Вашият сигнал Връзка с Флагман
Управител:
Веселин Василев, email: v.vasilev@flagman.bg

Главен редактор:
Катя Касабова, email: k.kassabova@flagman.bg

Коментарите под статиите се въвеждат от читателите и редакцията не носи отговорност за тях! Ако откриете обиден за вас коментар, моля сигнализирайте ни!

Фенки нападнаха Врачански на „Баш бар”-а

Десетки почитателки от Баш плажа искат снимка за спомен от нашумелия актьор Калин Врачански
Ключови думи: калин врачански, баш бар, баш плаж, лора крумова, регата

Звездата от сериала „ Стъклен дом” Калин Врачански бе нападнат от фенки броени часове, след като се завърна от столицата в къмпинг "Градина". Тук актьорът е сложил каравана на метри от топзаведението „Баш Бар”. Горда фенка веднага пусна на стената на заведението във Фейсбук своя снимка с актьора, направена на Баш плажа, както обичат да го наричат софиянци. Родният секссимвол е лесно откриваем от почитателките си, тъй като обикновено пие бира на бара.

Според запознати Врачански е дошъл на къмпинга за предстоящата регата в събота. Тя ще се проведе в пет групи - деца, момичета, момчета, жени и мъже. За събитието участие е заявила във Фейсбук и тв водещата Лора.

0
Коментара по темата
  Добави Коментар
Си разкри впечатленията си от разговора с Тръмп Ползотворна беседа Енрике Иглесиас вече е в България Утре ще има концерт в столицата
Сняг на Черно море, бялата покривка натрупа в... Турския Ризе Служители на БНТ са в стачна готовност Какво се случва с телевизията?
Ново силно земетресение в Руската федерация Камчатка не спира да се тресе МОК с решение за Русия За Зимната олимпиада
Софиянци излизат на протест В "Дружба"-2 са крайно недоволни Александър Николов води в индивидуална класация на Световното 21-годишният българин е страшилище в атака
Тръмп и Си с любопитен разговор Бистрят съдбата на социална платформа Затруднено движение на "Тракия" При км 209 в посока Бургас
Групата на Доган се стопи, загуби още трима Джейхан Ибрямов, Явор Хайтов и Красимир Красимиров вече не са част от АПС Развитие по случая с жестокото убийство във Варна 24-годишният мъж най-вероятно е убил майка си вследствие на психически проблеми съчетани с употреба на тежки наркотици