стартира от есента в бургаския филиал на Софийския университет Новата специалност е третата бакалавърска програма на Факултета по класически и нови филологии във Филиал - Бургас Удар за 240 000 лева: Емануела обрана от „свой“ човек? Разследващите не откриха следи от взлом в дома на звездата; под подозрение са трима нейни бивши партньори