Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Последно проучване: ГЕРБ води със 7 процента пред ПП

Ключови думи: ГЕРБ, новини, Флагман, Бургас, Политико

ГЕРБ води със 7% пред “Продължаваме промяната” според последното проучване на “Политико”. Изследването обхваща времето до 12 септември.

ГЕРБ е на първо място с 26%, ПП са втори с 19%. За третото място ще спорят с по 11% БСП и “Възраждане”. След тях с 10% е ДПС, но се очаква движението да получи традиционната силна подкрепа от чужбина.

В очертаващия се осемпартиен 48-и парламент влизат още ДБ със 7% и ИТН и “Български възход с по 5%. В схемите на “Политико” “Български възход” не фигурира, но в динамичната графика са проследени нагласите на избирателите спрямо партията на Стефан Янев.

Графиката на динамиката на електоралните нагласи, която обхваща периода от октомври 2021 г. до септември 2022 г. показва, че партията “Български възход” има твърди 5% от юли насам и минава бариерата за влизане в парламента.

Ако потвърдят прогнозните резултати и получат над 1% от гласовете на избирателите партиите на Мая Манолова и ВМРО ще получат държавна субсидия, която е по 8 лв. на глас.

2
Коментара по темата
2.
Ясно
23.09.2022 11:33:42
А следващите избори декември ли ще бъдат ?
Или чак февруари 23?
Дотогава служебните правителства на Радев ще са разпродали де що е останало , ще са раздали концесии на поразия и ще са изтеглили още 15-20 милиарда дълг !
Весело бъдеще ни очаква, докато не се сетим , че бариерата за влизане в Парламента трябва да е поне 10% и на партии, които не са събрали поне 5% никакви субсидии!
Така ще имаме стабилни парламенти, а всички лапачи от малките партии ще се налижи да работят за хляба си !
1.
Важно
23.09.2022 09:41:08
само сега промо цена от Дърводжийски WOOD цена на кубик метровки 30% под пазарната , предлагаме и цепене от Хлебарков ЕООД
  Добави Коментар
Огромен пътен проблем на отсечката Пампорово - Смолян Налага се въвеждане на обходни маршрути Петима чужденци спипани с дрога на морето Провинението се случи в Златни пясъци
Как да приготвим бързи и лесни шоколадови бисквити - рецепта Чуден десерт Водата свършва - кои първи ще платят цената Според данни на Европейската комисия водният стрес вече засяга около 30% от населението на ЕС
Каква е идеалната кариера за всяка зодия Как астрологията може да ви помогне да откриете най-добрата професия за вашите таланти Горивата в Германия поевтиняват, вижте цените В Мюнхен литър E10 е значително по-нисък от 2 евро в повечето бензиностанции
Иван Демерджиев: Ние ще накараме институциите да заработят и да спазват стриктно закона Прогресивна България“ е политическа сила, коята има намерението да приключи модела на отдавна изтеклите мандати в съдебната система, на нетърпимото положение, на което сме свидетели днес, обяви Демерджиев Какво крие МВР за катастрофата в Ботевград Контролът от страна на МВР е фокусиран главно върху скоростните режими, което ние намираме за крайно недостатъчно и неефективно, написа Диана Русинова 
Как да приготвим агнешки котлети с мед и горчица: Лесна рецепта за празнична трапеза Елегантна гозба Работници на протест, искат 13-а и 14-а заплата Действията се случват точно до България
Кошмар за Йокич в НБА Звездата напуска плейофите с Денвър след разочарование в Минесота Арестуваха известна турска актриса за наркотици Ханде Ерчел долетя в Турция от Лондон и веднага беше задържана от полицията на летището